Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Amerika # x27; in En İyi Kırmızı Kadife Keki

 1. 18 aydan biraz daha uzun bir süre önce çılgınca bir kişinin görevini üstlenmiştim: Amerika'daki En İyi Kırmızı Kadife Kek'i bulmaya başladım. Seattle'dan Springfield'a ve Santa Fe'ye kadar her yerde kek tatmaya başladım. Ve değerlendirme için bir kriterler listesi üzerinde çalışmaya başladım: normal "yum" ölçeğimden biraz daha rafine bir şey. Değerlendirilecek niteliklerin bir listesini geliştirmek için birçok şef, fırıncı, fırın yöneticisi ve çeşitli Red Velvet uzmanlarıyla (aka: anne ve arkadaşları) bağlantı kurdum. Ne yazık ki, benim için cevapları çok geniş ve ideal bir Kırmızı Kadife için en önemli olana göre değişkendi, "yum" ölçeği için can atmaya başladım. Bütün bunlar nasıl önemli olabilir - ve bu kadar önemli: Pancar suyuna karşı vişne kullanmanın yararları, kırmızı gıda boyası miktarı, ayranın şekere sirke ile kesin oranı. Kek payımın tadını çıkardım (ve yedim), ama hızlıca Red Velvets'in böyle bir operasyon olmadığını öğrendim. James Beard's American Cookery, üç farklı Red Velvets tipine gönderme yapıyor. Ve bir Red Velvet fırıncısının donmanın komplikasyonları üzerine başlamalarını sağlayın. Şimdi tam bir güvenle, tereyağlı pudra şekerli krema üzerine krema-peynirin donma avantajı üzerine bir tez yazabilirim; ve neden bir tane tereyağı krema, şekerli-vanilya benzerinden daha otantik.

 2. Ama belki de önce bu görevi neyin teşvik ettiğini açıklamalıyım. En son romanım olan Boşanma Partisi, Kırmızı Kadife Kek çok önemli bir rol oynamaktadır. Roman, uzun adaların doğu ucundaki bir aile üzerinde - güzel Montauk kasabasında nesiller boyunca yaşamış - ve şimdi kendilerini tanımlayan bir hafta sonu boyunca kendilerini (ve evlerini) bir arada tutmak için mücadele eden bir aileye odaklanıyor. en büyük oğlu nişanlısı ilk kez ziyarete gelir. Sıra dışı bir parti hafta sonunun merkezinde. Ve partinin merkezinde, bozulmamış ve lezzetli bir Red Velvet Cake.

 3. Fakat insanların pastaya olan tutkusu, boşanma partisinin hikayesinin bir parçası olarak pasta hakkında düşünemediğimi gösterdi. En İyi Kırmızı Kadife arayışımda bu pastanın kendi hikayesinin olduğunu öğrendim. . . ve duygusaldır.

 4. Yüzyılın ortalarında, Waldorf Astoria Otel'de bir fırıncı olan ilk Kırmızı Kadife Keki yapan bir şehir efsanesi var. Efsaneye göre, restorandaki bir müşteri eşsiz pasta tarifini istedi ve yüzlerce dolar faturalandırıldı. İntikamda, tarifi arkadaşlarının tümüne yayar. Bu büyüleyici bir hikaye, ama baştan sona bir efsane. Pastanın kökeninin asıl tarihi 1920'lerde Amerika Güneyinde bir yerde başlamış gibi görünüyor. Tam olarak kim sorumluydu? Bu hala bir tartışma konusudur. Ve duyduğum bütün versiyonlar duygu dolu. En sevdiğim - ve romanımda kullandığım - iyiyle kötünün karşıtlığını sembolize eden bir pasta oluşturmak isteyen Güneyli bir fırıncının etrafında dönüyor: zambak tarafından temsil edilen iyilik, beyaz buzlanma, kırmızıyla temsil edilen kötülük kek. Nedenini tam olarak anlamamış olsalar bile, onu yiyenlere duygusal bir etkisi olacak bir pasta yapmak istedi.

 5. Kendi aramamda öndeki bir yarışmacıyı seçmekten korkarken, ilk seçeneği farklı seçenekler denerken aklımda tuttuğumu söyleyeceğim: harika bir parça gibi Red Velvet Geçenlerde Los Angeles'ın Kartal Kayası bölümünde Teyze Em'in Mutfağı olarak adlandırılan şirin bir restoranda yedim.

 6. Size neden bu kadar çok zevk aldığımı söyleyebilir miyim? Belki de değil. Ama üzerinde çalışıyorum. Ve söz veriyorum bu sadece harika bir şey değil. Bu duygusal birDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407