Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


4 Neden Kadınlar 50 Sonra Evleniyor

9. Zaten orada seninle gerçekten istediğin kadar insanı düşünemezsin.

 1. Grandparents.com’DAN ÖZEL

 2. 50 yaşından sonra evlilikteki eğilim bundan kaçınmak içindir. Bowling Green State Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nün 2009 yılı verilerine göre, Baby Boomers'ta üç kişiden biri evli değil ve bu sayıdan% 58'i boşandı ve% 32'si evlenmedi. Ancak ekonomide bu durum böyle - büyük değil - ve birçoğumuz erken emekliliğin hayalini yaşamaktan zevk almak yerine çalışmaya devam etmek zorunda kaldığımız için, evlilik ekonomik bir nedenden ötürü bu kadar kötü bir fikir olmayabilir.

 3. Romantik aşkı göz ardı etmemekle birlikte, çarpışmanın başka nedenleri de var. Çeyrek günlerinde olduğu gibi ya da uzak diyarlardaki evlilikler gibi, evlenmemiz sorun değil - söylemeye cüret edeyim mi? - para. İlk önce bazılarının, 10 yıl önceki bir düğünde "gerçek aşk evliliğinin" açıkça reddedildiğini düşüneceklerini duydum. Resepsiyon sırasında randevumla birlikteydim, arkadaşım, gelin bizi tanıdığı bir çiftle tanıştırdı. Kadın birkaç yıldır çıkmakta olduğumuzu ve evlenme planımız olmadığını öğrendiğinde, “Neden olmasın? Finansal bir anlam ifade ediyor. Onun sigortası için onunla evlenebilirsiniz.” Dedi. Sesli nefesim sayesinde ne düşündüğümü duymuş olmalı: Aşk olmasaydı evlenemezdim! Randevumu bu garip çiftten uzağa ve şarabına doğru hızla kullandım.

 4. İlk 10 yıl önce bir düğünde "gerçek aşk evliliğinin" açıkça reddedildiğini düşünebileceklerini duydum. Resepsiyon sırasında randevumla birlikteydim, arkadaşım, gelin bizi tanıdığı bir çiftle tanıştırdı. Kadın birkaç yıldır çıkmakta olduğumuzu ve evlenme planımız olmadığını öğrendiğinde, “Neden olmasın? Finansal bir anlam ifade ediyor. Onun sigortası için onunla evlenebilirsiniz.” Dedi. Sesli nefesim sayesinde ne düşündüğümü duymuş olmalı: Aşk olmasaydı evlenemezdim! Randevumu bu garip çiftten uzağa ve şarabına doğru hızla kullandım.

 5. Sebep # 1: Hastane ziyaretleri için evlen Tartışma, o zamanki randevum olan nişanlımın, hastanede onu ziyaret edebilmesi için evli olan, tanıdığı bir çiftten bahsettiği günlerde tekrar ortaya çıktı. Anlaşılan, acı bir aile üyesi onu ziyaretçiler listesine eklemeyecekti. Her neyse nişanlıydılar, yani planlanandan daha erken evlendiler, tam orada, onun başında.

 6. Doktora, yazar ve psikoterapist Tina Tessina, evli olmanın yalnızca bir eşinizi hastanede ziyaret etmesine izin vermenin en kolay yolu olmadığını aynı zamanda size bir hak hakkı da verdi. eşinizin yapamaması durumunda sağlık kararları verin.

 7. "Dayanıklı bir Vekaletname yardımcı olabilir, ancak bir evlilik ortağı genellikle telaşsızlıkla tanınır" diyor, hastane yönetimi veya hastane kurulları müdahale etmeden önce. [! 1007 => 1140 = 1!

 8. Düşünceyi Facebook'ta arkadaşlara ilettiğimde biri bana özel bir mesaj gönderdi. Cevabı benimki gibiydi, başlangıçta: "Aşk için evlenmeyi hayal edemiyorum."

 9. Sebep # 3: Dolar ve mantıklı Los Angeles psikoloğu Dr. Ramani Durvasula, büyük ölçüde ilişki kargaşası içinde çiftlerle çalışan, ekonomik nedenlerle evlenmenin kötü bir fikir olmadığını söylüyor. Evliliğin, kültürümüzün aşırı romantikleştiği bir faydacı kurum olduğunu söylüyor. Sigorta, emeklilik geliri, hane halkı giderleri ve hatta paylaşılan sosyal güvenlik yardımları gibi meselelerin hepsi önemli, geçerli konulardır.

 10. Sebep # 4: Bazen statükoyla buluşmak işleri kolaylaştırıyor Kararlı eski ortaklar, Durvasula 'nın hemfikir olmadığı bir sistemde çalışmanın mantıklı olacağına karar verebileceğini söyledi, çünkü “kurumsal yapılarımız evliliği teşvik etmek için kuruluyor”Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407