Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bunun için zamanı kim var?

İşte 13 $ Öğle Yemeği Salatanızla Gerçekten Ne Kadar Ödediğiniz

 1. Açıkçası bu montaj hattında yapılan turtalar, bir zamanlar Marie tarafından kendisi tarafından sevgiyle yapılmış olabilirdi, ama şimdi? Conagra'nın sahibi olduğu her homojen turta, beyaz palto ve saç filelerinden yararlanan işçiler tarafından bir fabrikada işlenir. Ben 'sevgi ile' kısmı üzerine banka olmazdı.

 2. Bir Marie Callender saksı turtası ailenizi besleyebileceğiniz en kötü yiyecek mi? Belki değil, ama bu dondurulmuş gıdaların dondurulmuş işlenmiş gıdalardan başka bir şey olduğu yanılsaması altında çalışmayı bırakmalıyız. El yapımı değiller ve annenin (veya Marie'nin) alıştığı gibi değiller.

 3. Bu sahte ev yapımı saçmalığa tekrar düşersek; eğer yiyeceğimizi kontrol altına almazsak, gelecek nesillerin ev yapımı olarak düşündükleri şey bu olabilir.

 4. Reklam bunun gibi olduğunu söylemeli: İşte bir turta. Fabrikamızda yapılan hoş, rahat, konforlu yiyeceklerdir, bu nedenle bunları kendiniz yapmak zorunda kalmazsınız. Meşgul olduğunuzu biliyoruz ve bu, abur cuburtan araba kullanmaktan daha iyi olabilir

 5. Marie'nin ev yapımı turtalarının nesi yanlış? Tanıyacağınız malzemeler varken, annemin kullanmayacağı şeyler var ... ve tabiatta bulamayacağınız şeyler de var.

 6. Tavuklu börek paketlerinden, işte gerçekler:

 7. Besin Değerleri: Porsiyon Boyutu 1 su bardağı (283g) (1, 16 ons pasta 2 porsiyondur) Kaloriler 650 Yağdan Gelen Kaloriler 350 Toplam Yağ 38g Doymuş Yağ 14g Trans Yağ 0g Kolesterol 35mg Sodyum 1000mg Potasyum 290mg Toplam Karbonhidratlar 59g Diyet Lif 4g Şeker 4g Protein 17g

 8. Malzemeler: Doldurma: Su, Pişmiş Beyaz Et Tavuk (Beyaz Et Tavuk, Su, İzole Soya Proteini Ürünü [!İzole Soya Proteini, Modifiye Edilmiş Gıda Nişastası, Nişasta, Karagenan, Soya Lesitini

 9. Yemek yeme şeklimi değiştirmeden önceki günlerde, annemin tarifinden ... sıfırdan ... kaba bir turta yaptım. Bir pazarda ya da bahçede bulabileceğiniz ve tanımlayabileceğiniz tüm doğal maddeler dahil, tuz ve karabiber de dahil olmak üzere on bir bileşen içeriyordu. Marie Callender'ın saksı turtasındaki malzemelerin listesine bakmak için fırını önceden ısıtıp ısıtmamaya ya da kimya laboratuarı için bir Bunsen yakıcısına sahip olup olmadığımı bilmiyorum!

 10. Bu endişelenmemin bir başka nedeni. Yemeğimizi ve Monsanto ve Conagra gibi çokuluslu şirketlerin daha sonra neler yapabileceğini merak ediyorum. Çocuklarımızın sağlığı için endişeleniyorum. Kırılgan gezegenimiz için endişeleniyorum. Abur cuburun bize pazarlanmasından endişeleniyorum. Yanıltıcı reklamlar ve bizi sağlıklı görünen abur cubur almaya iten etiketler konusunda endişeliyim.

 11. Çok fazla yemek yaparım. Ailemin yediği yemeklerin çoğu evimizde Robert ya da benim tarafımdan hazırlanmaktadır. Bu şekilde yemekten zevk alıyoruz. Bu şekilde daha sağlıklı kalırız. Yemeklerimizin çoğunda ne olduğunu biliyorum, çünkü yemek yapıyorum.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407