Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Anlık Pot Nasıl Yeni Bir Göçmen Klasik Oldu

401 (k) 'niz Trumpın Aksi Tweet'lerine Rağmen Para Kaybettiyseniz Ne Yapmalı

 1. Annem 2007 yılında öldüğünde, memleketimin bulunduğu Dallas eyaletinin Hint teyzesi için bir blog başlattım, ailemin Hindistan’dan ayrılmasının üzerine ailemin kurduğu ailemin arkadaşları. Arkadaşlarım ve benim için bize evi hatırlatacak tarifler yüklemelerini istedim - her teyzeye özgü yetenek ve taze tozlar ile yapılan palyalar ve dals. Sadece itiraf ettiler, web sitesinin talimatlarını bulamadılar. Annemin hala burada olduğu zamana geri dönebileceklerini umduğumu fark ettim - Wordpress ile yönetilebilecek bir iş değil.

 2. Bugün, Hint mutfağının yeni bir türü, o kadar popüler olan bir elektrikli düdüklü tencere olan Instant Pot olarak bilinen makinenin etrafında bulunan, yıllarca süren özlemimi tatmin etmeyi hedefliyor. sıralar. Silindirik ve büyük olan Instant Pot, bir cihazın kimerasıdır, bir blender gibi duvara takılan ve bir tencere gibi sote edebilen, yavaş bir tencere gibi kaynaşabilen ve Madras sıcağının gücüyle yoğurtun fermente edilebildiği bir ocaktır.

 3. Ana akım hit, Anında Pot Hindistan'da kökleri olan Amerikalılar arasında aşırı bir fandom buldu. Indian Instant Pot tarifi arayanlar için Facebook grupları, üyeliğin ilk altı rakamına çarparak gadget'a adanmış Facebook topluluklarının en büyüklerinden biri haline geldi. Bugün Amazon'daki en çok satan Hint yemek kitabı, tandır sevgilisine veya vejeteryana değil, Hint Anında Pot adını taşıyan Instant Pot kullanıcısına satılıyor. Cihaz, mercimekleri yumuşatabiliyor, yoğurt mayalayabiliyor, aynı anda pilav ve dal pişirebiliyor - mutfağın geleceğini mühürlemek için yapılmış gibi. [! 4081 => 1140 = 1!

 4. Instant Pot hareketinde bir lider olan blogcu Ashley Singh Thomas ile telefonda ağlamaya başladım. Bana babasının bütün tariflerini nasıl test ettiğini - en zorlu hakimi olduğunu, mükemmel olmadığı sürece hiçbir şeyin kabul edilemeyeceğini söylüyordu. Bu hassasiyet düzeyi, Thomas'ın çalışmalarının nihayet özlemimi iyileştirebileceğini, teyzelerin yapamayacağı imkansız bir görevi yerine getirebileceğini düşünmemi sağladı: zamanı durdurmak, kıtaları köprülemek ve eski dünyamı geri getirmek. Thomas duygularını, kendilerinden veya okurlarının birçoğunun göçmen çocukları olmadıklarından uzak olmadıklarını anladığını söyledi. Daha sonra bana, Pittsburgh'da yaşayan ve tutam olarak ölçülen terimsiz isimlerle konuşan anne-babalar karşısında "Hint mutfağı pişirmek" için övgüyle övünen, yemek kitaplarından birinin Amazon incelemesinden bana bir e-posta attı.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407