Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


7 Sağlıklı, Cadılar Bayramı'ndan Esinlenilen Kahvaltı Başyapıtları

Montaj

 1. Balkabağı için büyük bir hafta. Ekim ve 26 Ekim'deki Ulusal Balkabağı Günü ve Cadılar Bayramı çok geride değil, kabak hayranları en sevdikleri balkabağı aromalı lezzetleri kullanıyor.

 2. Sorun şu ki, bu muamelelerin çoğu şeker bakımından yüksek ve gerçek balkabağında düşük, bu da lif, antioksidanlar ve potasyum gibi faydalar sağlıyor.

 3. Cadılar Bayramını beslenme korkutucu muamelelerle kutlamak yerine, sizin için iyi olduğunu bildiğiniz yiyeceklere şenlikli neşe ekleyin. Bu sabah yemekleri besleyici, lezzetli ve tatmin edici - sizi kesinlikle Cadılar Bayramı ruhuna sokacak!

 4. Elma Isırıkları Elma ve bademlerden yapılan bu canavar ağızlar lif ve sağlıklı yağlar içerir. Bunları dişler için peynir ile deneyin ya da bu tarifte olduğu gibi ekstra kalsiyum ve protein için yoğurt yatağının üstüne koyun.

 5. Hayalet Muz Muz, potasyum yüklü ve lif ve B6 vitamini bakımından zengin. Kalp sağlıklı koyu çikolata cips ile onlara ürkütücü bir makyaj verin.

 6. Mandalina Kabakları Ekstra meyve püskürmek için hayaletini bir kereviz sapı ile doldurulmuş turunçgil "balkabağı" ile eşleştirin. Bu mandalina veya mandalina portakalından lif, antioksidanlar ve tabii ki C vitamini alırsınız.

 7. Yumurta Gözleri Kahvaltıda, proteinleri, kolinleri ve karotenoidleri ile yumurtadan daha sağlıklı olmaz. Güneşli taraftaki fanlar, biraz ketçap veya acı sos yardımıyla yaratıcı olabilirler. Bu tarifte olduğu gibi siyah bir zeytin ve yeşil bezelye ile sarılıyorsanız ayrıntılara dikkat edin.

 8. Meyve Salatası Jack-O'-Lantern Portakalı oyup, cılız bir surat yapın ve daha sonra çok çeşitli vitaminler ve bazı meyveler için en sevdiğiniz meyvelerin karışımını ağzına kadar doldurun Doldurma lifi.

 9. Şekerli Mısır Smoothie Veya Parfe Tipik kalsiyum ve protein yönünden zengin bir yoğurt veya şekerli mısır şekeri eklenmiş bazı eklentilerle şenlikli bir makyaj yapın. Bu tarifte olduğu gibi püre haline getirilmiş kabak ve kakao tozu veya muz, papaya ve ananas deneyin. [! 2220 => 1130 = 1!

 10. Balkabağı için büyük bir hafta. Ekim ve 26 Ekim'deki Ulusal Balkabağı Günü ve Cadılar Bayramı çok geride değil, kabak hayranları en sevdikleri balkabağı aromalı lezzetleri kullanıyor.

 11. Sorun şu ki, bu muamelelerin çoğu şeker bakımından yüksek ve gerçek balkabağında düşük, bu da lif, antioksidanlar ve potasyum gibi faydalar sağlıyor.

 12. Cadılar Bayramını beslenme korkutucu muamelelerle kutlamak yerine, sizin için iyi olduğunu bildiğiniz yiyeceklere şenlikli neşe ekleyin. Bu sabah yemekleri besleyici, lezzetli ve tatmin edici - sizi kesinlikle Cadılar Bayramı ruhuna sokacak!

 13. Elma Isırıkları Elma ve bademlerden yapılan bu canavar ağızlar lif ve sağlıklı yağlar içerir. Bunları dişler için peynir ile deneyin ya da bu tarifte olduğu gibi ekstra kalsiyum ve protein için yoğurt yatağının üstüne koyun.

 14. Hayalet Muz Muz, potasyum yüklü ve lif ve B6 vitamini bakımından zengin. Kalp sağlıklı koyu çikolata cips ile onlara ürkütücü bir makyaj verin.

 15. Mandalina Kabakları Ekstra meyve püskürmek için hayaletini bir kereviz sapı ile doldurulmuş turunçgil "balkabağı" ile eşleştirin. Bu mandalina veya mandalina portakalından lif, antioksidanlar ve tabii ki C vitamini alırsınız.

 16. Yumurta Gözleri Kahvaltıda, proteinleri, kolinleri ve karotenoidleri ile yumurtadan daha sağlıklı olmaz. Güneşli taraftaki fanlar, biraz ketçap veya acı sos yardımıyla yaratıcı olabilirler. Bu tarifte olduğu gibi siyah bir zeytin ve yeşil bezelye ile sarılıyorsanız ayrıntılara dikkat edin.

 17. Meyve Salatası Jack-O'-Lantern Portakalı oyup, cılız bir surat yapın ve daha sonra çok çeşitli vitaminler ve bazı meyveler için en sevdiğiniz meyvelerin karışımını ağzına kadar doldurun Doldurma lifi.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407