Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Babanızı sağlıkla satmanın püf noktaları

11 Gerçekten Sadece Makarna İstediğin Zaman İçin Keto Pasta Tarifleri

 1. Çoğu baba (ve bu konuda çoğu erkek) tam olarak sağlıklı değil. Zinde ve sporda olmasına rağmen, babam tam olarak sağlıklı değildi. Kolej basketbolu oynadı, tenis oynadı, raketbol oynadı ve bisiklete bindi - ve 40'lı yılların ortasına kadar hepsini çok iyi yaptı ve yarıştı (ve kazandı). Fakat pratik yoga yapmak, meditasyon yapmak veya organik yemek yemek gibi şeyler yaptı mı? Çok değil.

 2. Beklenmedik bir şekilde vefat ettiği 1994 olmasına rağmen, bunların ne olduğunu bildiğini bile sanmıyorum. Ama öyleyse, hala hayatta olur mu? Bunun cevabını bilmiyorum. Bununla birlikte, bildiğim şey şu ki, şu anda pek çok başka baba da bu şeylerin ne olduğunu bilmiyor. Öyleyse, babanın günü hediyesi yerine veya belki de babanızı sağlıklı satmaya çalışın. Herhangi bir iyi satıcı gibi, müşterinizi de tanımak zorundasınız ve işte bu şekilde sağlığımın yararlarını babama satacağım.

 3. Meditasyon: Stres azalması size iyi geliyor mu? Peki ya yaratıcılık konusunda bir teşvik? David Lynch meditasyon yapıyor ve yaptığı tüm inanılmaz filmlere bakıyor. Howard Stern meditasyon yapıyor ve yaptığı tüm paraya bakıyor. Lakers 'Andrew Bynum oyunlardan önce meditasyon yapıyor. (O da harika bir dizi yaşadı!) Russell Brand meditasyon yapıyor ve Katy Perry ile evleniyor. Katy Perry'yi gördün mü?

 4. Yoga: Tüm harika sporcular yapıyor: Shaq yoga yapıyor, LeBron James bir başını bile yapabilir! Ayrıca, aslında daha güçlü, daha esnek bir hale gelirsiniz ve bel ağrınıza bile yardımcı olabilir. (Karşılaştığım orta yaşlı babaların neredeyse bel ağrısı çekiyormuş gibi hissediyorum.) Artı, kadın erkek oranı da var - kesinlikle orada bir kazanç. (Hangi annen çok mutlu olmayabilir, ama bu kesinlikle babamı satardı.)

 5. Çakralar: Beni şimdi kaybetme. Sana henüz yeni bir şey atmıyorum. Vücudumuzdaki yedi çakranın enerjinin içinden geçtiği enerji merkezleri olduğunu söylesem? Çakralarınızdan herhangi birinde engellenen enerji, yaşadığınız herhangi bir acının sebebi olabilir. Alt sırt sorunlarını hatırlıyor musun? Çakralarınıza daha aşina olsaydınız, bu bel ağrısının büyük olasılıkla para kaygılarından kaynaklandığını ve kırmızı renkli yiyecekler yiyerek ve birkaç yoga pozu yaparak sırtınızı köprü pozu gibi açmanın bunu hafifletebileceğini bilirdiniz. Ağrı?

 6. Et Yiyecekseniz, İyi Şeylere Sahip Olun: (Bir uzuvdan dışarı çıkacağım ve çoğu et lokantasının Babalar Günü'nde paketlendiğini söyleyeceğim. babamın babasının günü yemeği için tercih ettiği yerdi - ve muhtemelen benim de olurdu). Baba, et yiyeceksen, iyi şeyler ye! Ve iyi şeyleri kastettiğimde, çim beslemeli, organik ve bulabildiğiniz kadar yerel demek istiyorum. Sonuçta baba, bugün senin günün ve sen sadece en iyisini hak ediyorsun, değil mi? Hatta beğenebilir ve daha fazlası için geri gelebilirsiniz.

 7. Babanı bilmiyorum, ama para, çekici kadınlar, sırt ağrıları ve büyük bifteğin birleşmesi kesinlikle babamı sağlıkla satmazdı. Keşke onu 16 yıl önce satma fırsatım olsaydı. Bu yöntemler tamamen asil olmasa da, babanızın satılması önemli olan şey - bu yüzden babamın aksine, birçok Baba Gününün gelmesi için civarında olabilir.

 8. Çoğu baba (ve bu konuda çoğu erkek) tam olarak sağlıklı değil. Zinde ve sporda olmasına rağmen, babam tam olarak sağlıklı değildi. Kolej basketbolu oynadı, tenis oynadı, raketbol oynadı ve bisiklete bindi - ve 40'lı yılların ortasına kadar hepsini çok iyi yaptı ve yarıştı (ve kazandı). Fakat pratik yoga yapmak, meditasyon yapmak veya organik yemek yemek gibi şeyler yaptı mı? Çok değil.

 9. Beklenmedik bir şekilde vefat ettiği 1994 olmasına rağmen, bunların ne olduğunu bildiğini bile sanmıyorum. Ama öyleyse, hala hayatta olur mu? Bunun cevabını bilmiyorum. Bununla birlikte, bildiğim şey şu ki, şu anda pek çok başka baba da bu şeylerin ne olduğunu bilmiyor. Öyleyse, babanın günü hediyesi yerine veya belki de babanızı sağlıklı satmaya çalışın. Herhangi bir iyi satıcı gibi, müşterinizi de tanımak zorundasınız ve işte bu şekilde sağlığımın yararlarını babama satacağım.

 10. Meditasyon: Stres azalması size iyi geliyor mu? Peki ya yaratıcılık konusunda bir teşvik? David Lynch meditasyon yapıyor ve yaptığı tüm inanılmaz filmlere bakıyor. Howard Stern meditasyon yapıyor ve yaptığı tüm paraya bakıyor. Lakers 'Andrew Bynum oyunlardan önce meditasyon yapıyor. (O da harika bir dizi yaşadı!) Russell Brand meditasyon yapıyor ve Katy Perry ile evleniyor. Katy Perry'yi gördün mü?Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407