Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


4 Durmanın Sebepleri

Yatırımcılar aramaya başladığında, bazı doktorlar direniyor

 1. Yaz sonu burada (ağlama - gelecek sene gelecek bir tane daha olacak, söz veriyorum.) geçen yaz kaçamağında, İşçi Bayramı'nda evde kalıyorum.

 2. Evet, tatillerin eğlenceli olduğunu biliyorum. Tatiller de pahalıdır ve boşalır. Sadece birkaç günlüğüne uzaklara gidiyorsanız (İşçi Bayramı örneğinde olduğu gibi) mümkün olduğunca çok güneş, eğlence ve içmeye dalmaya çalışabilirsiniz. O zaman iyi bir fikir gibi gelebilir, ama Salı sabahı eziyete döndüğün zaman üzüleceksin. Staycation, diğer taraftan, gerçek, gerçek zamanın lüksünü verir. Öyleyse eski moda bir kalışın faydalarını sıralayalım, olur mu?

 3. Görevler, Görevler, Görevler Tamam, herkesin bunu okuyacağını ve "Neden tatilim sırasında cehennem işleri yapmak isteyeyim?" Diye sorduğunu biliyorum. Cevap: çünkü hafta boyunca çalışmakla meşgulsünüz ve hafta sonları aşırı derecede brunch yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Yapılacaklar listenizden geçmek için fazladan izin almayın (ve tüm arkadaşlarınızın muhtemelen gitmiş olması gerçeğinden). Tüm haftasonu tatilinizi zeminleri ovalayarak ve çorap çekmecenizi düzenleyerek geçirmeyi savunmuyorum, ama nihayet Noel gerçekten stresi kaldıracağı için duvara yaslanmış olan resim çerçevelerini asmak. Artı, zorlu bir tatil gününü, işlerini yürütmek için kullanmaktan nefret ediyorum, bu yüzden bu ücretsiz olanı kullanın.

 4. Bazı ZZZ'leri al İyi bir gece uykusunu hatırlıyor musun? Tabii ki yok - muhtemelen hiç bir zaman sahip olmadı (yukarıya bakınız: çalışma / boozy brunch - belki de mutlu saatler içinde atmak). Hiçbirimiz yeterli uyku alamıyoruz ve iyi bir gecenin ertelemesinin yararlarını göz ardı etmek vücudunuz, beyniniz ve ruhunuz için kötü değil. Yatağa gitmenin ve boş zamanlarınızda uyanmanın tadını çıkarın - çalar saatinizin kaküsesini açar. Yeterli dinlendikten sonra, kaldığınız süre boyunca yeni bulunan enerjiyle diğer tüm aktivitelerle başa çıkabileceksiniz. Ayrıca, birkaç günlük huzurlu bir uykuya dalmak, genel olarak daha iyi bir uyku programına başlamanıza yardımcı olabilir, böylece işte daha üretken olabilirsiniz (ve mutlu saatler).

 5. Yerel Lezzetin Şımartın Denemek için can attığınız ama çok pahalı ve fazla rezerve edilmiş olduğu için şehir merkezindeki lüks restoranı biliyor musunuz? Muhtemelen bir tatil hafta sonu boyunca bazı açıklıklar vardır, bu yüzden şımartın! Gitmeyerek para biriktiriyorsunuz, bu yüzden hoş bir akşam yemeği, sıcak taş masajı veya sonbaharda yeni kıyafetler ile biraz fazla yapmaktan çekinmeyin. Tatilde sevdiğimiz şeylerin bir kısmı kendimizi tedavi etmektir ve kalırken aynı zihniyete sahip olmamanız için hiçbir neden yoktur.

 6. Spor Salonuna Vurup Boşluktan geri döndüğümüzde hepimiz yeme ve içme saçmalıklarından arınmak ve egzersiz rutininize geri dönmek istiyoruz. Sorun, tatil listenizden, yapılacaklar listenizle birlikte sekiz topun arkasında yorgunluğunuz ve işe geri dönmeniz. Sağlık trenine atlamak istiyorsanız, başlamak için 3 günlük hafta sonunu kullanın. Dışarı koşun, spor salonuna gidin veya yoga dersine katılın. Arka arkaya üç gün çalışmak, yeni bir sağlıklı rutin için iyi bir başlangıçtır. Gelecek hafta işe gitmek için bir gün sizin için iyi bir yemek pişirmek için iyi bir fikir.

 7. Kaldığınız yer bittiğinde, ofiste rahat ve rahat görünen bir kişi olacaksınız - gerçek bir tatilden sonra bakmanız gereken gibi.

 8. En sevdiğiniz konaklama yerleri hangisi? Yorumlarda bana bildirin!

 9. Yaz sonu burada (ağlama - gelecek sene gelecek bir tane daha olacak, söz veriyorum.) geçen yaz kaçamağında, İşçi Bayramı'nda evde kalıyorum.

 10. Evet, tatillerin eğlenceli olduğunu biliyorum. Tatiller de pahalıdır ve boşalır. Sadece birkaç günlüğüne uzaklara gidiyorsanız (İşçi Bayramı örneğinde olduğu gibi) mümkün olduğunca çok güneş, eğlence ve içmeye dalmaya çalışabilirsiniz. O zaman iyi bir fikir gibi gelebilir, ama Salı sabahı eziyete döndüğün zaman üzüleceksin. Staycation, diğer taraftan, gerçek, gerçek zamanın lüksünü verir. Öyleyse eski moda bir kalışın faydalarını sıralayalım, olur mu?Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407