Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


5 Mısırla İlgili Mitler İnanmayı Durdurmalısınız

# 6 Ev Temizliği

 1. Ahh - Yaz aylarında net mısır koçanı gibisi yoktur. Ancak mısırın lezizliğine itiraz olmasa da - ızgaraların hemen dışında bizim tercihimiz, ama aynı zamanda fırından ya da mikrodalgada bile harika - sebzenin sağlığına dair devam eden bir kaç efsane var gibi görünüyor. Sonuçta, çok tatlı ve lezzetli bir şeyin mutlaka bir dezavantajı olmalı, değil mi?

 2. Öyle değil. Beslenme ve Diyetetik Akademisi'nin sözcüsü olan kayıtlı diyetisyen Jennifer McDaniel ile tatlı mısırın etrafındaki en büyük yanlış anlamaları açıklığa kavuşturmak için konuştuk.

 3. Efsane: Mısır sağlıksız. Yok hayır! McDaniel, mısır besinleri içeren bir sebze ve bir kulak kesinlikle günlük sebzelerinizden biri olarak sayılıyor, diyor. Mısırın sağlığa zararlı olmadığı düşüncesi doğdu çünkü mısır nişastası yüksek, yani karbonhidrat. Ve “son birkaç yıl içinde karbonhidrat fazından geçtiğimizde, muhtemelen mısırın sevilen patatesle birlikte kötü bir rap aldığı yer” dedi. [! 4802 => 1140 = 1!

 4. Bu, genetiği değiştirilmiş tatlı mısırın var olmadığını söylemek değil - nadirdir. Monsanto genetik olarak işlenmiş tatlı mısır için tohum geliştirmiş ve satmış olsa da, taban örgütü Dünya Dostları, numunelerin yalnızca yüzde 2,4'ünün olduğunu bulmak için ABD çevresindeki sekiz bölgeden 71 tatlı mısır örneği (taze, dondurulmuş ve konserve edilmiş) test etti. genetik mühendisliği.

 5. Genetiği değiştirilmiş tatlı mısır yemekten hala endişe duyuyorsanız, McDaniel herhangi bir USDA organik ürününde genetik mühendisliği yasak olduğundan organik satın almanızı önerir. (“Bu bir organik çiftçinin GDO tohumlarını ekemeyeceği, organik bir ineğin GDO yonca veya mısır yiyemediği ve bir organik çorba üreticisinin GDO içerikli herhangi bir madde kullanamayacağı anlamına geliyor” dedi. [! 4802 => 1140 = 1!

 6. Ahh - Yaz aylarında net mısır koçanı gibisi yoktur. Ancak mısırın lezizliğine itiraz olmasa da - ızgaraların hemen dışında bizim tercihimiz, ama aynı zamanda fırından ya da mikrodalgada bile harika - sebzenin sağlığına dair devam eden bir kaç efsane var gibi görünüyor. Sonuçta, çok tatlı ve lezzetli bir şeyin mutlaka bir dezavantajı olmalı, değil mi?

 7. Öyle değil. Beslenme ve Diyetetik Akademisi'nin sözcüsü olan kayıtlı diyetisyen Jennifer McDaniel ile tatlı mısırın etrafındaki en büyük yanlış anlamaları açıklığa kavuşturmak için konuştuk.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407