Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Anneler İçin Yaz Kokteyli

# 6 Ev temizliği

 1. Anneler Mayıs ve Haziran aylarında zorlanıyor. Yıl boyunca eğilimi gösterdiğimiz sosyal takvim, mezuniyet partileri ve doğum günü partileri ve sınıf partileri ve final sınavları ile protesto ve kurabiyeleri pişirmek, kek pişirmek için kekler ve öğretmenlere teşekkür etmek, yıllıklar dağıtmak ve kamp sandıklarıyla yayılmak Doldurmak için formları açmak ve paketlemek için sırt çantalarını ve kampları ve Babalar Günü'ne gönderecek mektupları ve küçük lig playofflarını ve final resitalleri ve grup konserlerini planlamak ve başımızı döndüren bir milyon kadar yükümlülük daha. Şimdiye kadar. Çünkü şimdi, Nirvana'ya ulaştık. Haziran ayının sonuna geldik. Ah. Benimle söyle. Haziran sonu Şimdi nefes ver. Haziran ayının sonunda ve temmuz ve ağustos aylarında, annenin ihtiyacı var - hayır, annenin hakettiği - bir kokteyl. İşte benim kişisel yaz tercihlerimden bazıları.

 2. Literati ilk olarak bu içeceği kitap kulübümün bir toplantısında tattım ve bu nedenle onuruna şerefine uygun şekilde adlandırdım. Arkadaşım Emily'ye güzel zarif stemware içinde hizmet verdiği ve kitabı okumamama rağmen kendimi özel hissettirdiği için teşekkürler.

 3. 1/3 Prosecco 1/3 Aziz Germain 1/3 San Pellegrino

 4. “Demek fakir bir adamın şampanya kokteyli” dedi arkadaşım Amy. “Hayır, bu The Literati” diye açıkladım. “Ve, eğer delirmek istiyorsan, bunu dene.”

 5. Çılgın Edebiyat 2/3 Prosecco 1/3 St Germain San Pellegrino'yu cehenneme çevirmek için

 6. Emily bu şekilde hizmet etti ve söylemeliyim ki, oldukça cansız. Zachy'nin Kıdemli Şarap Danışmanı Alex Javadi'ye, bu likörün web sitesinde yer alan St. Germain kokteyline benzeyen bu birleşmeyi Emily ile paylaştığı için teşekkürler.

 7. St. Germain'e sahip olmadığınız takdirde, içeceğe harika bir aroma veren bir elderflower likörü. Belki de çok taze kokuyor çünkü St. Germain'in web sitesinde dediği gibi, "Yabani çiçekleri çuvallara nazikçe karıştırdıktan ve yamaçları aşağıya indirdikten sonra, kokteyiniz için çiçekleri toplayan birkaç adam daha sonra bisiklete binebilir ve şemsiyelere dikkatlice sürecektir. beyaz renkli çiçeklerden bir toplama deposuna. Vraiment. " Gerçekten mi! Tüm bunları bizim için yapıyorlar!

 8. Sohbet Yumruğu Sohbet Yumruğu, 1980'lerin sonlarındaki içki yolculuğunu hatırlatan bir tür yapışkan-tatlı içecektir, bu yüzden belki de hemen ona aşık oldum. Bu arkadaşlarım Gaby, Allison ve ben geçen yaz Chat American Grill'de içtik. Sevgili Gaby, St Louis, MO'daki yeni evine göndermeden önce. Birkaç hafta önce aynı noktada yeniden bir araya geldiğimizde, derhal yalnızca içkinin menüden kaldırıldığını keşfetmek için bir tur Sohbet Zırhı sipariş ettik.

 9. "Nasıl yapabilirler?" Yüksek sesle merak ettim. Ama sonra, eğer insanlar benim gibiyse ve yılda yalnızca bir kez sipariş ederse, onların en çok satanları olmayabileceğini fark ettim.

 10. "Barmen yine de bizim için başaracak!" Gaby dedi. Yaşasın.

 11. Barın genel müdürü tarifi benimle paylaştığında tekrar yaşamaya başladım.

 12. 1 oz. Absolut Apeach 1 oz. Absolut Mandarin 2 oz. portakal suyu 1 oz. kızılcık suyu şeftali şurubu bir sıçrama ananas suyu bir sıçrama uzun cam buz ile servis ve turuncu bir dilim bir yudum yudum ile süsleyin

 13. Uyarı: Bu ıspanak ve enginar daldırma ile iyi karışmaz.

 14. 2 oz votka 1/2 oz biberiye ilaveli aquavit 2 oz. kavun püresi 1/2 oz. taze limon suyu 1/2 oz. basit şurup karışımı ve biberiye garnitür ile servis buz ile iyice sallayın

 15. Ve o bana asıldığı zamandı. Yani oraya 8 dolardan birinin tadını çıkarmak için ya da Martha's'ı aşağıda yapmak zorunda kalacaksınız.

 16. 3 su bardağı böğürtlen 1 su bardağı ahududu 1/2 su bardağı basit şurup 1/2 su bardağı beyaz üzüm suyu 1/3 su bardağı taze sıkılmış limon suyu buz seltzer (veya köpüklü şarap, eğer alkol )

 17. İsteğe bağlı: Martha’yı gururlandırmak istiyorsanız 4 Temmuz’a vatansever ahududu ve yabanmersini şişleri eklemekten çekinmeyin.

 18. Son olarak, SPF'yi uygulayın ve rahatlayın. Öyleyse anneler yaza tost atalım! En sevdiğiniz sıcak hava özgürlükleri nelerdir? Söyle!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407