Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Aşırı Sebze Bolonez Sos

# 6 Ev temizliği

 1. Bir çocuk brokoli veya biber yiyemediklerini söylediğinde (çünkü saçları dökülür) (bunu daha önce duymuştuk), bunu bir cevap olarak kabul etmemeliyiz. Şovu koştuk, hatırladın mı? Bizim küçüklerimiz değil! Bu problemi çözmenin en yaygın yolu, sebzeleri içlerine sokarak veya bir şekilde yemeğin içine gizleyerek gizlice sokmaktır. "Gıdadaki sebzeleri nasıl gizleyeceğinizi" google'a çevirirseniz, 13 MİLYON sonuçtan fazlasını alırsınız. Sıradan bir kesmek ve bunu yapan birçok insanı biliyoruz.

 2. Ama sana söylüyoruz ... BU GİDERİLECEK YOL DEĞİLDİR (ya da biz çözdük).

 3. Annemle annemle bir saniye konuşabilir miyiz? Çocuklarımıza sebze ve beslenmeyi öğretmek istiyoruz, değil mi? Yeşillerin onlar için iyi olduğunu bilmelerini istiyoruz, değil mi? Onlara bunu nasıl öğretebiliriz, eğer üretim bölümünden asla geçmiyormuş gibi yapıyorsak veya ürünün asla akşam yemeğine çıkmamasını mı düşünüyorsunuz?

 4. Sebzelerini akşam yemeklerinde saklamanın neden birkaç faydası olduğu konusunda daha fazla ayrıntıya giriyoruz. Ancak web sitemizde göreceğiniz her şey tamamen şeffaflık ve ifşa ile ilgilidir. Sebzeleri hazırladığımız yemeklerin birçoğuna dahil ediyoruz, ama kiddosumuz tamamen farkında ve bu sebzeleri onlara işkence yapmak için koymadığımızı biliyorlar, ama aslında onların tadına baktıklarını ve sizin için de iyi olduklarını anlıyorlar! (İnan bana, eğer çocuklarımıza işkence yapmak istiyorsak, onları oyuncakları olmadan birlikte bir odaya koyarız).

 5. Öyleyse bize sabun kutularından çıkalım ve size bir çözüm verelim - 'çünkü biz anneler hepimiz problem çözmeyiz. Extreme Veggie Bolognese'ye bir göz atın. Mağazadan bir kavanoz sosu açmaktan biraz daha fazla zaman alırken, zaman harcadığınız değer buna değer. Ciddi bir vejetaryen ponponu dolduruyor ve çılgınca lezzetli. Çocuğun pizza sever mi? Bu sosu kullan. Çocuğun makarna seviyor mu? Bu sosu kullan. Siz küçük çocuğunuz çorba içmeyi seviyor. Bu sosu kullanın.

 6. BU SOSU KULLANIN. BU SOSU KULLANIN. BU SOSUN KULLANIN !!

 7. Extreme Veggie Bolonez Sos Malzemesi: 1 diş sarımsak, kıyılmış 1/4 soğan, doğranmış 1/4 fincan brokoli, doğranmış 1/4 bardak mantar, doğranmış 1/4 bardak havuç, doğranmış 1 avuç doğranmış ıspanak, doğranmış sızma zeytinyağı Tuz 1/4 - 1/2 su bardağı kavanoz domates sosu (Biz Rao's gibi)

 8. Fotoğraf Kredisi: Little Global Chefs

 9. Bir çocuk brokoli veya biber yiyemediklerini söylediğinde (çünkü saçları dökülür) (bunu daha önce duymuştuk), bunu bir cevap olarak kabul etmemeliyiz. Şovu koştuk, hatırladın mı? Bizim küçüklerimiz değil! Bu problemi çözmenin en yaygın yolu, sebzeleri içlerine sokarak veya bir şekilde yemeğin içine gizleyerek gizlice sokmaktır. "Gıdadaki sebzeleri nasıl gizleyeceğinizi" google'a çevirirseniz, 13 MİLYON sonuçtan fazlasını alırsınız. Sıradan bir kesmek ve bunu yapan birçok insanı biliyoruz.

 10. Ama sana söylüyoruz ... BU GİDERİLECEK YOL DEĞİLDİR (ya da biz çözdük).

 11. Annemle annemle bir saniye konuşabilir miyiz? Çocuklarımıza sebze ve beslenmeyi öğretmek istiyoruz, değil mi? Yeşillerin onlar için iyi olduğunu bilmelerini istiyoruz, değil mi? Onlara bunu nasıl öğretebiliriz, eğer üretim bölümünden asla geçmiyormuş gibi yapıyorsak veya ürünün asla akşam yemeğine çıkmamasını mı düşünüyorsunuz?

 12. Sebzelerini akşam yemeklerinde saklamanın neden birkaç faydası olduğu konusunda daha fazla ayrıntıya giriyoruz. Ancak web sitemizde göreceğiniz her şey tamamen şeffaflık ve ifşa ile ilgilidir. Sebzeleri hazırladığımız yemeklerin birçoğuna dahil ediyoruz, ama kiddosumuz tamamen farkında ve bu sebzeleri onlara işkence yapmak için koymadığımızı biliyorlar, ama aslında onların tadına baktıklarını ve sizin için de iyi olduklarını anlıyorlar! (İnan bana, eğer çocuklarımıza işkence yapmak istiyorsak, onları oyuncakları olmadan birlikte bir odaya koyarız).

 13. Öyleyse bize sabun kutularından çıkalım ve size bir çözüm verelim - 'çünkü biz anneler hepimiz problem çözmeyiz. Extreme Veggie Bolognese'ye bir göz atın. Mağazadan bir kavanoz sosu açmaktan biraz daha fazla zaman alırken, zaman harcadığınız değer buna değer. Ciddi bir vejetaryen ponponu dolduruyor ve çılgınca lezzetli. Çocuğun pizza sever mi? Bu sosu kullan. Çocuğun makarna seviyor mu? Bu sosu kullan. Siz küçük çocuğunuz çorba içmeyi seviyor. Bu sosu kullanın.

 14. BU SOSU KULLANIN. BU SOSU KULLANIN. BU SOSUN KULLANIN !!

 15. Extreme Veggie Bolonez Sos Malzemesi: 1 diş sarımsak, kıyılmış 1/4 soğan, doğranmış 1/4 fincan brokoli, doğranmış 1/4 bardak mantar, doğranmış 1/4 bardak havuç, doğranmış 1 avuç doğranmış ıspanak, doğranmış sızma zeytinyağı Tuz 1/4 - 1/2 su bardağı kavanoz domates sosu (Biz Rao's gibi)

 16. Fotoğraf Kredisi: Little Global ChefsDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407