Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bu # x27; Ulusal Karides Günü!

# 6 Ev temizliği

 1. 10 Mayıs Ulusal Karides Günü, ve birçoğumuzun yiyebileceğiniz açık büfede çekim yapma eğiliminde olduğu ikonik yiyecekleri kutlamak için mükemmel bir zaman.

 2. Karides en popüler deniz ürünleri tercihi, ama şaşırtıcı bir şekilde, tabaklarımızı karides kokteyli ile doldurmamıza ve karidesten sonra mutlu bir şekilde karidesleri baharatlı kırmızı sosun içine daldırmamıza rağmen, uzmanlar Amerikalıların içermediğini kabul ediyor diyetlerinde yeteri kadar deniz ürünü var!

 3. ABD Tarım Bakanlığı, Amerikan Kalp Birliği’nin, deniz ürünlerinin riskini azaltmadaki faydalarını doğrulayan bulgularla desteklenen iki porsiyon - sadece sekiz ons - haftada bir deniz ürünü tavsiye ediyor kalp hastalığı.

 4. "Karides gibi deniz yıldızları, yağsız protein, B vitaminleri, demir ve omega-3'ler gibi sağlıklı besinlerle yüklenir, ancak kalori ve yağ içermez" dedi. Ulusal Balıkçılık Enstitüsü / Karides Konseyi. “Çalışmalar, vücudunuzun kendi başına yapamayacağı omega-3'lerin bir insanın yaşamı boyunca beyin ve kalplerin sağlıklı kalmasına yardımcı olduğunu göstermiştir.”

 5. Harvard Halk Sağlığı Okulu, deniz ürünlerinde bulunan omega-3'lerin kan basıncını ve kalp atış hızını düşürdüğünü, kan damarı işlevini iyileştirdiğini ve daha yüksek dozlarda trigliseritleri düşürdüğünü ve kolaylaştırabileceğini belirtti iltihabı.

 6. Tüm bu faydalara rağmen, ortalama bir Amerikan, yılda yaklaşık 15 kilo balık, yaklaşık 70 kilo kırmızı et ve 70 kilo kanatlı tavuk yiyor.

 7. Peki, haftalık haftalık ödeneğinizi nasıl alıyorsunuz? Basit. Sadece karidesleri salataya, makarnaya veya çorbaya ya da güveç içine atın.

 8. İşte ıspanaklı karidesleri birleştiren basit bir tarif - kendi başına besin dolu bir süper ürün. Kendim denedim ve lezzetli ve yaz eğlencesi için harika bir seçim.

 9. Not: Kendi karidesinizi pişirmeye dikkat ediyorsanız, SeaPak’tan dondurulmuş seçimlerden bazılarını deneyin. Fiesta Karides Tacos'u doldurmak için Patlamış Mısır Karideslerini kullanın ve karidesleri eksik olsun!

 10. 1/4 bardak salata sosu ile karides atın (diğer 1/4 bardağı saklayın); en az 30 dakika karidesleri örtüp soğutun, sonra süzün. Karidesleri şişlerin üzerine geçirin. Izgara karides, üstü kapalı, 4-6 inç beyaz sıcak kömürlerin üzerinde yaklaşık 4 dakika veya pembeye kadar yapılır. Karidesleri şişlerden çıkarın ve büyük bir salata kasesine yerleştirin. Kalan malzemeleri ekleyin ve kalan 1/4 bardak salata sosu ile atın. Aynı anda servis yapın.

 11. Karides Konseyi'nin tarifi ve görüntüsü

 12. 10 Mayıs Ulusal Karides Günü, ve birçoğumuzun yiyebileceğiniz açık büfede çekim yapma eğiliminde olduğu ikonik yiyecekleri kutlamak için mükemmel bir zaman.

 13. Karides en popüler deniz ürünleri tercihi, ama şaşırtıcı bir şekilde, tabaklarımızı karides kokteyli ile doldurmamıza ve karidesten sonra mutlu bir şekilde karidesleri baharatlı kırmızı sosun içine daldırmamıza rağmen, uzmanlar Amerikalıların içermediğini kabul ediyor diyetlerinde yeteri kadar deniz ürünü var!

 14. ABD Tarım Bakanlığı, Amerikan Kalp Birliği’nin, deniz ürünlerinin riskini azaltmadaki faydalarını doğrulayan bulgularla desteklenen iki porsiyon - sadece sekiz ons - haftada bir deniz ürünü tavsiye ediyor kalp hastalığı.

 15. "Karides gibi deniz yıldızları, yağsız protein, B vitaminleri, demir ve omega-3'ler gibi sağlıklı besinlerle yüklenir, ancak kalori ve yağ içermez" dedi. Ulusal Balıkçılık Enstitüsü / Karides Konseyi. “Çalışmalar, vücudunuzun kendi başına yapamayacağı omega-3'lerin bir insanın yaşamı boyunca beyin ve kalplerin sağlıklı kalmasına yardımcı olduğunu göstermiştir.”

 16. Harvard Halk Sağlığı Okulu, deniz ürünlerinde bulunan omega-3'lerin kan basıncını ve kalp atış hızını düşürdüğünü, kan damarı işlevini iyileştirdiğini ve daha yüksek dozlarda trigliseritleri düşürdüğünü ve kolaylaştırabileceğini belirtti iltihabı.

 17. Tüm bu faydalara rağmen, ortalama bir Amerikan, yılda yaklaşık 15 kilo balık, yaklaşık 70 kilo kırmızı et ve 70 kilo kanatlı tavuk yiyor.

 18. Peki, haftalık haftalık ödeneğinizi nasıl alıyorsunuz? Basit. Sadece karidesleri salataya, makarnaya veya çorbaya ya da güveç içine atın.

 19. İşte ıspanaklı karidesleri birleştiren basit bir tarif - kendi başına besin dolu bir süper ürün. Kendim denedim ve lezzetli ve yaz eğlencesi için harika bir seçim.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407