Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bu Keto-Dostu Karnabahar Kiş Glutensiz

Vitaminler ve Mineraller

 1. Yani, tereyağlı pasta hamurunu seviyorsun, ama vücudun gluteni sevmiyor. Kabuğunu açmayı nasıl tatmin ediyorsun?

 2. Karnabahar pirinci, yumurta akı, Parmesan peyniri ve beslenme mayasından yapılmış glutensiz, altın-kahverengi bir kabuğa sahip olan bu dayanılmaz kişiyi yapın.

 3. Kiş dolgusu için, kolin bakımından zengin yumurtaları ıspanak, mantar, beyaz peynir ve enginar göbeği ile birleştirin - veya kalbinizin arzuladığı malzemelerle özelleştirin. (Bizim bir başka favori combo pastırma, sote arpacık soğanı ve Gruyere peyniridir.)

 4. Artık karnabahar pirinci? Ev yapımı glutensiz kiş için bu dahi tarifini deneyin!

 5. Bu kişiden bir porsiyon 17 gram protein içeriyor ve açlığınızı gün boyu kontrol altında tutmanıza yardımcı olacak. Ayrıca, sindirim sağlığında büyük rol oynayan bir besin maddesi olan üç gram lif içerir.

 6. Kabuk için kullanılan karnabahar pirinci, bir mutfak robotu kullanılarak pirinç boyutundaki parçalara bölünmüş, daha sonra yumuşayana kadar kaynatılmış veya sote edilmiş, karnabahartan başka bir şey değildir. Bu kiş tarifindeki karnabahar pirinci karbonhidratta azalma ve glütenin azalmasına, ayrıca lif, C vitamini, potasyum ve folat gibi faydalara izin verir.

 7. Bu hafta sonu iki ya da 10 kişilik bir brunch planlıyorsanız, bu kişiyi menünüze ekleyin - tropik meyveler ve quinoa parfe ve bazı kanlı yürüyüşlerle birlikte. İşte bu sizin ve arkadaşlarınızın hakettiği sağlıklı bir brunch dizisi.

 8. Yemek Tarifi ve Beslenme Değerleri: Karnabahar Kabuğu Kiş

 9. Yani, tereyağlı pasta hamurunu seviyorsun, ama vücudun gluteni sevmiyor. Kabuğunu açmayı nasıl tatmin ediyorsun?

 10. Karnabahar pirinci, yumurta akı, Parmesan peyniri ve beslenme mayasından yapılmış glutensiz, altın-kahverengi bir kabuğa sahip olan bu dayanılmaz kişiyi yapın.

 11. Kiş dolgusu için, kolin bakımından zengin yumurtaları ıspanak, mantar, beyaz peynir ve enginar göbeği ile birleştirin - veya kalbinizin arzuladığı malzemelerle özelleştirin. (Bizim bir başka favori combo pastırma, sote arpacık soğanı ve Gruyere peyniridir.)

 12. Artık karnabahar pirinci? Ev yapımı glutensiz kiş için bu dahi tarifini deneyin!

 13. Bu kişiden bir porsiyon 17 gram protein içeriyor ve açlığınızı gün boyu kontrol altında tutmanıza yardımcı olacak. Ayrıca, sindirim sağlığında büyük rol oynayan bir besin maddesi olan üç gram lif içerir.

 14. Kabuk için kullanılan karnabahar pirinci, bir mutfak robotu kullanılarak pirinç boyutundaki parçalara bölünmüş, daha sonra yumuşayana kadar kaynatılmış veya sote edilmiş, karnabahartan başka bir şey değildir. Bu kiş tarifindeki karnabahar pirinci karbonhidratta azalma ve glütenin azalmasına, ayrıca lif, C vitamini, potasyum ve folat gibi faydalara izin verir.

 15. Bu hafta sonu iki ya da 10 kişilik bir brunch planlıyorsanız, bu kişiyi menünüze ekleyin - tropik meyveler ve quinoa parfe ve bazı kanlı yürüyüşlerle birlikte. İşte bu sizin ve arkadaşlarınızın hakettiği sağlıklı bir brunch dizisi.

 16. Yemek Tarifi ve Beslenme Değerleri: Karnabahar Kabuğu KişDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407