Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


3 Alternatif Yatırımların Yararları

Borsaya Uyum

 1. Alternatif yatırımlar, çoğu zaman kamu piyasalarında var olan likiditeden yoksun olduğundan, belirli bir sabır seviyesi gerektirir. Bununla birlikte, likit olmayan alternatiflere yatırım yaparak uzun vadeli bir yaklaşım benimsemenin birkaç faydası vardır. Geleneksel hisse senetleri ve tahviller tanımına girmeyen her şey, alternatif yatırımlar olarak gevşek bir şekilde sınıflandırılabilir. Birçoğunun bildiği daha yaygın likit olmayan alternatif yatırımlar risk sermayesi, özel sermaye, hedge fonlar ve sabit getirili ürünlerdir.

 2. Geleneksel yatırımlar ve tahvillerin dışındaki yatırım seçeneklerini keşfetmeye başladıkça, 2005 yılından bu yana alternatif yatırımlar artmaktadır. Bir McKinsey Company raporu, küresel alternatif AUM'nin 2005'ten 2013'e kadar son 8 yılda% 119 oranında arttığını gösteriyor. Burada likit olmayan alternatif yatırımlara yatırım yapmanın üç faydası var.

 3. (1) Piyasa Volatilitesini Azaltın Alternatif varlıklar, kamu piyasalarında bulunanlar gibi daha geleneksel yatırımlarda bulunan piyasa volatilitesini sık sık etkiler. Bu, piyasalarla düşük korelasyon gösteren özel sermaye gibi varlık sınıflarına yatırım yaparak başarılır.

 4. Yatırımcılar, piyasalar ekşime döndüklerinde acilen tepki gösterme eğilimindedir; çünkü bu dalgalanmaların altında yatan nedenleri tam olarak anlama kabiliyetleri yoktur. Alternatif yatırımların uzun kilitlenme süreleri riske yönelik önleyici reaksiyonları azaltır ve ortalama yatırımcının miyop diz çökmesi reaksiyonlarına karşı doğal bir koruma sağlar. Korku temelli satış ve davranışsal yatırım, birçok alternatif yatırımda mevcut olan likidite ile azalmaktadır.

 5. (2) Düşük İşlem Maliyetleri Kısa vadeli yatırım, genellikle yüksek miktarda ciro gerektirir, bu da yüksek işlem maliyetlerinin yaratılmasına neden olur. Kısa vadeli yatırım bazen yüksek getiri sağlarken, bu faydaların çoğu bir portföyün korunması ve yeniden dengelenmesi ile ilgili maliyetlerle dengelenir. Yüksek işlem maliyetlerini sınırlandırırken en yüksek getiri için verimli bir portföy oluşturmak için bir model oluşturmak genellikle zordur.

 6. Alternatif yatırımlar genellikle diğer geleneksel yatırımlara kıyasla daha yüksek peşin ücretlere sahiptir, ancak bu yatırımların tipik olarak yüksek ciro ve devam eden bakım ve işlem maliyetlerine tabi olmaması nedeniyle iyileşmektedir.

 7. (3) Vergi Faydaları Alternatif yatırımlara özgü olmasa da, uzun vadeli yatırımların (12 aydan uzun) bazı vergi avantajları vardır. Bu uzun vadeli yatırımlar, kısa vadeli yatırımlardan kaynaklanan vergilerden daha düşük olan uzun vadeli sermaye kazancı vergisine tabidir. Ek olarak, sermaye kazancı vergisi genellikle yalnızca gerçekleşen kazançlar üzerinden gerçekleşir. Uzun süren likit olmayan alternatifler nedeniyle, bu yatırımlar kısa vadeli sermaye kazancı vergilerine karşı korunma sağlayabilir. Portföyünüz ve uzun vadeli yatırım stratejiniz için hangi yatırımların daha uygun olabileceğini belirlemek için finansal danışmanınıza ve / veya vergi danışmanınıza danışın.

 8. Sorumluluk reddi: Bu podcast bir yatırım fırsatı veya yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir yatırım kararı finansal danışmanınıza danıştıktan sonra verilmelidir.

 9. Alternatif yatırımlar, çoğu zaman kamu piyasalarında var olan likiditeden yoksun olduğundan, belirli bir sabır seviyesi gerektirir. Bununla birlikte, likit olmayan alternatiflere yatırım yaparak uzun vadeli bir yaklaşım benimsemenin birkaç faydası vardır. Geleneksel hisse senetleri ve tahviller tanımına girmeyen her şey, alternatif yatırımlar olarak gevşek bir şekilde sınıflandırılabilir. Birçoğunun bildiği daha yaygın likit olmayan alternatif yatırımlar risk sermayesi, özel sermaye, hedge fonlar ve sabit getirili ürünlerdir.

 10. Geleneksel yatırımlar ve tahvillerin dışındaki yatırım seçeneklerini keşfetmeye başladıkça, 2005 yılından bu yana alternatif yatırımlar artmaktadır. Bir McKinsey Company raporu, küresel alternatif AUM'nin 2005'ten 2013'e kadar son 8 yılda% 119 oranında arttığını gösteriyor. Burada likit olmayan alternatif yatırımlara yatırım yapmanın üç faydası var.

 11. (1) Piyasa Volatilitesini Azaltın Alternatif varlıklar, kamu piyasalarında bulunanlar gibi daha geleneksel yatırımlarda bulunan piyasa volatilitesini sık sık etkiler. Bu, piyasalarla düşük korelasyon gösteren özel sermaye gibi varlık sınıflarına yatırım yaparak başarılır.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407