Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Başka Gibi Bir Yarar Sadaka Süper Kase Bağışçısı

Kızarmış Salata Salatası

 1. Her yıl, futbolun ana etkinliği Süper Kase, farklı ABD şehirlerinin rotasyonunu süslüyor. 2016'da Amerika'nın en sevdiği San Francisco şehri NFL'nin büyük finaline ev sahipliği yaptı.

 2. Ev sahibi şehirler, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri metropollerine davet etmek için hazırlık yaparak yıllarını harcarlar. Büyük oyun ile birlikte hayranları, medya ve sadaka etkinlikleri için olayların bir taht geliyor.

 3. Bu yılın ana sadaka etkinliği, Süper Kase Pazarından önceki gece yapıldı ve Jay Leno, Joe Montana, Matt William, Vali Teğmen Gavin Newsom, Büyük Oyun Big Give'un yıldızlarla dolu özel Süper'sına ev sahipliği yaptı. Kase bağış toplayıcısı.

 4. Eşi Jennifer ile Joe Montana

 5. Büyük Oyun Büyük Vermek, Yerel Yardım Kuruluşlarına fayda sağlamak amacıyla Geri Verme Fonu tarafından sunulan özel, yalnızca davetli bir bağıştır. Örgüt, büyük oyunun hafta sonu Super Bowl kentinde düzenlenen Büyük Oyun Büyük Verme kokteyl partisini sundu ve bu yıl, bu yıl Aifton, Calif'deki Jillian Manus'un özel mülkünde gerçekleşti!

 6. Yıldızlarla dolu gala, hayırsever seçkinler arasında en sevilen kişi oldu, Alec Baldwin, Michael Körfezi, Mark Wahlberg, Hilary Swank, Ashton Kutcher ve Demi Moore gibi daha önce de ünlü konuklarla birlikte. Michael Bay tarafından Miami'deki evinde düzenlenen 2010 Büyük Oyun Büyük Yardımı, ESPN The Magazine tarafından 1 numaralı Super Bowl XLIV partisi seçildi. Eski MLB süperstarı Matt Williams ve sevimli eşi Erika'nın Phoenix'teki evinde düzenlenen 2015 etkinliği, bir Super Bowl hayır etkinliği etkinliğinin rekoru olan 1.000.000 $ 'ı aştı.   Büyük Oyun Büyük Ver, 500'den fazla ünlü, sporcu, iş girişimcisi, hayırsever ve diğer VIP üyelerini çekti. Etkinliği konuklara keyifli kılmak için, sınırlı sayıda kişi GBF tarafından veya etkinlik prestijli yerel Ev Sahibi Komitesinin tavsiyesi üzerine bilet almaya davetlidir. Konuklar rahat, lüks ve samimi bir ortamda karışırken kokteyllerin ve aperitiflerin tadını çıkarırlar. Etkinlik canlı bir açık artırmada sonuçlanacak ve aynı zamanda sessiz açık artırma öğeleri, barlar, iştah açıcılar ve eşsiz ekranlar ve deneyimlerle de düzenlenecek.

 7. Golden Gate Köprüsü'nün bir kopyası ana dış kapalı atriyumu süsledi

 8. Bay Area’nın hayırsever ruhunu sergilemek için, bu yıl kuruluş, yardımlarının değerinin en az yarısını hayır kurumuna bağışlama sözü veren Bill Gates ve Warren Buffett tarafından kurulan Verici Sözleri onurlandıracak yaşamları boyunca.   Vakfın 2016 Ünlü Eş Sahipleri, eski SF Giants All-Star Matt Williams ve eski SF 49er Süper Kase kahramanı Joe Montana ile birlikte, Sayın Teğmen Gavin Kanavarı, Onursal Eş Başkanı ve Komedi ve Konuşma Şovu Efsanesi Jay Leno, Emcee için akşam. Hayırsever Jillian Manus, Atherton'daki mülkünü, yakın ilişkilere ev sahipliği yapmak için cömertçe açtı ve olayı Erika Williams ile birlikte gerçekleştirecek.   Manus, az bulunan kapasiteye ve fazla varlıklara yatırım yapan bir Silikon Vadisi erken aşama fonu olan risk sermayesi şirketi Structure Capital'in yönetici ortağıdır. Avrupa’daki Bloomberg TV’de bir iş yorumcusu olarak görülüyor ve misyonu kadınlar ve çocuklar için kendi kendine yeterlilik yolları oluşturmak olan bir aile kuruluşuna sahip. Yaşamındaki mantrası “tüm nimetleri ileriye götürmek” ve başkalarını da aynı şeyi yapmaya teşvik ediyor.

 9. BMW, 2016 otomobil ve SUV serisini sergiledi

 10. Williams, bir web sitesi, bir dizi yemek pişirme videosu ve yemek kitabı içeren bir pişirme ve yaşam tarzı markası olan Umutsuz Ev Hanımı'nın Kurucusu ve Yaratıcısı. Televizyon kariyerine KJTV'de bir haber spikeri olarak başladı, sonra Phoenix'e taşındı ve haftasonu akşamı yayınlanan haber bülteninde KTVK'nin İyi Akşamlar Arizona'sını ve Haber Şovunu demirledi. Williams, Arizona Diamondbacks'in oyun öncesi şovu DBacks on Deck'i de kocası Matt Williams ile birlikte ağırladı.   Ev sahibi komite üyeleri: Melissa Badger, Michael Bay, Rob Chestnut, Suzette Jeff Clarke, Nobuko Cleary, Ron Conway, Aaron DeBevoise, Leland Susan Faust, Mary Gullixson, Elizabeth Holmes, JT Holmes, Damir Jandricek, Chris Kelly, Andrew Kira Kosove, Frederica Lofquist, Jeff Missy Morris, Alan Salzman, Trevor Traina, Andy Won, Elaine Wynn ve Brad Sarah Yonover   Etkinlik, hayal kırıklığına uğratmadı 2016 Büyük Oyun Büyük Verim bağış topluluğunun enfes özel mülkünde ve Atherton, CA'daki hayırsever Jillian Manus'un arazisinde gerçekleşti.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407