Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bir Paddy # x27; Günün Yeşil Suyu Taraması Var Olan Bir Şey

Gerçek Nedeni Pahalı Makarna Ucuz Eşyalardan Daha Lezzetli [! 10743 => 1140 = 1!

 1. Bu arada, daha fazla sağlık eğiliminde olan komşularından bir avuç elinde biraz farklı yeşil bir sıvı ile kutlayacak: St. Patrick Günü Meyve Suyu Taraması, sosyal olmak isteyen sağlıklı insanlar içindir, ancak soğuk preslenmiş yeşil suların tadını (ve etkilerini) tercih edin.

 2. "Tüm hedef sağlıklı yaşam yaşamına sosyal bir yaşam tarzıyla katılmak," dedi meyve suyu kaynağının kurucusu Anna Garcia. “Genellikle sağlıklı olmaya çalıştığınızda, yeni bir diyet veya egzersiz rutininiz olur ve sizi insanlardan uzaklaştırır.”

 3. Sosyal ama sarhoş olmayan konsept birçok bin yılın üstlendiği bir kavram. Son zamanlarda yapılan bir araştırma, gençlerin her zamankinden daha az (ve ebeveynlerinden daha az) içtiklerini, sebeplerini "sağlık" olarak bildirdiklerini buldu. Bu yüzden sosyal aktivitelerin alkol dışındaki şeylere odaklanması mantıklı geliyor. Bekarların bir kadeh şarap yerine bir antrenman sınıfı üzerinden yeni insanlarla tanışmasına yardımcı olan bir spor / buluşma uygulaması melezi bile var.

 4. Bu yılın St. Paddy's tarağında, katılımcılar öğleden sonraları, Flat Iron'daki Athleta'da bootcamp tarzı bir antrenman sınıfı ile başlayacaklar. şehir.

 5. Biletler bir tur içkiyle 50 dolara patlamanın ne kadar kolay olduğunu düşünene kadar ilk başta pahalı olan 49 $ 'dır. (Manhattan'daki tek bir meyve suyunun 12 dolara mal olabileceğini de belirtiyor.)

 6. Vızıltısız bir St. Paddy'den yararlanmak için kesinlikle NYC'de olmanıza gerek yok. Süslü ve alkolsüz içecekler için tonlarca tarif var; bunlardan birkaçını kırbaçladığınızda gün kesinlikle bir parti gibi hissedecek. Dahası, tatilin ruhunu alkolsüz kutlamak için düzenlenen bir etkinlik olan Sober St. Patrick Günü'ne ev sahipliği yapabilirsiniz.

 7. Elbette, arkadaşlarından her zaman organize olayın dışında alkolsüz bir içecek almalarını isteyebilirsin, ama yeni ve aynı insanlarla tanışmayı özleyebilirsin. Ve, gününüzde muhtemelen bir tema şarkısı olmayacak:

 8. Hadi ve sağlıklı ol / Hadi ve gevşeyin / Birkaç tane özçekim yapın / Ve soğuk sıkılmış meyve suyu için.

 9. Bu arada, daha fazla sağlık eğiliminde olan komşularından bir avuç elinde biraz farklı yeşil bir sıvı ile kutlayacak: St. Patrick Günü Meyve Suyu Taraması, sosyal olmak isteyen sağlıklı insanlar içindir, ancak soğuk preslenmiş yeşil suların tadını (ve etkilerini) tercih edin.

 10. "Tüm hedef sağlıklı yaşam yaşamına sosyal bir yaşam tarzıyla katılmak," dedi meyve suyu kaynağının kurucusu Anna Garcia. “Genellikle sağlıklı olmaya çalıştığınızda, yeni bir diyet veya egzersiz rutininiz olur ve sizi insanlardan uzaklaştırır.”

 11. Sosyal ama sarhoş olmayan konsept birçok bin yılın üstlendiği bir kavram. Son zamanlarda yapılan bir araştırma, gençlerin her zamankinden daha az (ve ebeveynlerinden daha az) içtiklerini, sebeplerini "sağlık" olarak bildirdiklerini buldu. Bu yüzden sosyal aktivitelerin alkol dışındaki şeylere odaklanması mantıklı geliyor. Bekarların bir kadeh şarap yerine bir antrenman sınıfı üzerinden yeni insanlarla tanışmasına yardımcı olan bir spor / buluşma uygulaması melezi bile var.

 12. Bu yılın St. Paddy's tarağında, katılımcılar öğleden sonraları Flat Iron'daki Athleta'da bootcamp tarzı bir antrenman sınıfı ile başlayacaklar, ardından 30 civarında meyve suyuyla soğuyacaklar şehir.

 13. Biletler bir tur içkiyle 50 dolara patlamanın ne kadar kolay olduğunu düşünene kadar ilk başta pahalı olan 49 $ 'dır. (Manhattan'daki tek bir meyve suyunun 12 dolara mal olabileceğini de belirtiyor.)

 14. Vızıltısız bir St. Paddy'den yararlanmak için kesinlikle NYC'de olmanıza gerek yok. Süslü ve alkolsüz içecekler için tonlarca tarif var; bunlardan birkaçını kırbaçladığınızda gün kesinlikle bir parti gibi hissedecek. Dahası, tatilin ruhunu alkolsüz kutlamak için düzenlenen bir etkinlik olan Sober St. Patrick Günü'ne ev sahipliği yapabilirsiniz.

 15. Elbette, arkadaşlarından her zaman organize olayın dışında alkolsüz bir içecek almalarını isteyebilirsin, ama yeni ve aynı insanlarla tanışmayı özleyebilirsin. Ve, gününüzde muhtemelen bir tema şarkısı olmayacak:

 16. Hadi ve sağlıklı ol / Hadi ve gevşeyin / Birkaç tane özçekim yapın / Ve soğuk sıkılmış meyve suyu için.Donate - BNB: bnb16ghhqcjctncdczjpawnl36jduaddx5l4eysm5c