Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bu Güçlü Makineyi Kanıtlayan Vejetaryen Yavaş Tencere Tarifleri # x27; t Sadece Et İçin

Bir Keto Yazında Hayatta Kalmanın 6 Yolu

 1. Yavaş pişiriciler, et makinesi olma ününe sahiptir. Etleri en az çabayla yumuşatmak için eşsiz yetenekleri olmasına rağmen, yavaş pişiricilerin etli yemekler için en iyisi olduğu varsayımı sebzelerinizi dönüştürebilecekleri şaşırtıcı yollara bakar.

 2. Öncelikle, son zamanlarda yavaş pişiricinizde yiyecekleri buharda pişirebileceğinize dikkat çekti, bu nedenle sebzeleri buharda pişirmenin ötesinde, vejetaryen köfte ve çörekler gibi şeyleri de buharda pişirebilirsiniz. Ve yavaş pişirilen etler gibi, yavaş pişirilen sebzeler de aroma çıkaracak ve bulaşıklarınızı eşsiz bir şekilde nemli hale getirecektir. Yavaş pişirici, vejeteryan çorbalarınıza ve yahnilerinize ekstra lezzet katmak için harika bir yoldur, ancak olanaklar burada bitmiyor. Karamelden ıspanağa, enginarlıya kadar her şeyi yapabilirsiniz. Bu bir tür mucize yapıcı.

 3. Kış, yavaş pişirmeyi denemek için mükemmel bir zaman. Uzun bir çalışma gününden eve dönmek, soğukta bir günden içeri girmek veya hala karanlıkken uyanmaktan, tencerede sizi bekleyen sıcak, tamamen pişmiş bir yemek bulmaktan daha tatmin edici bir şey yoktur. Sadece listemizdeki ilk tarife bir göz atın ve ne demek istediğimizi göreceksiniz. Yavaş pişiricinizde yapabileceğiniz milyonlarca vejetaryen yemek var ve başlamak için 33'e düşürdük.

 4. Düzeltme: Bu yazı, aslında ocakta yapıldığında, yavaş pişirici bir tarif olarak The Simple Veganista'dan gelen Tatlı Patates ve Quinoa Chili tarifini aslında listeledi.

 5. Yavaş pişiriciler, et makinesi olma ününe sahiptir. Etleri en az çabayla yumuşatmak için eşsiz yetenekleri olmasına rağmen, yavaş pişiricilerin etli yemekler için en iyisi olduğu varsayımı sebzelerinizi dönüştürebilecekleri şaşırtıcı yollara bakar.

 6. Öncelikle, son zamanlarda yavaş pişiricinizde yiyecekleri buharda pişirebileceğinize dikkat çekti, bu nedenle sebzeleri buharda pişirmenin ötesinde, vejetaryen köfte ve çörekler gibi şeyleri de buharda pişirebilirsiniz. Ve yavaş pişirilen etler gibi, yavaş pişirilen sebzeler de aroma çıkaracak ve bulaşıklarınızı eşsiz bir şekilde nemli hale getirecektir. Yavaş pişirici, vejeteryan çorbalarınıza ve yahnilerinize ekstra lezzet katmak için harika bir yoldur, ancak olanaklar burada bitmiyor. Karamelden ıspanağa, enginarlıya kadar her şeyi yapabilirsiniz. Bu bir tür mucize yapıcı.

 7. Kış, yavaş pişirmeyi denemek için mükemmel bir zaman. Uzun bir çalışma gününden eve dönmek, soğukta bir günden içeri girmek veya hala karanlıkken uyanmaktan, tencerede sizi bekleyen sıcak, tamamen pişmiş bir yemek bulmaktan daha tatmin edici bir şey yoktur. Sadece listemizdeki ilk tarife bir göz atın ve ne demek istediğimizi göreceksiniz. Yavaş pişiricinizde yapabileceğiniz milyonlarca vejetaryen yemek var ve başlamak için 33'e düşürdük.

 8. Düzeltme: Bu yazı, aslında ocakta yapıldığında, yavaş pişirici bir tarif olarak The Simple Veganista'dan gelen Tatlı Patates ve Quinoa Chili tarifini aslında listeledi.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407