Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


30 Beklenmedik Düğün Maliyetleri Gelinler Bütçeyi Unutur

BÜYÜK HAYIRLAR HAKKINDA

 1. Fotoğraf Kredisi: Still Frames Photography

 2. Bütçenize bağlı kalmak, bir düğünü planlamanın en zorlu kısımlarından biridir - özellikle de çok fazla gizli maliyetler olduğu için. Size yardımcı olmak için, çiftlerin düğün finansmanlarını tahsis ederken düşünmeyi unuttukları en önemli kalemleri ortaya çıkarmak için ülke genelindeki düğün satıcıları ve finans uzmanları ile birlikte kontrol ettik.

 3. Düğün Öncesi Maliyetler

 4. Nedime Özel Bir Şekilde Sorma: Birçok gelin için, düğün günlerinde en yakın ve en sevdiklerinden düğün günlerinde ayakta durmalarını istemek, sadece telefon veya metin yoluyla yapılabilecek bir şey değildir - hatta sadece normal kızınızın gecesinde bile. Plum Pretty Sugar'a göre, gelinler soruyu yaratıcı hediyelerle (bu eğlenceli fikri deneyin!) Kişiselleştirilmiş kartlarla ya da güzel bir öğle veya akşam yemeğine götürerek sorularına yöneltirler. Ancak bu küçük masrafların artabileceğini unutmayın!

 5. Güzellik Bakımları: Düğün gününde profesyonel saç şekillendirme ve makyaj uygulamanız için zaten bir miktar para ayırdınız - ama her şeyi hissetmek için birden fazla deneme yapmanız gerekebileceğini unutmayın. Büyük Gün tamamen rahat. Ayrıca, mani / pediden sprey bronzluğa ve masaja kadar, şımartmak isteyebileceğiniz düğün öncesi bakımların aklınızda bulundurun. Denemek istediğiniz daha pahalı bir hizmet varsa, Groupon gibi günlük anlaşma siteleri aracılığıyla pazarlıklara bakın, sık sık Bugün, Günaydın Amerika, Dr. Oz Show ve daha pek çok alanda yer alan bir tüketici para tasarrufu uzmanı Andrea Woroch dedi.

 6. Bekarlığa Veda Partisi: Bekarlığa veda partileri bugün hiç olmadığı kadar büyük; Gittikçe daha fazla grup hafta sonu kaçamağını planlıyor, Vegas gezisi veya kızların plaj gezisi gibi. Ve şeref ve nedime hizmetçisinin parti için bir sekme alması gerekse de, birçok gelin, özellikle kızları için maliyetleri azaltmak için kendi uçak bileti veya otel faturasının bir kısmını öder. -be gecede bir gezi için iten kişi. Ekstra seyahat masraflarından kaçınmak için eve yakın durun. Nereye giderseniz gidin, kızlarınızla eğleneceksiniz. Woroch, lüks bir otel seçin veya evinizin yakınında kiralık büyük bir ev bulun ve eğlenceyi devam ettirmek için aktiviteler planlayın. Bu eşsiz temalardan birini deneyin.

 7. Evlilik cüzdanı: Yasal hale getirmeyi unutmayın! Evlilik ehliyetiniz, evlendiğiniz yere bağlı olarak genellikle 20 ile 100 dolar arasında bir ücret alacaktır (eyaletinizin yönergelerine bakın). Ve çoğu eyalette, dosyalandıktan sonra evlilik cüzdanınızın bir kopyasını otomatik olarak almayacaksınız - bunun için de ödeme yapmanız gerekecek. Bir varış noktası düğünü yapıyorsanız, bekleme süresine bağlı olarak evlilik lisansınızı almak için düğününden bir kaç gün önce uçmanız gerekebileceğini veya hatta bölgeye ikinci bir gezi yapmanız gerekebileceğini unutmayın. Belize'deki Hopkins Bay Resort'tan Abra Millar. Bu, ekstra seyahat ücretine tabi olmak anlamına gelir - daha fazla gece, daha fazla yemek ve muhtemelen ikinci bir uçak bileti turu.

 8. Kağıt Ürünleri

 9. Kırtasiye Günlüğü: Tüm kırtasiye bütçenizi tarih ve davetlerinize harcamayın - programları, eskort kartlarını, yer kartlarını, menü kartlarını da düşünmeniz gerekir. ve karşılaşabileceğiniz diğer tüm günlük ihtiyaçlar. Wedding Paper Divas, "Gelinlerin uygun şekilde bütçelerini ayırabilmeleri için kırtasiye günü için bütçeye ayrı bir satır öğesi eklemenizi öneririz" dedi. İşte kırtasiye para tasarruf nasıl.

 10. Posta: Davetiyelerinizi seçerken, dikkatlice tartığınızdan emin olun - bir onstan fazla ise, ek postaya ihtiyacınız olacak. Bazı davetiyeler posta ücretlerinde size 1 dolar veya daha fazla geri ödeme yapabilir. Ağırlıktan bağımsız olarak kare davetiyeler için ayrıca posta ücreti alınması gerektiğini unutmayın. Ayrıca, tarih tasarrufunuz, RSVP kartlarınız ve teşekkür notlarınız için de damgalara ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Ve postalarınızı davetiye temanıza uydurma konusunda takıntı yapmamaya çalışın, bu da bazen sadece tasarım için daha pahalı bir pul seçmenize neden olabilir - Kimse pulları hatırlamayacak "dedi. [! 1004 => 1140 = 1!

 11. Para Önemlidir

 12. "Diğer"

 13. Bridal Guide'dan daha fazlası:

 14. Kış Düğünleri için 100 Fikirler

 15. En İyi 10 Düğün Konuk ŞikayetiDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407