Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bu Yılki Süper Kase Ev Sahipliği Şehrine Bir Para Paraya Sahip Olabilir

Bilmiyordun, Ama Bu yüzden Çilek Yemeniz Gerekiyor!

 1. Arizona, Çarşamba günü bildirilen analize dahil edilen bir senaryoya göre, Glendale NFL şampiyonluk kutlamalarına ev sahipliği yapmaktan en az 13.000 dolar getirmiş olabilir. Raporda, bir başka olasılık da Glendale’in 1.2 milyon dolar kadar kaybettiği belirtiliyor. Ancak en olası gerçek, kentin 579.000 $ kaybettiğidir.

 2. Çeşitli senaryolarda, harcamalar ve oyuna ilişkin vergi gelirlerinde artış için farklı tahminler kullanılıyor, Cumhuriyet raporları.

 3. Arizona yetkilileri, Super Bowl’un muhtemelen Glendale kentine malolarak - belediye başkanının oyundan önce tahmin ettiği gibi - yararlı olduğunu söyleyerek rapora olumlu bir dönüş yapmaya çalıştı. devlet, özellikle ilgili olaylar yakın Anka'da yapıldığı için

 4. "Nasıl ölçtüklerini bilmiyorum ama aklımda - geçmişte olduğu gibi - Glendale şehri için çok büyük bir ekonomik etki olduğuna şüphe yok." Cumhuriyete söyledi. “Olumsuz bir şey olduğunu söyledikleri fikrine, bunun güvenilir bir ifade olmadığını düşünüyorum.”

 5. Süper Kase'yi ağırlamanın maliyetlere rağmen şehir ve Phoenix metro bölgesi için küçük olumlu ekonomik yararları olabilir, ancak bunun etkisi genel ekonomide göze çarpmıyordu. En riskli Super Bowl öncesi projeksiyonu bile - bölgeye 720 milyon dolar yararı tahmin ediyor - bölgenin ekonomisinin küçük bir kısmını oluşturacak ve araştırmalar Super Bowl gibi olaylar için finansal etki tahminlerinin neredeyse her zaman olduğunu göstermiştir. çok abartılmış.

 6. Glendale'in raporunda son yıllarda art arda spor ekonomisinin yanlış ucunda sona eren raporunda bazı olumlu haberler var. En azından, bu yılki Süper Kase, şehre Glendale'in 1,6 milyon dolar kaybettiği rapor edildiğinde 2008'de barındırdığıdan daha ucuza geldi.

 7. Arizona, Çarşamba günü bildirilen analize dahil edilen bir senaryoya göre, Glendale NFL şampiyonluk kutlamalarına ev sahipliği yapmaktan en az 13.000 dolar getirmiş olabilir. Raporda, bir başka olasılık da Glendale’in 1.2 milyon dolar kadar kaybettiği belirtiliyor. Ancak en olası gerçek, kentin 579.000 $ kaybettiğidir.

 8. Çeşitli senaryolarda, harcamalar ve oyuna ilişkin vergi gelirlerinde artış için farklı tahminler kullanılıyor, Cumhuriyet raporları.

 9. Arizona yetkilileri, Super Bowl’un muhtemelen Glendale kentine malolarak - belediye başkanının oyundan önce tahmin ettiği gibi - yararlı olduğunu söyleyerek rapora olumlu bir dönüş yapmaya çalıştı. devlet, özellikle ilgili olaylar yakın Anka'da yapıldığı için

 10. "Nasıl ölçtüklerini bilmiyorum ama aklımda - geçmişte olduğu gibi - Glendale şehri için çok büyük bir ekonomik etki olduğuna şüphe yok." Cumhuriyete söyledi. “Olumsuz bir şey olduğunu söyledikleri fikrine, bunun güvenilir bir ifade olmadığını düşünüyorum.”

 11. Süper Kase'yi ağırlamanın maliyetlere rağmen şehir ve Phoenix metro bölgesi için küçük olumlu ekonomik yararları olabilir, ancak bunun etkisi genel ekonomide göze çarpmıyordu. En riskli Super Bowl öncesi projeksiyonu bile - bölgeye 720 milyon dolar yararı tahmin ediyor - bölgenin ekonomisinin küçük bir kısmını oluşturacak ve araştırmalar Super Bowl gibi olaylar için finansal etki tahminlerinin neredeyse her zaman olduğunu göstermiştir. çok abartılmış.

 12. Glendale'in raporunda son yıllarda art arda spor ekonomisinin yanlış ucunda sona eren raporunda bazı olumlu haberler var. En azından, bu yılki Süper Kase, şehre Glendale'in 1,6 milyon dolar kaybettiği rapor edildiğinde 2008'de barındırdığıdan daha ucuza geldi.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407