Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


7 Yabanmersini Hakkında Bilmeniz Gereken 7 Şey Muhtemelen # x27; [! 1768 => 1130 = 1!

Mantarlardan Nefret Eden Kişiler İçin 20 Spot-On Tweet

 1. 1. Yaban mersini hafıza kaybına karşı korur. 2012'de yapılan bir araştırma, haftada en az bir porsiyon yaban mersini yemenin bilişsel düşüşü birkaç yıl yavaşlattığını göstermiştir. Neden farelerde yapılan bir 2013 çalışmasından geldiğine dair olası bir açıklama, bu da meyvelerin orada biriken toksik proteinleri temizleyerek beyni koruyabileceğini buldu.

 2. 2. Maine, dünyanın her yerinden daha fazla yaban mersini üretir. En azından, Maine Üniversitesi'ne göre.

 3. 3. Doğal gıda boyası olarak kullanılabilirler. Ve efsaneye göre, daha iyi Sağlık Vakfı'nın Meyve Sebzeleri İçin Daha Fazla Önemli kampanyasına göre Üretime göre Amerikan sömürgecileri gri boya yapmak için onları sütle kaynatıyor.

 4. 4. Mükemmel yaban mersini renkli "tozlu" olmalıdır.

 5. 5. Ancak, kazmaya hazır olana kadar bu "tozu" yıkamayın. Bir durulama, University of Texas MD Anderson Kanser Merkezine göre, yaban mersini yumuşatır, böylece bozulmayı hızlandırabilir.

 6. 6. Yabanmersini çalı ormangülü ormangülü - ve açelya bir akrabasıdır. Ve daha sezgisel çizgiler boyunca, ayrıca kızılcık.

 7. 7. Birçok yabanmersini aromalı işlenmiş yiyecekler gerçek yaban mersini içermez. Kellogg, Betty Crocker ve General Mills gibi markaların simit, tahıl, ekmek ve kek gibi ürünlerinin 2011 Tüketici’ye göre kendi sahte yaban mersini oluşturmak için şeker, mısır şurubu, nişasta, yağ ve suni tatlar ve boya kombinasyonları kullandıkları bildirildi. Sağlık Merkezi soruşturması, LA Times bildirildi.

 8. 1. Yaban mersini hafıza kaybına karşı korur. 2012'de yapılan bir araştırma, haftada en az bir porsiyon yaban mersini yemenin bilişsel düşüşü birkaç yıl yavaşlattığını göstermiştir. Neden farelerde yapılan bir 2013 çalışmasından geldiğine dair olası bir açıklama, bu da meyvelerin orada biriken toksik proteinleri temizleyerek beyni koruyabileceğini buldu.

 9. 2. Maine, dünyanın her yerinden daha fazla yaban mersini üretir. En azından, Maine Üniversitesi'ne göre.

 10. 3. Doğal gıda boyası olarak kullanılabilirler. Ve efsaneye göre, daha iyi Sağlık Vakfı'nın Meyve Sebzeleri İçin Daha Fazla Önemli kampanyasına göre Üretime göre Amerikan sömürgecileri gri boya yapmak için onları sütle kaynatıyor.

 11. 4. Mükemmel yaban mersini renkli "tozlu" olmalıdır.

 12. 5. Ancak, kazmaya hazır olana kadar bu "tozu" yıkamayın. Bir durulama, University of Texas MD Anderson Kanser Merkezine göre, yaban mersini yumuşatır, böylece bozulmayı hızlandırabilir.

 13. 6. Yabanmersini çalı ormangülü ormangülü - ve açelya bir akrabasıdır. Ve daha sezgisel çizgiler boyunca, ayrıca kızılcık.

 14. 7. Birçok yabanmersini aromalı işlenmiş yiyecekler gerçek yaban mersini içermez. Kellogg, Betty Crocker ve General Mills gibi markaların simit, tahıl, ekmek ve kek gibi ürünlerinin 2011 Tüketici’ye göre kendi sahte yaban mersini oluşturmak için şeker, mısır şurubu, nişasta, yağ ve suni tatlar ve boya kombinasyonları kullandıkları bildirildi. Sağlık Merkezi soruşturması, LA Times bildirildi.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407