Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bir Şey Vermemenin Hediyesi

Bilmiyordun, Ama Bu yüzden Çilek Yemeniz Gerekiyor

 1. Ailemizde çok şanslıyız. Doğum günlerimizin dörtte üçünü yalnızca Mayıs ayında geçebilirim! Sonra Noel ve dördüncü doğum günü Aralık ayında halledilir. Bu, hediye almak ve vermek konusunda endişelenmek için daha az zaman harcar ve ne kadar şeyimiz olduğunu düşünmek için çok daha fazla zaman harcar.

 2. Aslında, hediye almama hakkındaki tüm düşünceler bana bir düşünce verdi: Evimde daha fazla şey olduğunu düşünemiyorum. Daha fazla oyuncak, kıyafet, küçük bardak ... zaten çok şey var. Çocuklarımın artık oynamadığı oyuncaklar sürekli olarak toplanıp bağışlanıyorum, öyle görünüyor. Şimdi, arkadaşlarımızın ve ailemizin cömertliği için küçümsemek ya da nankör görünmek istemiyorum, bize verdikleri her şey için minnettarız ... ama bu sadece ... çok. İhtiyaçlarından çok daha fazlası.

 3. Noel sonrası kıyametimizdeki oyuncak dağ

 4. Çocuklarımın gerçekten başka bir şeye ihtiyacı yok.

 5. Hediyeler hakkında en sevdiğim şeyi biliyorum ... onlara veriyor. Ekstra zaman harcıyorum ve kendi aileme, arkadaşlarımıza ve ailelerine hediye vermeyi düşünüyorum. Kendi armağanlarım hakkında düşünceli olmaya çalışıyorum ve o mükemmel armağanı bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Bazen bir doğum günü partisi ya da etkinliğinden önce, bunaldım ve sadece getirmek için bir şeyler satın alıyorum ... ve belki de doğru yaklaşım bu değildir.

 6. Ya artık kimse oğluma hediye vermediyse? Ya sadece HEDİYE verirsek

 7. Deneyim, macera ve daha da önemlisi, gerçekten ihtiyaç duydukları aşinalık armağanları. Gerçekten bilmedikleri veya istemedikleri şeyler (oyuncaklar, oyunlar, giysiler) yerine? Çocuklarımın gerçekten sahip olması gereken tek şey aileleriyle daha fazla zaman geçirmek ...

 8. Yani şimdi başladım, bu yıl, tatil sezonu başlamadan önce yeni bir geleneğe başlıyorum. Her ne kadar biz ve çocuklarımızın aldığı hediyeler için her zaman minnettar olsak da, arkadaşlarımızın ve ailemizin, çocuklarımızla geçirdikleri bu deneyimleri ve zamanı, onlara harcanan para yerine sunmalarını rica ediyorum.

 9. Size ne yapacağınızı ya da ne satın alacağınızı söylemeyeceğim ... ama işte bazı öneriler:

 10. Çocuklarıma oyuncak aslan almak yerine neden birini (ya da her ikisini) gerçek birini görmesi için hayvanat bahçesine götürmüyorsun? Bir aile üyesi veya arkadaşınızla biraz zaman geçirmek, onlar için başka bir oyuncaktan çok daha fazla şey ifade eder.

 11. Verecek fazla zaman yok mu? Çocukların katılacağı (şok edici pahalı) faaliyetlerden birine katkıda bulunmaya ne dersiniz? Piyano / davul / gitar dersleri. Yüzme dersleri. Yaz futbol sezonu. Dans dersleri.

 12. Çok fazla paranız yok mu? (Hey, biz de değiliz! Büyük değil!) - Sadece çocuklarla kaliteli zaman geçirmeye ne dersiniz? Bir gün belirleyin ve onları parka götürün. Onlardan birini bisiklete binin. Filmlerden birini al. Onları yerel bir oyun merkezine götür. Oyuncak koleksiyonlarına yatırım yapmak yerine, onlarla ilişkinize yatırım yapın.

 13. Bu küçük adamların daha fazla şeye ihtiyacı yok ... sadece takılmak istiyorlar!

 14. Mayıs ayında, Cash'in üçüncü doğum gününe gelemeyen gerçekten iyi bir arkadaşımız var. Başka bir zamanda bir hediye bırakmak istediğini söyledi ve “Gerçekten bir şeye ihtiyacı yok, ama ziyarete bayılırız! Aslında hediye yerine, neden onu alıp onunla bir şeyler yapmıyoruz?” Dedi. Sadece ikiniz mi? Sonunda o, erkek arkadaşı ve arkadaşları ve kızı, Cash ile hayvanat bahçesine gitti ve o SEVDİ. Şimdi bu arkadaşından çok şey istiyor ve onunla tekrar vakit geçirmek istiyor çünkü çok zevk aldı.

 15. Çocuklarımın birlikte büyümesini istediğim şey bu. Oyuncak dağları değil (giderek büyür, yemin ederim!) Ama hayatlarında en önemli olan insanlarla ilişki kurar ve yaşar.

 16. Düşündüğüm şeyler bunlar, insanlar. Derin, biliyorum. [! 3119 => 1140 = 1!

 17. Christella Morris düzenli olarak www.crawltheline.com adresinde bu parçanın ilk ortaya çıktığı günlerde blog yazıyor.



Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407