Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Amerikalılar Refahı Kim Kazandı Hakkında Yanıldı | [! 2854 => 1130 = 1!

 1. WASHINGTON - Başkan Donald Trump ve Kongre'deki Cumhuriyetçiler yakında "refah" konusunda ırkçı bir politika ile mücadele etmeye başlayabilirler.

 2. "Vatandaşlarımızı refahtan, bağımlılıktan bağımsızlığa ve yoksulluktan refaha çıkarabiliriz," dedi. refah reformu "bu yıl.

 3. Trump, destekçileri arasında ırkçılara sık sık yardım etti. Meksika’nın ABD’ye “tecavüzcüler” gönderdiğini ve neo-Naziler arasında geçen yıl Virginia’da Charlottesville’de ölümcül bir protesto gösterisi düzenleyen bazı “iyi insanlar” olduğunu söyledi. Başkan, Meksika mirasının bir hakimin adil olmasını imkansız hale getirdiğini söylediğinde, House Speaker Paul Ryan bunu “ırkçılığın“ ders kitabı tanımı ”olarak nitelendirdi.

 4. "Refah" kelimesi farklı. Demokratların, Cumhuriyetçilerin ve gazetecilerin aynı şekilde kullandıkları standart bir politik terimdir - Cumhuriyetçiler en sık kullanmaktadır. Refah konusunda açıkça ırkçılık yapan hiçbir şey yoktur. ABD Anayasası'nın girişinde bile bulabilirsiniz.

 5. Rakamlar, en büyük programlardan yararlanan siyah Amerikalıların sayısının fazlaca tahmin edildiğini yansıtıyor. Medicaid'in 2016'da 70 milyondan fazla yararlanıcısı vardı; bunların yüzde 43'ü beyaz, yüzde 18'i siyah ve yüzde 30'u İspanyol. O yıl 43 milyon gıda damgası alıcısının yüzde 36,2'si beyaz, yüzde 25,6'sı siyah, yüzde 17,2'si İspanyol ve yüzde 15,5'i bilinmiyordu. (Gıda damgaları resmen Ek Beslenme Yardım Programı olarak bilinir.)

 6. Bugünlerde Cumhuriyetçi milletvekillerine, refah Medicaid, gıda damgaları ve Yoksul Aileler için Geçici Yardım programı anlamına geliyor. Paul Ryan ve Temsilciler Meclisi'ndeki radikal muhafazakarlar, bu yıl refah reformu başlığı altında bu üç programda değişiklik yapmak istediklerini söylediler.

 7. Ankete katılanların refahı kimin aldığına dair tahminleri, yiyecek damgalarını kimin aldıkları konusundaki tahminlerine yakından izliyor. Ankete cevap verenlerin yaklaşık üçte ikisi, programın alıcılarının çoğunlukla siyah olduğunu veya beyaz Amerikalıların yarar sağladığı kadar siyah Amerikalı bulunduğunu söyledi. Sadece yüzde 21'i doğru, siyah yiyecek damga alıcılarından daha fazla beyaz olduğunu söyledi.

 8. “Programlar arasında insanlar siyah olan alıcıların payını abartıyorlar” dedi. Hukuk ve Sosyal Politika Merkezi kıdemli analisti Elizabeth Lower Basch. “Bu şaşırtıcı değil, çünkü hepimiz insanların kamu yararı imajlarının klişe tarafından yönlendirildiğini biliyoruz.”

 9. NBC News'in bildirdiğine göre, Trump kendini refah ödeneği alanların yanlış görüşlerini barındırıyor. Geçtiğimiz Mart ayında Kongre Kara Causus üyeleriyle yapılan bir toplantıda, Kongre üyesi bir milletvekili Trump'a, cumhurbaşkanının bütçesinde önerdiği refah kesintilerinin, hepsinin siyah olmadığını belirterek seçmenlerine zarar vereceğini söyledi.

 10. Trump taraftarlarının Clinton seçmenlerinden siyah alıcılara giden refah ve kamu konutlarının payını fazla aşma olasılığı da daha fazla.

 11. Geçtiğimiz yıl, House Republicans ve Trump, gıda damgalarına yönelik reformlar istediklerini, özellikle de SNAP ve Medicaid alıcılarının vücutlarına zarar verebilecek, ancak donanıma el koyanlar için faydaları inkar edecek "iş gereksinimlerini" istediklerini belirttiler. işi yok. Ancak Senato Çoğunluk Lideri Mitch McConnell (R-Ky.), Güvenlik ağı programlarında büyük değişiklikler yapmakla ilgilenmediğini belirtti.

 12. McConnell'in tam teşekküllü bir gıda damgası reformu için desteği olmasa bile, Kongre'nin kesinlikle bu yıl daha sonra 70 milyar dolarlık programı göz önünde bulundurması gerekecek çünkü yeniden yetkilendirilmesi gerekiyor.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407