Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bir "Amerikan" Şirketi Olmak Ne Demektir?

Müzik seninle sopa.

 1. Amerikalı olmak ne demektir? Amerikan şirketi olmak ne demektir? Wall Street Journal'daki bir yazı, geçen gün bunun gibi soruları tetiklemeli.

 2. WSJ: Yurt Dışı Yurtdışı İşe Alınan Çokuluslu Şirketler,

 3. ABD merkezli çok uluslu şirketler, 2011 yılında küresel iş güçlerini neredeyse tamamen denizaşırı işçi istihdam ederek, ABD iş piyasasındaki yavaş büyümenin altını çizerek güçlendirdiler.

 4. ... Evde işe alınan işe alımlar, çokuluslu şirketlerin dikkatlerini nereye odakladıklarını yansıtıyor. Asya ve Latin Amerika'daki denizaşırı pazarlarda daha güçlü bir ekonomik büyüme, daha ucuz işgücüne kaymalarını ya da müşterilere daha yakın erişimleri güçlendirmelerini artırıyor. [! 2856 => 1140 = 1!

 5. ABD’li Amerikan şirketleri tarafından işe alınmıyor ABD’de aynı zamanda bu şirketler ülke dışından, kendi hissedarlarımızdan ve ekonomilerimizden vergi almamak için 1,7 trilyon dolar kar elde ediyorlar. , bize ödedikleri vergileri önemli ölçüde düşürmek için zorlarken - ve hatta ülke dışında yaptıkları para üzerinden vergi ödemekten bile kurtulmak için!

 6. Neden Şirketlerimiz Var?

 7. Niçin biz insanlar kurumlara izin veren ve onlara özel avantajlar sağlayan yasalar bile var? Açıkçası cevap ortak yararımız içindir - başka neden yapalım ki? Bir işletmenin kurumsal şekli, bize fayda sağlayan büyük ölçekli projeleri gerçekleştirmek için şirketin yatırımcılardan kolayca sermaye elde etmesini sağlar. Bunu teşvik etmek için bu varlıklara özel ayrıcalıklar veriyoruz. Örneğin, yükümlülüğü sınırlıyoruz; bu, yatırımcıların şirket faaliyetlerinden sorumlu tutulmadığı anlamına geliyor - şirket bir sebepten dolayı dava açarsa yatırımlarından fazlasını kaybetmeyecek. Finansman, sigorta, piyasa likiditesi ve bu yatırımcıların paralarının karşılığını iyi bir şekilde almaları için her türlü şeyi elde etmelerine yardımcı olan bir sistem sunuyoruz.

 8. Fayda: Biz insanlar demiryolları istiyoruz, ancak bir demiryolu inşa etmek ve işletmek çok para alıyor. Ve sistemimiz özel şirketlerin demiryolu inşa ve işletme işlerini yapmasını istiyor, biz de kendimiz yapıyoruz. Bu yüzden özel bir şirketin birçok insandan yatırım toplaması için bir yol belirledik.

 9. Neden "Amerikan" Şirketleri İstiyoruz?

 10. Neden bizim için işleri halletmek için gelen eski bir şirketle anlaşmıyoruz? Bu varlıkların hangi ülkeden olduğu kimin umrunda? Neden bir ülke olarak Amerikan şirketlerimizi teşvik etmek ve desteklemek istiyoruz? Çünkü Amerikan şirketleri bizim için para kazanıyor. Bütün mesele bu.

 11. Diğer ülkeler kendilerini ülkeler olarak görüyorlar ve bizlerin yararları ve halklarının yararı için bizimle bir ülke olarak rekabet ediyorlar. Bazılarımız, hepimizin işbirliği yaptığı, paylaştığı ve "serbest ticaret" ve diğer idealleri ve hayalleri olan bir dünyayı isteyebildiği kadarıyla, gerçek şu ki, diğer ülkelerin kendilerini ülke olarak anlamaları. Başka ülkelerde bulunan şirketler ve endüstriler, çalışanlarına fayda sağlamak için işletilmektedir. Hükümetleri, şirketlerimizle rekabet etmelerine yardımcı olmak için onlara özel avantajlar sağlıyor. Ve sonra vergilendirilirler, böylece ülkeleri iyi okullara, altyapıya ve modern dünyanın yararlarının geri kalanına onlar için sahip olabilirler.

 12. Ve kibarca cevap vermezsek, o zaman insanları, halkımızın pahasına daha iyi sonuçlandırır.

 13. Diğer ülkeler halklarının menfaati için çalıştıkları sürece, pazarlıktaki sonumuzu devam ettirmek ve halkımızın yararına bir ülke olarak faaliyet göstermek bizim işimizdir. Bu, şirketlerimizi desteklediğimiz ve geri kazandıkları parayı buraya getirmelerini ve geri dönüşlerini bizimle paylaşmalarını beklediğimiz anlamına geliyor.

 14. Biz Patronun Kim olduğunu Anlamak İçin Eskileriz

 15. Biz İnsanları Unuttuk

 16. Artık Bizler Biz Halkın kontrolü altında değiliz.

 17. Çokuluslu Amerikalılar Gerçekten Amerikalı mı?

 18. Amerikan merkezli parçaların bir açıklaması,

 19. Ne Yapabiliriz?Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407