Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Börek Güzeldir

İddiaya Girmedin Bahis Quinoa Büyüyünce Neye benziyor

 1. Yemek kitaplarını çöpe at. Bu lezzetli ve basit tarif sıradan bir et parçasını olağanüstü bir yemeğe dönüştürür. Ve bunu yapmak için 10 iyi neden var.

 2. 1. Yapması kolaydır. (Ve vidalanması zor.) 2. Ucuz. 3. Sadece bir pot gerektirir. 4. Kendi görkemli sosunu üretir. 5. Evinizin gerçekten çok güzel kokmasını sağlar. 6. En azından ertesi gün iyi. ("Güzel bir sandviç yapar.") 7. Birçok insanı besleyebilir. 8. Son derece uyarlanabilir bir reçetedir. 9. Herkes onu sever - çocuklar ve yetişkinler. (Vejeteryanlar, çok değil.) 10. En önemlisi, ağız sulandıran leziz ve "kemiğe düşme" ihaleyi. Ve bir kemik bile yok.

 3. Evet, arkadaşlarım: Beer Braised Beef Beeket'e merhaba de. Adı brisket kendisi seksi olmayabilir, ama çanak.

 4. Devam etmek için yalnızca birkaç şeye ihtiyacınız var: * Yemek pişirmek üzere olduğunuz etin bir kısmını barındıracak kadar büyük, sıkı bir kapak ile büyük bir kap. Genellikle bir hisse senedi veya daha ilginç sondaj "Hollanda Fırın" denir. * Et, soğan, sarımsak, bir çeşit domates ürünü ve bira. Tuz, karabiber ve yağ da devreye girer. * Biraz sabır; ihtişam acele edilemez.

 5. Soğan ve sarımsak çok fazla lezzet katıyor, bu yüzden her ikisini de kullanıyorum, özellikle uzun pişirmekten tatlı ve yumuşak hale gelen soğanları.

 6. "Domates ürünü" derken, bir çeşit konserve domates demek istiyorum. Bütün domatesler, ezilmiş, saflaştırılmış veya domates salçası olabilir, bunlardan herhangi biri karışıma renk ve tat katacaktır. Kimseye söyleme, ama ben de başarıyla ketçap kullandım.

 7. Bira, etin "sertleştirilmesi" için kullanılır; bu, sıvıda yavaş pişirme anlamına gelir. Yeterli sıcaklık ve zamanla, alkol biradan pişecek ancak zengin bir lezzet bırakacaktır. Bu yüzden, kehribar bir bira gibi, daha dolgun bir cismin üzerine fısıldamak isteyebilirsiniz. Ancak bunu bira olmadan yapmayı tercih ederseniz, kolayca et veya sebze suyunu ikame edebilir ve yine de lezzetli sonuçlar elde edebilirsiniz. (Kırmızı şarap da çalışır.)

 8. Şimdi oyun planı için:

 9. 1. Malzemelerinizi alın

 10. 1 sığır eti yemeği (altıyı beslemek için yaklaşık 3 pound) 2 diş sarımsak, soyulmuş ve ince dilimlenmiş 1 çorba kaşığı tuz ve karabiberle tatlandırın 1/2 çay kaşığı kırmızı biber veya Acılı Macar kırmızı biber (isteğe bağlı, ancak küçük bir tekme isterseniz güzel) 2 yemek kaşığı bitkisel yağ 4 büyük soğan, soyulmuş ve dilimlenmiş 2-3 şişe birası veya kehribar birası (3 bardak et ya da sebze suyu ile ikame edilebilir) 10-ons ezilmiş domates VEYA 1 küçük konserve domates salçası

 11. 3. Son rötuşları ekleyin

 12. Patates püresi, erişte, kuskus veya bir baget ve bir tutam zeytin yeşili, limon ve tuz serpiştirilmiş salata yeşillikleri gibi tüm sosları karşılayacak bir şeyler servis yapın.

 13. Temel kızartma ve örtü tekniğini anladıktan sonra, kendi versiyonunuzu sizi heyecanlandıran çeşitli lezzet verici ilavelerle özelleştirebilirsiniz - 40 diş sarımsak, kekik gibi otlar veya biraz biberiye, kimyon, tarçın veya köri tozu gibi baharatlar, bira yerine kırmızı şarap, kuru kayısı veya havuçların ve cipslerin pişirilmesinin son saatinde eklenmesi gibi baharatlar.

 14. Eğer brisket havasında değilseniz, devam edin ve kısa kaburgaları kızartın. Veya bir omuz domuz. Konsept aynıdır: Etleri mevsimlendirin ve kızartın, sarımsak ve soğan gibi aromatikler ekleyin ve sonra sert olduğunuz kadar yumuşaklaşıncaya kadar lezzetli bir sıvı içinde yavaşça pişirin.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407