Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Babalar Günü'nde Düşünceler

10 Ke9 Salata 2019 Her Gün Her Gün Yemek İstersiniz

 1. Ben doğmadan birkaç gün önce NBC News, babam ve Senatör John F. Kennedy ile görüştü. 1950’lerin Amerika’nın tipik zihniyetini yansıtan görüşmeci, babama, “Bir oğlunuz olsaydı, onun için siyasi bir kariyeri teşvik eder miydiniz?” Diye sordu. Yakında dünyaya pek çok yoldan ilham verecek vizyoner ruhu sergileyen babam, “Evet, umarım bir kızım olsaydı, onu bir parça oynamaya teşvik edebilirim. Bunun erkeklerle sınırlı olması gerektiğini sanmıyorum. sadece." Röportajı buradan izleyebilirsiniz.

 2. Japonya'da "womenomics" milletin konuşmasıdır. Söylemin çoğu çalışan annelerin ihtiyaçlarına ve potansiyel katkılarına odaklandı, ancak Babalar Günü hafta sonu babaları kutlamak ve kendimize iş-yaşam dengesinin sadece bir kadın meselesi olmadığını hatırlatmak için uygun bir zaman.

 3. Baba Anne adlı kitabında, Yale Üniversitesi çocuk psikoloğu Kyle Pruett, babaları hayatlarına derinden karıştıran çocukların okulda daha iyi olduğunu belirtti. İlgili babaları olan yeni yürümeye başlayan çocuklar, okullarla ilgili stres ve sıkıntıları gidermek için babaları daha az ilgilenen çocuklardan daha iyi hazırlanır. Ve genç erkeklerin, kendi yaşamlarının yolculuğuna çıkarken mevcut olan babalara ihtiyaçları var.

 4. Bir başka deyişle toplum, babaların çocuklarının hayatlarına yatırım yapacak zamanı olduğu zaman somut yollardan yararlanıyor.

 5. Ve toplum başka şekillerde de fayda sağlıyor. Erkekler evde daha fazla yer aldıklarında kadınlar okula geri dönebiliyor veya bir işe başlayabiliyor. Bir kadın, kocasının hasta çocuklarına bakmada yardımcı olabileceğini veya çocuklar için akşam yemeği hazırlayabileceğini biliyorsa, kariyer fırsatları bulabilir. Japon kadınlar ekonomiye daha aktif katılırlarsa, GSYİH artacak ve çocuklarıyla ilgilenmek için arada bir zaman geçirmeleri gerekebilecek erkek işverenleri de dahil olmak üzere Japonya'daki herkese fayda sağlayacak

 6. Mutlu Babalar Günü. İyi günler.

 7. Ben doğmadan birkaç gün önce NBC News, babam ve Senatör John F. Kennedy ile görüştü. 1950’lerin Amerika’nın tipik zihniyetini yansıtan görüşmeci, babama, “Bir oğlunuz olsaydı, onun için siyasi bir kariyeri teşvik eder miydiniz?” Diye sordu. Yakında dünyaya pek çok yoldan ilham verecek vizyoner ruhu sergileyen babam, “Evet, umarım bir kızım olsaydı, onu bir parça oynamaya teşvik edebilirim. Bunun erkeklerle sınırlı olması gerektiğini sanmıyorum. sadece." Röportajı buradan izleyebilirsiniz.

 8. Japonya'da "womenomics" milletin konuşmasıdır. Söylemin çoğu çalışan annelerin ihtiyaçlarına ve potansiyel katkılarına odaklandı, ancak Babalar Günü hafta sonu babaları kutlamak ve kendimize iş-yaşam dengesinin sadece bir kadın meselesi olmadığını hatırlatmak için uygun bir zaman.

 9. Baba Anne adlı kitabında, Yale Üniversitesi çocuk psikoloğu Kyle Pruett, babaları hayatlarına derinden karıştıran çocukların okulda daha iyi olduğunu belirtti. İlgili babaları olan yeni yürümeye başlayan çocuklar, okullarla ilgili stres ve sıkıntıları gidermek için babaları daha az ilgilenen çocuklardan daha iyi hazırlanır. Ve genç erkeklerin, kendi yaşamlarının yolculuğuna çıkarken mevcut olan babalara ihtiyaçları var.

 10. Bir başka deyişle toplum, babaların çocuklarının hayatlarına yatırım yapacak zamanı olduğu zaman somut yollardan yararlanıyor.

 11. Ve toplum başka şekillerde de fayda sağlıyor. Erkekler evde daha fazla yer aldıklarında kadınlar okula geri dönebiliyor veya bir işe başlayabiliyor. Bir kadın, kocasının hasta çocuklarına bakmada yardımcı olabileceğini veya çocuklar için akşam yemeği hazırlayabileceğini biliyorsa, kariyer fırsatları bulabilir. Japon kadınlar ekonomiye daha aktif katılırlarsa, GSYİH artacak ve çocuklarıyla ilgilenmek için arada bir zaman geçirmeleri gerekebilecek erkek işverenleri de dahil olmak üzere Japonya'daki herkese fayda sağlayacakDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407