Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Anneler Rahatlayın, Anneler Günü Geliyor

Beslenme Uzmanlarına Göre Süpermarketteki En Sağlıklı Dilimli Ekmekler

 1. Anneler Günü bir kez daha üzerimizde ve "biz" derken çocuk sahibi olan 85 milyon Amerikalı kadına atıfta bulunuyorum. Bloomingdale'in Anneler Günü kataloğunun postayla geldiği yaklaşık iki hafta önce bu tatilden sadece hatırladım. "Annenin Anneler Günü için GERÇEKTEN Neyi İstiyor?" Başlıklı gülünç bir ifadesi, kapağı dikkatlice süsledi ve gereksiz pahalı lüks sayfalar, güzel kitapçığın geri kalan kısmını doldurdu. Şimdi siz dışarıdaki anneleriniz için konuşamıyor olsam da - söylediğimde kendim için konuşabilirim, dünyada bedenimde yetiştirdiğim çocuğunkinden daha büyük bir hediye yoktur. Tek bir lüks hediye ya da bu konuda başka bir şey karşılaştıramazsınız.

 2. Gevşeme fikri ile ilgisi olmadığı sürece. Kliche düşünce? Belki, ama açıklamama izin ver ...

 3. “Rahatlatıcı”, bir anne olmadan önce giriştiği belli belirsiz hatırlayabildiğim bir hareket gibi görünüyor. Aslında, tekrar düşünerek, yeterince rahat bir çocuk öncesi yapamayacağımı, ne kadar yalnız kaldığımı, sessiz zamanımı ve / veya uyanmak istediğim lanet zamanda uyanma yeteneğimi tam olarak takdir etmedim. Eski fantezilerimin hepsi şimdi bir tek kirli, küçük düşünceye düşüyor: yatakta rahat, yalnız, sessiz bir evde, sevimsiz romantik komediler izleyerek ve sınırsız bir şarap kaynağımla sevdiğim Real Housewife dramalarına yetişmek için saatlerce ve patlamış mısır. Maks. Kliklemek, değil mi?

 4. Ama ben bir anneyim - ruhumun derinliklerine ve arabamın arka koltuğuna, kızımın kestirmeyi ve süslenmeyi sevdiği ve balıkları ve cheeriosların her çatlakları doldurdukları. Rahatlamanın uzun bir günün sonunda gerçekleştiği ve yatmadan önce birkaç e-postaya cevap verecek kadar uzun olduğu bir yerde. Ailesiyle, kocasıyla, eviyle ve hayatımın gerektirdiği her şeyle ilgilenmeyi seven bir anneyim. Dört kişi ile ilgilenmek ve faturalarımızın ödenmesini ve ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak için kocam yeni işlerini yürütürken ve devam ederken çok sıkı çalışan bir anneyim. Kızımın ihtiyacı olan her şey ve daha fazlasını garanti altına almak için günden güne olmadan devam eden bir anneyim. Ama evet, tüm bunlarla - yoruldum. Beynimin acıtması çok yorgun. Beni fark ettiren bir tür yorgunluk, aklımın veya vücudumun iyiliğine yeterince dikkat etmiyorum ve “yarın başlamak” için bir söz verdim.

 5. Sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamaya, buzdolabımı ve ailemin vücutlarını sağlıklı yiyeceklerle doldururken, karbon ayakizimizi azaltmak için bilinçli bir çaba sarf ediyorum. Yine de para kazanmak için spor salonu üyeliğimi ve en sevdiğim Pilates dersini unuttum. Fiziksel aktivitemin kapsamı çocuğumla (etrafta yürümeye başlayan aşamasında söyleyeyim - bir LOT olduğunu) etrafta dolanmaya odaklanır. Bu süreçte kendimi biraz unutmuştum, bu süreç anne-yaşam hakkında üzücü bir gerçektir, bu konuda size bahsettiğimden değil - yorgun anne yaşam tarzı günümüzde sosyal medyanın her yerinde.

 6. Anneler Günü'ndeki ilanların hepsi şimdi her fırsatta yüzüme çarptığında, tek düşünebildiğim tek şey güzel bir mücevher veya fantezi çantamın ne kadar küçük bir etkisi olacağı. zamanda şu anda hayat. Evet, geçen yılın ilk Anneler Günü için bu öğelerin her ikisini de aldım ve tüm genişletilmiş ailem için annelerimin ilk günü Barbekü'inde pişirdikten ve temizlendikten sonra (ki, hayır, bir daha asla atmayacağım) - - Sadece sessiz bir zaman rica etmeliydim. Sadece biraz kestirmek isterdim. Arabaya bindim, sahile sürmeliydim, cep telefonumu kapatmalıydım ve kocamın evde eşyalarını kullanmasına izin vermeliydim. Ancak bunlar ancak kendime verebileceğim şeyler. Böylece bu Anneler Günü ve izleyen bir anne olmanın her kutlaması için - Vücudumun en çok ihtiyaç duyduğu şeyi kendime hediye etmeye yemin ediyorum. Çünkü kendinize çekmek için biraz zaman ayırmanın yararlarının çok iyi farkındayım - böylece etrafınızdaki insanlar için daha iyi olabilirsiniz, bu yüzden başka bir şey yoksa, kendime rahatlamak için zaman veriyorum ve yapıyorum. unapologetically.

 7. Rahatla: Anneler Günü.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407