Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


9 Sulu, Şahane Pastırma Hakkında Talihsiz Gerçekler

# 6 Ev temizliği

 1. Amerika'nın pastırmalı yadsınamaz bir aşk ilişkisi var. Ortalama olarak, Amerikalıların her biri yılda yaklaşık 18 kilo domuz pastırması yiyor. Ve hiç domuz eti ya da hiç et yemeyenlerin sayısı göz önüne alındığında, bazıları ülke genelinde tüketilen yaklaşık 5.760.000.000 liralık domuz şeridi orantısız bir şekilde azaltıyor.

 2. Bacon, Amerikan diyetinin kalıcı bir unsuru haline geldi ve ne yazık ki, oldukça sağlıksız. Ama hey, bazen hayattaki en iyi şeylerin senin için kötü olduğunu düşünmüyor mu? İşte pastırma ne kadar büyük olduğunu kanıtlayan nedenlerle dengelenmiş en sevdiğiniz et parçası hakkında talihsiz gerçekler. Çünkü pastırmanın sizin için ne kadar kötü olduğu önemli değil, eğer seviyorsanız, yine de onu yiyeceksiniz.

 3. Ve ne söylendiğinin önemi yok, pastırma her zaman kalbin anahtarı olacak ...

 4. Kötü haber: Bacon'un çok fazla yağı var - kötü tür. Pastırma kalorilerinin yüzde altmış sekizi yağdır ve bu yağın yarısı doymuş olur. Pastırmadaki doymuş yağ miktarı, bir ons pastırmanın neden 30 miligram kolesterol içerdiğini açıklar. Araştırmalar yüksek seviyede doymuş yağ içeren yiyeceklerin tüketilmesinin kalp hastalıkları ve felç riskinin daha yüksek olmasına yol açabileceğini göstermiştir.

 5. İyi haber: Pastırma ve yumurta muhtemelen şimdiye kadarki en iyi kombinasyonlardan biridir. Pastırmayı ve yumurtayı yiyebileceğiniz pek çok yol var - frittalarda, omletlerde, sandviçlerde ya da sadece düz. Her zaman iyi tadı.

 6. "Dukkah ve Biberli Yeşiller ile Pastırmalı Yumurta Salatası Sandviç" [!52

 7. İyi haber: Kahvaltıda sosis üzerine pastırma seçmek daha iyi. Her iki et de sizin için iyi olmasa da, WebMD iki domuz sosisi bağlantısının 140 kalori ve 12 gram yağ içerdiğini bildirmiştir. Kızartılmış üç tavada kızartılmış füme pastırma şeridi 120 kalori ve 9 gram yağ içerir.

 8. "Cooking Ventures ile Pastırma-Sarılı Sosisler"

 9. Kötü haber: Domuzlar çok güzel. Cidden, çok tatlılar.

 10. İyi haber: Bir hamburger üzerine pastırma en cennet çiftlerinden biridir. Sadece o sevimli küçük domuzcukları unut ve domuz eti ile sığır eti tadının ne kadar lezzetli olduğunu düşün ...

 11. "Tat ve Anlatan" Pastırma ve Yumurta Burger "

 12. Müjde: Domuzlar, esrardan bile büyük geri dönüşümcülerdir. MRSA bir yana, Policy Mic, Washington'daki bir grup çiftçinin, esrar atıklarını serbest bırakma domuzları için yem haline getirmeye çalıştığını bildirdi. Bu domuzlara munchies'in yüksek karla sonuçlanmaya çalıştığı ortaya çıktı: Yerel bir kasap, William Von Schneidau, çiftlikten gelen "füme" domuz pastırmasının "özellikle popüler" olduğunu belirtti. [! 5051 => 1140 = 1!

 13. Kötü haber: Kanada’daki bazı insanlar pastırmayı yemeyi tercih ediyor. Maple Leaf Foods tarafından yapılan bir çalışmada, ankete katılanların yüzde 43'ü seksten daha çok domuz pastırması yediklerini söyledi. Ayrıca, iki etkinliğin kokusunu görmek istendiğinde, erkeklerin yüzde 23'ünün pastırmayı tercih ettiklerini bilmek isteyebilirsiniz.

 14. JD'nin pastırmalı deodorantı ile şu anda pastırma kokusu alarak deneyiminizi geliştirmeyi unutmayın!

 15. Kötü haber: Bacon'da çok fazla sodyum var.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407