Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


5 En Sevdiğiniz Noel Kahvaltınızı Daha Sağlıklı Yapar

Yatırımcılar aramaya başladığında, bazı doktorlar direniyor

 1. Size yulaf ezmenizi ya da yunan yoğurdunuzu şenlikli kırmızı ve yeşil meyvelerle doldurmaya çalışabiliriz ... ama sonra resmen Grinch'ten daha kötü oluruz.

 2. Çünkü Noel sabahının yılda sadece bir kez olduğunu ve en sevdiğiniz yemeklerin huzur içinde tadını çıkarmak istediğinizi biliyoruz, işte bazı basit - ve ince! - onları biraz daha besleyici seçimler yapan klasik tariflere sayar.

 3. Kahvaltılık Güveç Bu lezzet, tadına bakıldığında hindi göğsü için yağdan kesmek için pastırmayı veya sosisleri değiştiriyor. Ayrıca, brokolinin eklenmesi, lif, antioksidanlar, vitaminler ve kansere, kalp hastalıklarına, felç ve daha fazlasına karşı korunmaya yardımcı olan sağlığı teşvik eden başka bileşikler anlamına gelir.

 4. Kızılcık-Portakallı Kekler Bu keklerin Cooking Light'tan elde edilen klasik turta ve keskin tadı, en zengin vejetatif soğuk çinko kaynaklarından biri olan bazı sert buğday tohumu ile tamamlanır. Buğday tohumu aynı zamanda iyi bir kolin kaynağıdır, genellikle yumurta sarısında tüketilen süperstar bir besin maddesidir, hafızayı arttırıyor gibi görünüyor.

 5. Maymun Ekmeği Bazıları için, sadece maymun ekmeği olmadan Noel sabahı olmazdı, ama yapışkan-tatlı muamele, Cooking Light'ın hesaplamalarına göre, porsiyon başına 500'den fazla kalori toplayabilir. Ev yapımı tam buğday hamuru için konserve bisküvi hamurunun değiştirilmesi ve tereyağı kabuğunun atlanmasıyla, bu tarif ağız sulandıran favoriyi porsiyon başına 234 kaloriye düşürür ve 13 yerine sadece 2 gram doymuş yağ içerir.

 6. 10 Dakika Quiche Associated Press'in şenlikli ve besin bakımından zengin olan bu basit, soba üstü versiyonuyla bir kişiden veya frittata'dan kurtulun! - ıspanak ve domates.

 7. Tarçın Ruloları Cinnamon'un birçok sağlık yararına rağmen, sağlıklı beslenme kurallarına uyan Cinnabon tezgahında fazla bir şey bulamayacaksınız. Ancak Undressed Skeleton'dan bu tarifte elma püresi ve bal gibi tatlandırıcılar için rafine şeker en azından daha doğal bir muamele için yapılır. Ayrıca tahılsız olur!

 8. Size yulaf ezmenizi ya da yunan yoğurdunuzu şenlikli kırmızı ve yeşil meyvelerle doldurmaya çalışabiliriz ... ama sonra resmen Grinch'ten daha kötü oluruz.

 9. Çünkü Noel sabahının yılda sadece bir kez olduğunu ve en sevdiğiniz yemeklerin huzur içinde tadını çıkarmak istediğinizi biliyoruz, işte bazı basit - ve ince! - onları biraz daha besleyici seçimler yapan klasik tariflere sayar.

 10. Kahvaltılık Güveç Bu lezzet, tadına bakıldığında hindi göğsü için yağdan kesmek için pastırmayı veya sosisleri değiştiriyor. Ayrıca, brokolinin eklenmesi, lif, antioksidanlar, vitaminler ve kansere, kalp hastalıklarına, felç ve daha fazlasına karşı korunmaya yardımcı olan sağlığı teşvik eden başka bileşikler anlamına gelir.

 11. Kızılcık-Portakallı Kekler Bu keklerin Cooking Light'tan elde edilen klasik turta ve keskin tadı, en zengin vejetatif soğuk çinko kaynaklarından biri olan bazı sert buğday tohumu ile tamamlanır. Buğday tohumu aynı zamanda iyi bir kolin kaynağıdır, genellikle yumurta sarısında tüketilen süperstar bir besin maddesidir, hafızayı arttırıyor gibi görünüyor.

 12. Maymun Ekmeği Bazıları için, sadece maymun ekmeği olmadan Noel sabahı olmazdı, ama yapışkan-tatlı muamele, Cooking Light'ın hesaplamalarına göre, porsiyon başına 500'den fazla kalori toplayabilir. Ev yapımı tam buğday hamuru için konserve bisküvi hamurunun değiştirilmesi ve tereyağı kabuğunun atlanmasıyla, bu tarif ağız sulandıran favoriyi porsiyon başına 234 kaloriye düşürür ve 13 yerine sadece 2 gram doymuş yağ içerir.

 13. 10 Dakika Quiche Associated Press'in şenlikli ve besin bakımından zengin olan bu basit, soba üstü versiyonuyla bir kişiden veya frittata'dan kurtulun! - ıspanak ve domates.

 14. Tarçın Ruloları Cinnamon'un birçok sağlık yararına rağmen, sağlıklı beslenme kurallarına uyan Cinnabon tezgahında fazla bir şey bulamayacaksınız. Ancak Undressed Skeleton'dan bu tarifte elma püresi ve bal gibi tatlandırıcılar için rafine şeker en azından daha doğal bir muamele için yapılır. Ayrıca tahılsız olur!



Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407