Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


5 Mangolarla İlgili Şaşırtıcı Gerçekler

Yatırımcılar aramaya başladığında, bazı doktorlar direniyor

 1. Mangolara aşina değil misiniz? Olmalısın! Seni mangolara kızdırabilecek 5 şaşırtıcı gerçeği öğrenmek için okumaya devam et.

 2. Mango yiyenlerin daha sağlıklı diyetleri var. Beslenme ve Gıda Bilimleri Dergisi'nde yayınlanan bir araştırma, mango tüketiminin daha sağlıklı bir diyetle ilişkili olduğunu göstermektedir. Araştırmacılar 29.000'den fazla insanın diyetlerini karşılaştırdılar ve mango yiyenlerin az miktarda şeker, doymuş yağ ve sodyum tüketirken, potasyum ve diyet lifi gibi bazı besin maddelerini daha fazla tüketme eğiliminde olduklarını tespit ettiler. [! 3289 => 1140 = 1!

 3. Mangolar besleyici bütün yıldızlar! 20'den fazla vitamin ve mineralle dolu mangolar, iyi beslenme ve sağlık yararları ile doludur. Sadece bir bardak günlük C vitamini ihtiyacımızın% 100'ünü sağlar, bağışıklık sistemimizi güçlendirmeye, dişlerimizi ve diş etlerimizi sağlıklı tutmaya ve kollajen oluşumunu desteklemeye yardımcı olur - merhaba, güzel cildi! Mangolar ayrıca lif olarak zengindir, doldurmamıza yardımcı olan bir besindir - bizi doldurmadan.

 4. En iyi haber için hazır mısınız? Bir bardak mango sadece 100 kaloridir, bu yüzden kendinizi iyi hissedebileceğiniz tatlı bir hoşgörüdür.

 5. Kırmızı her zaman eşit olgunlaşmaz. Kırmızı mango her zaman olgun bir mango değildir! Yemek yemeye hazır olup olmadığını bilmek için, hafifçe sıkın. Olgun bir mango hafifçe verir. Şeftali ve avokado gibi daha bilinen meyveler gibi, mango da olgunlaştıkça daha yumuşak olur. Bir mango istenenden daha sıkıysa, olgunlaşmaya devam edeceği tezgahın üzerine yerleştirin. İşlemi hızlandırmak için, mangoları oda sıcaklığında bir kağıt torbaya koyun. Olgunlaştığında mangolar 5 güne kadar buzdolabında saklanabilir.

 6. Doğanın en çok yönlü meyvelerinden biri. Mutfak lezzetleri oluşturmak için mangoları nasıl kullanabileceğinize dair bir sınır yok! Izgara balık için bir topper olarak kullanmak için tropikal bir mango salsa çırpın, yengeç-mango crostini ordövrlü bir hamur hazırlayın, az yağlı yoğurt ve buz küpleriyle karıştırın veya bu çok yönlü meyveyi ince dilimler halinde dilimleyin ve bir dilim şarküteri eti ile yuvarlayın. Ayrıca mango ve ızgara tavuk veya balığın üzerine rengini ve vitamin ve mineral patlamalarını püskürterek çıkarabilirsiniz - olasılıklar sonsuzdur!

 7. Mangolara aşina değil misiniz? Olmalısın! Seni mangolara kızdırabilecek 5 şaşırtıcı gerçeği öğrenmek için okumaya devam et.

 8. Mango yiyenlerin daha sağlıklı diyetleri var. Beslenme ve Gıda Bilimleri Dergisi'nde yayınlanan bir araştırma, mango tüketiminin daha sağlıklı bir diyetle ilişkili olduğunu göstermektedir. Araştırmacılar 29.000'den fazla insanın diyetlerini karşılaştırdılar ve mango yiyenlerin az miktarda şeker, doymuş yağ ve sodyum tüketirken, potasyum ve diyet lifi gibi bazı besin maddelerini daha fazla tüketme eğiliminde olduklarını tespit ettiler. [! 3289 => 1140 = 1!

 9. Mangolar besleyici bütün yıldızlar! 20'den fazla vitamin ve mineralle dolu mangolar, iyi beslenme ve sağlık yararları ile doludur. Sadece bir bardak günlük C vitamini ihtiyacımızın% 100'ünü sağlar, bağışıklık sistemimizi güçlendirmeye, dişlerimizi ve diş etlerimizi sağlıklı tutmaya ve kollajen oluşumunu desteklemeye yardımcı olur - merhaba, güzel cildi! Mangolar ayrıca lif olarak zengindir, doldurmamıza yardımcı olan bir besindir - bizi doldurmadan.

 10. En iyi haber için hazır mısınız? Bir bardak mango sadece 100 kaloridir, bu yüzden kendinizi iyi hissedebileceğiniz tatlı bir hoşgörüdür.

 11. Kırmızı her zaman eşit olgunlaşmaz. Kırmızı mango her zaman olgun bir mango değildir! Yemek yemeye hazır olup olmadığını bilmek için, hafifçe sıkın. Olgun bir mango hafifçe verir. Şeftali ve avokado gibi daha bilinen meyveler gibi, mango da olgunlaştıkça daha yumuşak olur. Bir mango istenenden daha sıkıysa, olgunlaşmaya devam edeceği tezgahın üzerine yerleştirin. İşlemi hızlandırmak için, mangoları oda sıcaklığında bir kağıt torbaya koyun. Olgunlaştığında mangolar 5 güne kadar buzdolabında saklanabilir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407