Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


7 Sağlıklı Olan İnsanların Mutfağında Sahip Oldukları

Dökme Demir Tava Yeteneğinizin Sezonunu Atma Zamanı! İşte İşte.

 1. İyi stoklanmış bir mutfağa sahip olmak, sağlıklı bir yemek hazırlamak ile günlük kalori sayınızı kullanarak pes etmek ve sipariş vermekle patlatmak arasındaki fark olabilir. Mutfağınızın kurulduğunu bilerek Tüm doğru araçlar ile özellikle önemli olabilir.

 2. Tropicana ile ortaklaşa, mükemmel mutfağın stoklanmasına ne olduğunu bulmak için en sevdiğimiz sağlık blogcuları ve sağlık kurbanları ile konuştuk.

 3. 1. Büyük Bıçaklarla Başlıyor

 4. Jiletin keskin bir kenarı olan bir domatesin içinden dilimlemenin neden bu kadar iyi hissettirdiğini veya mükemmel dengelenmiş bir bıçağı olan bitkileri doğramasının neden bu kadar zor olduğunu tarif etmek zor - sadece öyle ve harika bir çelik mutfakta akşam yemeği saatini görme biçimimizi değiştirebilir.

 5. "Mutfak bıçağım yemek yapma şeklimde en büyük etkiye sahip oldu!" Sonja Overhiser, çiftin bir yarısının keyifli blog A Couple Cooks'un ardında olduğunu söylüyor. “Mutfakta keskin, kaliteli bıçak kullandıktan sonra asla geri dönemezsin.”

 6. 2. Bir Blender Olması Gereken Bir Şeydir

 7. Smoothies ve meyve suları güne başlamanın sağlıklı, lezzetli yollarıdır, ancak harmanlamayacak bir blender için eğlenceli hiçbir şey yoktur. Aşçılarımızın birçoğu harika bir karıştırıcıya sıçramayı ya da birinci sınıf Vitamix için her şeyi bırakmayı önerdi.

 8. "Blenderimi seviyorum!" Amy'nin Sağlıklı Pişirme adlı Amy Atherton diyor. “Onsuz yemek yapamaz ya da pişiremezdim!”

 9. 3. En Az Bir Dökme Demir Tavada

 10. Mutfakta bir dökme demir tava kullanmadan önce iki kez düşünün: harika bir lezzet getirmek ve dengeli yemekleri teşvik etmek için yardımcı olur.

 11. "Dökme demir tava [!harika

 12. Dökme demir tava kullanmak, ev sahibi mutfağa harika lezzetler sunmanın yanı sıra çeşitli avantajlar sağlar. Örneğin, onunla pişirmek daha az yağ gerektirir, çünkü dökme demir kullanımda doğal olarak yağlanır (ve yapışmaz). Aynı zamanda kimyasal işlem görmüş yapışmaz tavalara doğal bir alternatif.

 13. 4. Büyük Bir Vapur Uzun Bir Yere Gidiyor

 14. Patates, havuç veya başka herhangi bir sebzeyi buharda pişirmek için kullanıyor olsalar da, birçok tanınmış ev aşçıları vapurlarına ulaşıyor çünkü uzmanlar bir çok vitamin ve mineral koruduğunu söylüyor brülörde veya hatta fırında pişirmeye kıyasla. Ucuz BPA içermeyen plastik vapurlar mevcuttur, ancak paslanmaz çelik ile de gidebilirsiniz.

 15. “Mutlaka yaşayamam ... yerel marketimde sadece yaklaşık 6 dolar olan küçük plastik vapurum” diyor, Kendin Ye Skinny blogunun yazarı Kelly Gellner.

 16. 5. Temelleri Olan Stoklu Bir Kiler

 17. Bir anda yiyecekleri ve atıştırmalıkları hazırlamaya yetecek kadar zımba teli bulunduğunu bilmek her zaman rahatlatıcıdır. Tek gereken biraz planlama.

 18. "Her zaman, her zaman, her zaman her zaman yulaf, doğal fıstık ezmesi, organik stevia özü ve nohut yedim," diyor Desserts With Benefits ile Jessica Stier.

 19. 6. Şampiyon Boksör Olun

 20. Doğru beslenmenin anahtarlarından biri mi? Yemek yemeyi daha uygun hale getirin. Bu nedenle, vaktiniz olduğunda büyük bir yaprak yeşil yapraklı kek pişirin ve yapmadığınız zaman için bunları plastik malzemelerinizde saklayın. Ya da bir grup sebzeyi ve malzemeyi doğrayın ve buzdolabında parmak gıdalar olarak saklayın veya yemek pişirirken kolay kullanım için.

 21. “Kulağa garip gelebilir, ancak yeniden kullanılabilir plastik kaplar yemek pişirme yöntemimi değiştirdi” diyor Atherton, kaplarının artıkları ve hazır malzemeleri depolamayı ne kadar kolay hale getirdiğini seviyor.

 22. 7. Bakkal Listeleri ve Planlayıcıları

 23. Güne bir destekle başlamak için buzdolabınızı Tropicana ile doldurun. Ride ve biraz saf sıkılmış C vitamini ile parlaklık.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407