Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Burger ve Kızarmış Tavuğun İyileştirici Güçleri

11 Gerçekten Sadece Makarna İstediğin Zaman İçin Keto Pasta Tarifleri

 1. Hamburger ve kızarmış tavuk sizin için gerçekten iyi olabilir mi? Evet. Ama Beş Adam'ın katil burgeri değil - o şekilde değil. Kendin pişirdiğin hamburger ve tavuk. Ve neden onları kendin pişirmeye ihtiyacın var? İşte nedeni.

 2. Dışarıda yemek yemek, özellikle hızlı yemek yemeniz veya tipik olarak bir fabrikada üretilen hemen hemen her yiyecekle dolu bağımlılık işlenmiş şeker ve yağları tüketmeniz durumunda sizi öldürebilir. Ortalama bir Amerikalı, 29 kilo patates kızartması, 23 kilo pizza, 24 kilo dondurma ve 53 galon soda, 24 kilo yapay tatlandırıcı, 2.736 gram tuz ve yılda 90.700 miligram kafein tüketiyor. Bu zehirli gıda ortamında gerçekten sağlık yaratabileceğimizi düşünüyor muyuz?

 3. Sekiz çocuğu olan yeni bir Yeni Zelandalı kadın, günde iki litre şeker ve 900 miligram kafein ihtiva eden günde 2,2 galon Kok içtikten sonra öldü. fil çarpıntısı). [! 5875 => 1140 = 1!

 4. Gerçekten mi? Obezite, diyabet, abur cubur, fast food ve şeker gibi tüketim tüketimi gibi yaşam beklentisi düşer ve araştırmacılar bağlantıyı göremez mi? Bu roket bilimi değil. Ve yine de Harvard bilim adamları şaşırıyor ve Ulusal Sağlık Enstitüleri obezite nedenini incelemek için her yıl 800 milyon dolar harcıyorlar.

 5. Obezitenin nedeni karmaşık, elbette - artan stres, çevresel toksinler, sedanter yaşam tarzımız ve ulus olarak uykusuzluğumuzun tümü rol oynuyor. Ama buradaki odadaki fil, zehirli endüstriyel besin kaynağımız, özellikle de şeker. Başkan Clinton'dan "Bu yemek, aptal." [! 5875 => 1140 = 1!

 6. Ben İşlevsel Tıp Enstitüsü'nün başkanıyım ve Çin'den gelip doktorlarına yaşam tarzıyla ilgili kronik hastalıklarla nasıl başa çıkacaklarını öğretmeleri istendi. Bir grubumuz onlara yiyecekleri geleneksel olarak ilaç olarak kullanma yöntemlerine nasıl geri döneceklerini göstermeye gitti. [! 5875 => 1140 = 1!

 7. Ama ilacımızı yemek için garip doku ve tadı olan komik görünümlü bitkileri ve hayvanları yememiz gerekmiyor. Aslında, burger ve kızarmış tavukla başlayabiliriz.

 8. Geçenlerde Dr. Oz Show'da yeni yemek kitabım olan The Blood Sugar Solution Yemek Kitabı'ndaki yiyecekleri ilaç olarak, yemek tariflerini nasıl kullanacağımı gösterdiğim bir bölüm yaptım. Dikkatli bir şekilde şifa, şifalı, kan şekeri dengeleyici maddeler seçtim, onları en sevdiğimiz yiyecekler olarak gizledim.

 9. Tatlı Patates Burger (yemek kitabının 114. sayfasında)Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407