Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bu 2016 Düğününde Yeşileşmek İçin 5 Neden

8. Büyük Bir Düğün Atmak Yerine, Bu Çift İzlanda'da Eloped

 1. Düğününüz, hayatınızdaki en önemli ve etkili kilometre taşlarından biri. Bu nedenle, yalnızca hazırlanmak ve koridorda yürüyeceğiniz gün her şeyin mükemmel olduğundan emin olmak akıllıca olacaktır. Ancak, hepimiz rüya düğünlerimizi gerçekleştirecek kaynaklara sahip değiliz. Bu özel günü sadece unutulmaz kılmak için yeterli zamanınız varsa, yeşil düğün sizin için çok uygun. Yeşil düğünler, Toprak Ana için bir fark yaratırken yalnızca payınızı almanıza izin vermez; Aynı zamanda sizin ve eşinizin çiftler olarak sorumlu bir seçim yapmasına yardımcı olur. Bunlardan başka, işte büyük gününüzde yeşile dönüşmenin başka nedenleri de gurur duyacağınız bir karar.

 2. 1. Yeşil düğünler sizin sorumluluğunuzda olmasına yardım eder.

 3. Yeşil olmak, daha fazla düşünme, yaratıcılık ve araştırma gerektirdiği için oturup planlayıcınızla beyin fırtınası yapmak zorunda kalacaksınız. Katılmanız gerektiğinden, sizi ve eşinizin kişiliğini yansıtan bir düğüne sahip olursunuz, başkalarının dikte ettiği bir şey değil.

 4. 2. Yeşil düğünler size para kazandırabilir.

 5. Tüketici İşleri’ne göre, ortalama bir düğün yeni evliler için 25.000 $ 'lık borca ​​neden oluyor. Ancak, düğününüzde yeşile dönerseniz ve doğru şekilde yaparsanız, çok daha az miktarda para harcamayı bekleyebilirsiniz. Nasıl yaparsın? Basit. Sadece önemli olanı satın alırsınız, yani elde edilecek daha az şey ve daha az değerli şeylere harcanan daha az para vardır). Son olarak, odak noktanızı bling'den asıl önemli olan şeye çevirdiniz: sevdiğinizle ve büyük gününüzde sizi saracak olan sevdiklerinizle olan ilişkinizde sevgi ve birlik.

 6. 3. Yeşil düğün daha az stres demektir.

 7. Yeşil bir düğüne giderken çok fazla para harcamanıza ve harcamanıza gerek yok. Bu nedenle, stres seviyesi diğer süslü düğünler kadar yüksek değildir. Başka bir artı, kendiniz için gerçekten ne istediğinizi yapmak ve kutlamak için. Bu, çiftlerin ayrılma tuzağına düştüğü (ve çok fazla vurgulayan) diğer misafirlerin aksine, sadece misafirlerini etkilemek akıllıca olmaz.

 8. 4. Yeşil düğünler kendi özgün yollarıyla güzel.

 9. Evet, başka düğünler kendi içinde çok güzel ama yeşil düğünlerde özel bir şeyler var. Organik düğün menüsü, çiçekler ve çevre dostu dekor fikri açık bir şekilde karşı konulamaz. Daha da önemlisi, gelinler giyecekleri gelinlik o kadar pahalı olmayacağı için fazla para harcamadan ünlü bir gelin gibi görünebilirler.

 10. 5. Yeşil düğünler, sağlıklı bir hayata başlamak için harika bir yoldur.

 11. Çünkü düğün menünüz organik gıdaya, hazırlık sırasında daha az strese sahip olacak ve çevrede, sizde, eşinizde ve sevdiğiniz düğün misafirlerinde çevrede daha az kirlilik var. Sağlıklı bir seçimin yararlarını biçer. "Seni seviyorum" kelimelerini eyleme dönüştürmenin en iyi yollarından biri.

 12. Düğününüzde tamamen yeşile dönüşmek görünüşte imkansız bir engel olabilir. Bununla birlikte, hazırlık, yaratıcılık ve planlama ile, bir insan olarak hayatınızı ve sevdiğiniz insanlar arasında fark yaratabilecek çevresel olarak sağlam bir karar vereceksiniz. Şimdi, kesinlikle hatırlamak isteyeceğiniz türden bir düğün, değil mi?

 13. Düğününüz, hayatınızdaki en önemli ve etkili kilometre taşlarından biri. Bu nedenle, yalnızca hazırlanmak ve koridorda yürüyeceğiniz gün her şeyin mükemmel olduğundan emin olmak akıllıca olacaktır. Ancak, hepimiz rüya düğünlerimizi gerçekleştirecek kaynaklara sahip değiliz. Bu özel günü sadece unutulmaz kılmak için yeterli zamanınız varsa, yeşil düğün sizin için çok uygun. Yeşil düğünler, Toprak Ana için bir fark yaratırken yalnızca payınızı almanıza izin vermez; Aynı zamanda sizin ve eşinizin çiftler olarak sorumlu bir seçim yapmasına yardımcı olur. Bunlardan başka, işte büyük gününüzde yeşile dönüşmenin başka nedenleri de gurur duyacağınız bir karar.

 14. 1. Yeşil düğünler sizin sorumluluğunuzda olmasına yardım eder.

 15. Yeşil olmak, daha fazla düşünme, yaratıcılık ve araştırma gerektirdiği için oturup planlayıcınızla beyin fırtınası yapmak zorunda kalacaksınız. Katılmanız gerektiğinden, sizi ve eşinizin kişiliğini yansıtan bir düğüne sahip olursunuz, başkalarının dikte ettiği bir şey değil.

 16. 2. Yeşil düğünler size para kazandırabilir.Donate - BNB: bnb16ghhqcjctncdczjpawnl36jduaddx5l4eysm5c