Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


7 Şükran Günü Sonrası Hasar Kontrol İpuçları

Bir Keto Yazında Hayatta Kalmanın 6 Yolu

 1. Yani yaptın. Hiç bir şey yasaklanmış, istediğiniz şeyi yediniz, birkaç saniye oldu ve tatlı için sunulan üç turtanın her birinden bir dilim vardı. Her neyse, yapıldı, eğlenceliydi, umarım gerçekten lezzetlidir. Vücudunuz şimdi işini yapıyor ve tüm bu fazla kalorileri ileride kullanmak üzere yağ olarak saklıyor. Korkma!

 2. İşte bu vücut yağını kullanarak hasarı çözmenin birkaç yolu:

 3. 1. Vücudunuza tam bir gün verin (hack edebiliyorsanız en az 16 ve 36 saate kadar). Cidden, vücudumuz bayram ve kıtlık için inşa edildi. Bu, lanet hindi tatilinin gerçekte ... kıtlık zamanlarından sonra (ve katledilmeyen yerli halkı davet etmekten sonraki) en büyük hasatla ilgili olduğu şeydi. Kahve, çay veya vitaminle beslenmiş su için. Düzenli olarak yapıldığında, aralıklı oruç kilo kaybı, yönetim, uzun ömür, beyin fonksiyonu için umut verici sonuçlar gösteriyor ve hatta kanser tedavisine yardımcı olmak için çalışılıyor bile. Çalışmalara bağlantılar ile faydaları hakkında önceki yazıma bakın.

 4. 2. Sıvı bir gün yapın. Yine de tatlı meyve veya sebze kullanan hızlı bir meyve suyu önermiyorum. Bu, şekeri kan akışınızdan çeken ve bu çarpışmayı hissetmenizi sağlayan insülin yanıtını arttırır. Bir sürü insan 7-10 dolarlık lahana suyu yemin ediyor, ama ben sadece kahveyi veya çayı tercih ederim. [! 2350 => 1140 = 1!

 5. 4. Bir şey yemeden önce egzersiz (kahve veya çay, iştahı bastırmanıza yardımcı olacaktır). Bu konuda iki düşünce okulu var. Biri aç karnına çalışmanın yağdan daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olabileceğini söylüyor. Diğeri, yapmadığını ya da uzun vadede pek bir fark yaratmadığını söylüyor. Şahsen kendi tecrübelerime dayanarak ilk kamptayım. Ancak, yemek yememekten güçsüz ve başınız ağrıyorsa, iyi bir egzersiz yapmazsınız, değil mi? Suya 5 - 10 gram BCAA (dal zinciri amino asitleri) ve Kreatin hcl (ve biraz kafein) içeren bir vitamin takviyesi koydum ve krank yapıyorum. BCAA'lar kas sentezine yardımcı olur. Bu arada kafein bir performans arttırıcıdır, bu yüzden daha az yorucu ile biraz daha fazla egzersiz yapabilirsiniz. Eğer önceki gün kendinizi bir aptalla yerseniz, yemek yemek ve atlamak kalorik alımınızı dengede tutmanıza yardımcı olabilir.

 6. 5. Artıkları temizleyin. Sağlıksız tarafları (üzgünüm doldurma) ve tatlıları atıp atın. Hindi sansasını kurtar. Yumurta akı ve artık sebzelerle karıştır. Öğle ya da akşam yemeği için hindi, baklagiller, brüksel lahanası, kinoa vb. Taze yeşillikli bir yatağın üzerine koyun ve balzamik sirke ile fırlatın. Sandviç bölümünü atla.

 7. 6. Kendinizi yorgun ve kızartılmış hissediyorsanız ekstra uyku alın. Ertelendiğinde fazla yemek zor. Ve açlık hormonlarınızı sıfırlamanıza yardımcı olur. Araştırmalar, uyku eksikliğinin, kilonuzu etkileyebilecek olan grelin ve leptin seviyelerini üzdüğünü göstermiştir.

 8. 7. Karbonhidratları bırak ve yağları al. Whaaaat? Domuz pastırmasına sosis sarıp peynirle boğup atıp zar zor yediğiniz sürece kilo verebileceğiniz Atkins Diyetini hatırlıyor musunuz? Atkins, "ketojenik diyeti" bir süredir temelde yüksek yağ, orta protein ve düşük karbonhidrat diyeti olarak popüler hale getirdi. PubMed.gov'da "ketojenik diyet" için bir araştırma yapın ve 1,500'den fazla yayınlanmış makale yayınlandı. Araştırma dünyasında sıcak bir konu ve bu çalışmalar bazı zayıf sonuçlar gösteriyor - sadece kilo kaybı değil, kanser, diyabet ve hatta epilepsi. Ketojenik diyetin sadece daha sağlıklı bir dönüşle tekrar başlayacağından şüpheleniyorum - "Modifiye Atkins Diyeti"

 9. Başka bir şey yoksa, alışveriş merkezinizin girişinden uzakta bir park yeri ve bir maraton alışveriş gününde (çevrimiçi olarak değil, şahsen çevrimiçi) fazla kalorilerin en az bir kısmını yakmak için başka bir yoldur.

 10. Yani yaptın. Hiç bir şey yasaklanmış, istediğiniz şeyi yediniz, birkaç saniye oldu ve tatlı için sunulan üç turtanın her birinden bir dilim vardı ... Hmmm ve belki de tipik bir hafta içi günden biraz daha fazla alem? Her neyse, yapıldı, eğlenceliydi, umarım gerçekten lezzetlidir. Vücudunuz şimdi işini yapıyor ve tüm bu fazla kalorileri ileride kullanmak üzere yağ olarak saklıyor. Korkma!

 11. İşte bu vücut yağını kullanarak hasarı çözmenin birkaç yolu:Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407