Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Bilim, Katılım Kupalarının Küçükler İçin Büyük Bir Kazanç Olduğunu Söyledi

İddiaya Girmedin Bahis Quinoa Büyüyünce Neye benziyor

 1. Çiş futbol sezonu sona erdi ve 5 yaşındaki Red Dragons kadrosu takım partisi için ebeveynleriyle toplandı. Sadece birkaç saat önce, YMCA alanını kıpkırmızı ve orman yeşili yaban arıları gibi yutan, bazen şans eseri bir şekilde beklenmedik bir hedefe giden bir topu kovalayan, The Incredible Hulks ile mücadelede kilitlendiler. Ve her zaman doğru olanı değil, ama önemi yok ... kimse skoru tutmuyordu.

 2. Bir çok ejderha yıldızları tomurcukluyordu, rakiplerinden topu çalıyor, top atıyor ve tekrar tekrar kaleye atıyordu. Bazıları denedi, ancak daha güçlüydü ya da asal zaman için hazır değildi, daha rekabetçi bir takım arkadaşına geçmeyi ve zarar görmekten kurtulmayı seçti. Yine başkaları çiçek toplamış veya kelebekleri kovalamış, açıkça savaşa hazır değil.

 3. Ama peynir pizzası ve keki pastası arasında, her biri birer birer öne çıktı, antrenörlerinden sıkı çalışma ve potansiyel ve oyun için sevgi hakkında nazik sözler duydu.

 4. Ve her biri - yıldızlar, deneyen ve başarısız olan çocuklar ve kelebekleri kovalayanlar - bir kupa aldı.

 5. Bir baş için bir futbol topu ile dört inçlik bir plastik heykelcik vermenin tartışmaya neden olacağını kim bilebilirdi? Ancak son zamanlarda, gençlik sporları oynayan çocuklara "katılım kupaları" dağıtma onuruna dayalı bir uygulama, Amerika'daki çocukların kodlanma yöntemlerinden biri olarak medyada ateş altında kaldı. Çocuğumuzu gösterip kazanma, uygulama, hatta deneme, kazanıp kazanmadığına bakmaksızın ödüllendirmek, kaybetmenin kabul edilebilir olduğu mesajını gönderir. En iyisini denemekle ilgili değil, tartışmaya giriyor. Kazanmakla ilgili. Dönemi.

 6. En İyi Çaba Yeterli Değil, NFL'nin Harrison'sı diyor

 7. “ İki çocuğu erkek olarak sadece bir şey almaya hak kazandıklarına inanmak suretiyle büyütmek üzereyim ”dedi. [! 4318 => 1140 = 1!

 8. "Bu lanet olası katılım kupalarından nefret ediyorum" dedi muhafazakar yayıncı Glenn Beck, 2013'teki gösterisinde. "Gerçekten de" saldırgan "heykelleri, Beck’e ailelerine talimat vermeyecek kadar kaygısız Çocuklarının yatak odalarına gidin ve çocuklara gerçek dünyanın nasıl çalıştığı hakkında bir ders vermek için onlara el koyun.

 9. "Sonra baba ve oğul birlikte, o kupayı mahvediyorlar" diye önerdi, çünkü "kaybeden olduğunuz için bir kupa almadınız."

 10. Harrison'ın argümanı çekiş kazanıyor gibi gözükse de, gerçek şu ki kendisiyle aynı fikirde olan sayının artması son derece basit ve yanıltıcı bir duruş alıyor.

 11. Şımarık Çocuğun Efsanesinde Amerikalı yazar ve eğitim teorisyeni Alfie Kohn, katılım karşıtı kupa hareketinin altında yatan zihniyeti "BGUTI" (veya "Daha İyi Olmak") prensibi olarak adlandırıyor. . Çocukların başarısızlığı deneyimlemeleri gerektiği inancıdır, bu yüzden hayatta onları bekleyen gerçekler için hazır olabilirler. Düşündüğü gibi, erken yaşta bir yenilgiyle yüzleşmenin ya da başkalarının dövülmesinin önemini öğrenerek, sizin yerine başarısızlığı tadabilmelerini öğrenmenin, çocuklarımızı köpek-yiyici köpeğin zulmüne ve yarışmasına daha iyi hazırlayacağıdır. yetişkin dünyası. Onları çabaları için ödüllendirmeyin, “ilke” sadece zafer için geçerlidir.

 12. Yine de Kohn, insanların bu iddiaları destekleyecek kanıtlara ihtiyacı olmadığını söylüyor.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407