Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


8 # x27; Gününde Sevgililer Günü'nde Bekar Olmanın İnkâr Edilemez Olanları

Okuyucular için bir soru

 1. Sevgililer Günü'nü bu yıl yalnız geçirmek mi? Korkma, tek gözetleme. Tatil yalnız olduğunuzda çok daha keyifli. Aşağıda, yarı-tatildeyken, çift arkadaşlarınızın yapamayacağı sekiz şey yapabilirsiniz.

 2. 1. Kendine iyi bak. Kalp şeklindeki kolyeye çok fazla para harcamak zorunda olmamak bir şey anlamına gelir: bu yıl kendinize zarar verebilirsiniz. (3D baskı kalemi, benim ol.)

 3. 2. Ertesi gün indirimli Sevgililer Günü şekerini kullanın - ve kimseyle paylaşmak zorunda kalmayacağınız gerçeğini yeniden yaşayın.

 4. 3. Veba gibi lüks restoranlardan uzak durun. Chipotle'da birkaç dakika içinde küçük bir dürüm topladığınızda, bir yerde bir masayı sabitlemek için kim 45 dakika beklemek ister? Cevap: Kimse yok!

 5. 4. Sevimsiz iç çamaşırlarını ve Hershey'in Kisses kaplı boksörlerini kazın. Bu gece en sıkı gergin beyazlarınızı ve pazen setinizi giyiyorsunuz.

 6. 5. Hayali ünlü erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınızla bir film maratonu yapın. (Çünkü Paul Newman filmleri Netflix Instant'da iken bir erkeğe kimin ihtiyacı var?)

 7. 6. Cüzdanında hala olan tüm paraya bak. Ortalama bir Amerikalı, Sevgililer Günü'nde yaklaşık 133.91 dolar harcıyor. Çıkmamak, bankadaki paradır.

 8. 7. Diğer önemli gününüzün kaşlarını çattıracağınız bir şey yapın: Skyrim'i sabaha kadar saate kadar koşun ya da kedinizle "Hukuk Düzeni: SVU" maratonunun tadını çıkarın - dünya sizin istiridyeniz!

 9. 8. Ve gerçekten bir ilişki kurmaya başlarsan, bara git. Orada tek başınıza karşılaştığınız kişilerin bekar olmaları neredeyse garantilidir. Win!

 10. Sevgililer Günü'nü bu yıl yalnız geçirmek mi? Korkma, tek gözetleme. Tatil yalnız olduğunuzda çok daha keyifli. Aşağıda, yarı-tatildeyken, çift arkadaşlarınızın yapamayacağı sekiz şey yapabilirsiniz.

 11. 1. Kendine iyi bak. Kalp şeklindeki kolyeye çok fazla para harcamak zorunda olmamak bir şey anlamına gelir: bu yıl kendinize zarar verebilirsiniz. (3D baskı kalemi, benim ol.)

 12. 2. Ertesi gün indirimli Sevgililer Günü şekerini kullanın - ve kimseyle paylaşmak zorunda kalmayacağınız gerçeğini yeniden yaşayın.

 13. 3. Veba gibi lüks restoranlardan uzak durun. Chipotle'da birkaç dakika içinde küçük bir dürüm topladığınızda, bir yerde bir masayı sabitlemek için kim 45 dakika beklemek ister? Cevap: Kimse yok!

 14. 4. Sevimsiz iç çamaşırlarını ve Hershey'in Kisses kaplı boksörlerini kazın. Bu geceki en sıkı sıkı beyazları ve pazen setini giyiyorsun. [! 4743 => 1140 = 1!

 15. 6. Cüzdanında hala olan tüm paraya bak. Ortalama bir Amerikalı, Sevgililer Günü'nde yaklaşık 133.91 dolar harcıyor. Çıkmamak, bankadaki paradır.

 16. 7. Diğer önemli gününüzün kaşlarını çattıracağınız bir şey yapın: Skyrim'i sabaha kadar saate kadar koşun ya da kedinizle "Hukuk Düzeni: SVU" maratonunun tadını çıkarın - dünya sizin istiridyeniz!

 17. 8. Ve gerçekten bir ilişki kurmaya başlarsan, bara git. Orada tek başınıza karşılaştığınız kişilerin bekar olmaları neredeyse garantilidir. Win!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407