Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


7 Neden Bu Okul Cadılar Bayramı Yasaklıyor?

Montaj

 1. İşte "Dünya neye geliyor?" Dosyalar.

 2. Bu mücevher dün Facebook beslememe göz attı: Bir arkadaşımın çocuk okulu bu yıl Cadılar Bayramı'ndan vazgeçmeye karar verdi ... bilmiyorum ... Cuma sanırım. Karar "personele" atfedildi ve arkasındaki nedenler şöyle verildi:

 3. [!Okul

 4. 1. Denetim görevlerindeki artış nedeniyle, öğretmenlerin sınıflarında 30'a kadar öğrenci için giyinme veya başvuru yapma zamanı yoktur.

 5. 2. Uygun kıyafetleri ve sosyal olarak kabul edilebilir kostümleri izleme ve bunlara hitap etme ihtiyacını arttırın.

 6. 3. Kostümler sıcak ve rahatsız edicidir; tahrişe neden olur ve sıklıkla ağlar.

 7. 4. Kostümler yırtıldığında, kaybolduğunda veya okulda unutulan parçalar olduğunda çok fazla üzgün öğrenci.

 8. 5. Birçok kostüm oyun alanında tehlikelidir ve rahat hareket etmeyi engeller ve / veya öğrenme ortamına elverişli değildir.

 9. 6. Kostümler ve paradigma, şu anda kaygı sorunları yaşayan - giderek ağlayan, endişelenen ve geri çekilen davranış türleriyle sonuçlanabilecek artan öğrenci sayısının artmasını sağlar.

 10. 7. Ayrıca, koruma yükümlülüğümüzün fotoğrafını çekemeyen öğrenci sayısında da bir artış var, bu nedenle izlenmesi zor olabilir.

 11. Bunu gönderen arkadaş haklı bir şekilde teşvik edildi - önceden ebeveynler ile tartışma yapılmamıştı, çünkü bu sorunların büyük çoğunluğu ebeveynler tarafından kolayca ele alınabiliyordu. bu ilk etapta bir sorun olmaktan. Görevinde basit çözümlerle verilen sebeplerin her biri hakkında yorum yaptı:

 12. Çözüm 1: Anne ve babanın kostümünün kolay ve makyaj gerektirmediğinden emin olmalarını isteyin.

 13. Çözüm # 2: Ebeveynler daha sonra okula uygunsuz bir kostüm göndermek için daha iyi bilirler.

 14. Çözüm # 3'e: Kostümün iç mekan dostu olduğundan emin olun.

 15. Çözüm # 4: Ebeveynlerin kendi sorumluluğunuzda olduğunu söyle, okul bundan sorumlu tutulamaz. Ayrıca çocuklar diğer insanların mülklerine saygı duymayı daha iyi bilmeli. [! 2214 => 1140 = 1!

 16. Çözüm 6'ya: Diğer öğrenciler geçit törenine devam ederken bu öğrenciler için uygun etkinliklerle sessiz bir ortam yaratın. Zor bir çözüm değil. Anksiyetenin zor olduğunu biliyorum ama bu çocuklar hayatları boyunca toplum için korunamazlar ve çocuklarımızın bu yüzden acı çekmemeleri gerekir. Kimse bir galibiyet almamalı, çocuklar geçit törenlerini ve sessiz çocuklar rahat ortamlarını almalılar.

 17. Çözüm # 7: Aslında o kadar da zor değil. RESİM YOK LÜTFEN; hepimiz büyüdük kuralları nasıl takip edeceğimizi biliyoruz.

 18. Bu şeyler kaçınılmaz olarak yaptıkları gibi, tartışmalar hızlı bir şekilde olağan "gelişti" ve "bizi" kültürel geleneklerimizden / neden-geldiğimizden - vazgeçmemize zorlayamazlar. geleneğimizi takip etmek istemediğiniz ülke (eğer Amerikan yerlilerinin söylediğine kesinlikle eminim) / bu-sadece-politik-doğruluk-çıldırmış sözler…

 19. "Öyleyse devam edip Şeytanın Avukatı'nı oynayacağım ve okulun bu kararı vermekten kaçırmadığı için okul kararına katılıyorum diyeceğim."

 20. Eski, "Eğer * siz * insanlar * * * geleneklerimizi sevmiyorsanız, neden sadece siz değilsiniz?) Çocuğunuzu temelleri olan okullara göndermeyin, katılma hakkı belgelenmiş veya b) Geldiğiniz yere geri dönün, "toplu olarak yaklaşık 20 dakika içinde 12 beğeni topladı. İç çekmek.

 21. ... okulun sebeplerinden hiçbirinin dini / kültürel konaklama birimini kararda bir faktör olarak göstermemesine rağmen, o treni istasyonda bırakalım ya da daha iyisi gönderelim hurda, mmmkay?

 22. Birçoğu soruna yaratıcı çözümler önerdi:

 23. Benim üstümdeydi:Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407