Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


8 Ayrılma Nedeniniz

7. Yiyecekler küçük porsiyonlarda daha lezzetli olur.

 1. Durumunuza bağlı olarak, o zaman tekrar geldi - öğrencilerin okul zamanını Büyük Standart Testinde boşa harcama zamanı. İster PARCC, ister SBA veya ister devletin tercih ettiği test endüstrisinin yavruları ne olursa olsun, aç bir wildebeast gibi size yol gösterir.

 2. Belki de çocuğunuzu geçmişte seçtiniz. Belki bunu düşündün, ama nihayetinde yapmamaya karar verdin. Belki de test odaklı eğitim konusunda rahat bir şekilde uyuşuk hale geldiniz. Bu yıl gözardı etmeyi düşünün.

 3. Daha fazla okumak istiyorsanız, harekete dair daha geniş ve derin perspektifler varsa, United Opt Out için tıklayın. Eyaletinizden çıkmayı seçmenin mekaniklerini öğrenmek istiyorsanız, sadece "vazgeçme" ve durumunuzu google. Örneğin, "Pennsylvania’yı dışarıda bırak" ı ararsam, çocuklarımı testten çıkarmak için atmam gereken adımlar için temel yönergeleri buluyorum (çocuklarım şu anda Negatif 3 Aylık olduğu için bu bir sorun olmayacak) yıl, ama hazırlıklı olmayı seviyorum).

 4. Çıkmayı tercih ederseniz, seçiminiz için keder ve engelleme alabilirsiniz. İşte bu yüzden yine de yapmalısın.

 5. 1) Çocuklara veya ebeveynlere faydası yok

 6. Çocuğunuzun testin özelliklerini kimseyle tartışmasına izin verilmiyor, bu nedenle yansıma yoluyla zayıf derslerine yardımcı olacak sınav sonrası konuşma olmayacak. Çocuğunuz hangi cevapları doğru aldığını ve hangisinin yanlış olduğunu söyleyen hiçbir geribildirim almaz. 4 (süper duper) ve 1 (çok iyi değil) arasında tek bir battaniye puanı dışında testten geri bildirim alamazsınız. Bu test yapıldıktan sonra, çocuğunuz hakkında henüz bilmediğiniz hiçbir şey bilemezsiniz.

 7. 2) Öğretmenlere Faydası Yok

 8. Çoğu durumda, teste göz atmamıza bile izin verilmez ve çocuğunuz için tek bir puan alırız. Bunların hepsi işe yaramaz. Çocuğunuz hakkında hiçbir şey ve çocuğunuzun sınıfıyla ilgili hiçbir şey öğrenmeyeceğiz (bu testte ne kadar iyi yaptıkları hariç). Bir yönetici veya bir öğretmen size test sonuçlarının çocuğunuz hakkında değerli bilgiler vereceğini söylerse, onlara neden bu bilgileri başka bir yolla toplamadıklarını ve eğer yoksa, son sekiz aydır ne yaptıklarını sorun.

 9. 3) Harcanan Zaman ve Kaynaklar

 10. Öğrenciniz, sınava hazırlanmak, sınava son vermek, sınava girmek için harcadığı zamanla ne yapabilirdi? Eyalet okulunuz ve yerel okul sisteminiz teste harcanan milyonlarca dolar ile neler yapabilirdi? Öğrenciler, veliler ve okullar hem finansal hem de fırsat maliyetlerinde büyük para ödüyorlar.

 11. 4) Okula ve Hayata Çarpık Bakış

 12. Test merkezli okul eğitimi, öğrencilerimizi, sınavı nasıl geçeceklerini öğrenmek ve sonra da sınava girmek için okula gitme izlenimi bırakıyor. Bu öğrenme ve yaşam için korkunç bir modeldir. Test destekçilerinin söylediklerinin aksine, yaşam standart hale getirilmiş testlerden ibaret değildir. Evlenmek ya da çocuk sahibi olmak ve çocuk yetiştirmek için bir baloncuk sınavına girmeyeceksiniz. Kariyeriniz ne olursa olsun, düzenli bir günlük sınava hazırlık ve sınava girme söz konusu olmayacaktır. Çocuğunuza Büyük Standart Test'in okulun amacı olmadığını gösterin.

 13. 5) Rehinecilerle pazarlık etmeyin

 14. Çocuğunuzun sınava girmesi gerektiğini duyabilirsiniz, aksi takdirde okula veya sınıf öğretmenine zarar verir. Bu sadece rehin alma. Ve her yıl bu devam ettiğini hatırlamak önemlidir, okullar ve öğretmenler zaman içinde, para olarak, yaygın bir toksik test odaklı atmosferin büyümesinde bir bedel ödemeye devam ediyor. Bu tartışma, "Bu çocuğu dövmeme izin vermezseniz, onu daha da yeneceğim" diyen bir kabadayıdır. Herhangi bir zorbalık durumunda, suçlanacak kişi, zorbalığın bahanesi olarak kullandığı kurban değildir. Sorun çocuğunuzun sınava girmemesi değildir; sorun, okulu ve öğretmenleri cezalandırmakla tehdit eden durumdur. Asıl sorunla ilgilen; etkinleştirmeyin.

 15. 6) Gizlilikle İlgili Konular

 16. 7) Uyumsuzluğun Değeri

 17. 8) Bir Kar Tanesi Olun

 18. Bu yıl, ister ilk ister onuncu olsun, vazgeç.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407