Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bu Temmuz Dördüncü, Gazilerinize Minnettarlığınızı Gösterin

# 6 Ev temizliği

 1. Her fırsatta minnettarlığımızı göstermemize rağmen, 4 Temmuz, ulusun askeri topluluğuna fedakarlıkları ve özgürlükleri için teşekkür etmek için özellikle derin bir zaman.

 2. Ve şu andaki ve devam eden desteğimiz, veteriner işsizlik oranının yüzde 6,6 olarak gerçekleştiği gerçeği gibi çok önemli. [! 5406 => 1140 = 1!

 3. İşsiz Veterinerler Kiralama Heroes USA Kahramanları Kiralama ABD, iş bulmalarına yardımcı olmak için gazilere eğitim ve danışmanlık hizmeti verir. Örgüt, her hafta dokuz gaziye iş bulduğunu bildirdi. Bu 4 Temmuz - bir sağlık bakım şirketi olan MedAssets'in yardımı ile golfçü Carl Meyers, 6'ncı yıllık "Kahramanlarımız İçin 100 Delik" golf turnuvasına, Hire Heroes USA için fon ve farkındalık yaratmak üzere ev sahipliği yapacak ve oynayacak. Nasıl yardımcı olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.

 4. Askeri Aileler Ulusal Askeri Aileler Birliği NMFA, askerlik hizmeti üyelerine ve ailelerine çok ihtiyaç duyulan finansal ve eğitim desteğini sağlamayı amaçlayan kar amacı gütmeyen bir kurumdur. Bu Bağımsızlık Günü, organizasyon Amerikalıları hizmetlerini ve fedakarlıklarını anarak askeri ailelere eCard göndermeye teşvik ediyor. Dördüncü Temmuz'da, TravelCenters of America, Ulusal Askeri Aile Birliği Mor Operasyon Programına fayda sağlamak için bir bağış sürüşüne de ev sahipliği yapacak. Nasıl yardımcı olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.

 5. Evsiz Veterinerler: Evsiz Gaziler için Ulusal Koalisyon NCHV, gazilere konut, yemek, sağlık hizmetleri ve istihdam olanakları sağlamak için çeşitli yerel, eyalet ve federal kurumlara idari destek sağlamaya yardımcı olan ve kar amacı gütmeyen bir kurumdur. Nasıl yardımcı olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.

 6. Akıl Sağlığı Sorunlarıyla Mücadele Eden Veterinerler Gaziler Krizi Hattı Her gün meydana gelen yaklaşık 22 emektar intihar ile birlikte, gazilerin yeterli zihinsel sağlık ve destek hizmetleri almaları önemlidir. Gaziler Krizi Hattı, gazileri 24 saat boyunca özel danışma hatları, çevrimiçi sohbet odaları ve onlara danışma yapacak ve bazen intihar kurtarma işlemi gerçekleştiren VA uzmanlarına bağlamak için metin hizmetleri sunmaktadır. Nasıl yardımcı olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.

 7. Askeri Eşler Valor Hearts (eskiden Yaralı Savaşçı Eşleri olarak bilinir) Bu organizasyon, yaralı gazilerin eşlerinin hem gevşemelerini hem de kayda değer başkalarına bakmakta yaşadıkları zorlukları tartışmaları için geri çekiliyor. Nasıl yardımcı olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.

 8. Genç veterinerler Irak ve Afganistan Amerika Gazileri IAVA, Irak'ta ve Afganistan'da hizmet veren gazilerin sağlık, istihdam ve eğitim ihtiyaçlarını destekleyen programlarla güçlendiriyor ve geliştiriyor. Nasıl yardımcı olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.

 9. Engelli Veterinerler Engelli Amerikan Gazileri DAV, mücadele eden gazilerin çeşitli devlet kurumlarından, özellikle de ABD Gaziler İşleri Dairesi'nden hak ettikleri özen ve yararları almalarına yardımcı olmak için ülke genelinde yüzlerce hizmet memuru istihdam etmektedir. Nasıl yardımcı olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.

 10. Her fırsatta minnettarlığımızı göstermemize rağmen, 4 Temmuz, ulusun askeri topluluğuna fedakarlıkları ve özgürlükleri için teşekkür etmek için özellikle derin bir zaman.

 11. Ve şu andaki ve devam eden desteğimiz, veteriner işsizlik oranının yüzde 6,6 olarak gerçekleştiği gerçeği gibi çok önemli. [! 5406 => 1140 = 1!

 12. İşsiz Veterinerler Kiralama Heroes USA Kahramanları Kiralama ABD, iş bulmalarına yardımcı olmak için gazilere eğitim ve danışmanlık hizmeti verir. Örgüt, her hafta dokuz gaziye iş bulduğunu bildirdi. Bu 4 Temmuz - bir sağlık bakım şirketi olan MedAssets'in yardımıyla golfçü Carl Meyers, 6'ncı yıllık "Kahramanlarımız İçin 100 Delik" golf turnuvasına, Hire Heroes USA için fon ve farkındalık kazandırmak üzere ev sahipliği yapacak ve oynayacak. Nasıl yardımcı olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407