Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


24 Ay Boyunca Enerjilendirmenizi Sağlayacak Kolay Ramazan Tarifler

Yatırımcılar aramaya başladığında, bazı doktorlar direniyor

 1. Geçen hafta başlayan kutsal Ramazan ayının bir parçası olarak, dünyadaki milyonlarca Müslüman, şafak ve alacakaranlık arasındaki yiyecek ve sudan uzak duracak.

 2. Oruç tutanlar oruç tutarlar, genellikle şafaktan önce uyanırlar ve "sahur" bir öğün yedikleri için, onları gün boyunca beslenmelerini sağlayacak hızlı bir şeyler yapmaları gerekir. “İftar” ya da akşam yemeği, kendi zorlukları ile birlikte gelir - aileler ve arkadaşlar genellikle, genellikle kızartılmış yiyeceklerle dolu büyük kutlama yemekleri için toplanırlar.

 3. Şovda yarışan ilk Müslüman-Amerikalı olan Saab, lezzet verici yiyecekleri katı bir tarihte ve Ramazan orucuyla pişirme zorluğu hakkında bir iki şey biliyor. Uzun bir günün ardından iftarda oruç tutmama önerisi?

 4. Virginia’da kayıtlı bir diyetisyen olan Nour Zibdeh de aynı prensiplere uyuyor.

 5. Oruç çok sayıda sağlık yararına sahip olsa da - sindirim kanalına dinlenip detoks yapması için zaman vermek ve vücudun yağ dokularında depolanan enerjiye dokunmasına izin vermek gibi - Zibdeh bazı insanların yaşadıklarını söylüyor tam tersi.

 6. Saab'ın en büyük ipucu, her yemeğin karmaşık, rafine edilmemiş karbonhidratlara, sağlıklı bir proteine ​​ve bol miktarda renge sahip olmasını sağlayarak "basit tutmak" tır.

 7. “Denize düşme, yiyecek israf etmeyi denemeye çalış,” dedi Saab. "Ve komşularınızla paylaşın, ayın gerçek özü budur."

 8. Saab ve Zibdeh, hem acele hem de iftar için bazı kolay yemek tarifleri paylaştı. . Aşağıdaki tariflere bir göz atın.

 9. Ramazan kareem!

 10. Geçen hafta başlayan kutsal Ramazan ayının bir parçası olarak, dünyadaki milyonlarca Müslüman, şafak ve alacakaranlık arasındaki yiyecek ve sudan uzak duracak.

 11. Oruç tutanlar oruç tutarlar, genellikle şafaktan önce uyanırlar ve "sahur" bir öğün yedikleri için, onları gün boyunca beslenmelerini sağlayacak hızlı bir şeyler yapmaları gerekir. “İftar” ya da akşam yemeği, kendi zorlukları ile birlikte gelir - aileler ve arkadaşlar genellikle, genellikle kızartılmış yiyeceklerle dolu büyük kutlama yemekleri için toplanırlar.

 12. Şovda yarışan ilk Müslüman-Amerikalı olan Saab, lezzet verici yiyecekleri katı bir tarihte ve Ramazan orucuyla pişirme zorluğu hakkında bir iki şey biliyor. Uzun bir günün ardından iftarda oruç tutmama önerisi?

 13. Virginia’da kayıtlı bir diyetisyen olan Nour Zibdeh de aynı prensiplere uyuyor.

 14. Oruç çok sayıda sağlık yararına sahip olsa da - sindirim kanalına dinlenip detoks yapması için zaman vermek ve vücudun yağ dokularında depolanan enerjiye dokunmasına izin vermek gibi - Zibdeh bazı insanların yaşadıklarını söylüyor tam tersi.

 15. Saab'ın en büyük ipucu, her yemeğin karmaşık, rafine edilmemiş karbonhidratlara, sağlıklı bir proteine ​​ve bol miktarda renge sahip olmasını sağlayarak "basit tutmak" tır.

 16. “Denize düşme, yiyecek israf etmeyi denemeye çalış,” dedi Saab. "Ve komşularınızla paylaşın, ayın gerçek özü budur."

 17. Saab ve Zibdeh, hem acele hem de iftar için bazı kolay yemek tarifleri paylaştı. . Aşağıdaki tariflere bir göz atın.

 18. Ramazan kareem!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407