Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


17 Anne # x27; s # x27; t Bir Kuruşa Mal Oldu Günü Hediyeleri

8 Güzellik rutininizde hindistancevizi yağı kullanmanın mükemmel yolları

 1. Annelerin kutlanacak bir günü hakettiğini inkâr edemezsin, ama her yıl Anneler Günü bir şekilde her yaştan çocuğa beklenenden daha hızlı sürünür. Bir buket çiçek göndermek biraz tekrarlanabilir hale gelebilir ve zaman zaman, iyi bir hediye için birlikte yeterince para karıştırmak zor olabilir.

 2. Annelerin çoğu az bakım görüyor - gösterişli veya pahalı bir şey aramıyorlar, sadece tüm çabaları ve sizi büyüten sıkı çalışmaları için takdir edilmek istiyorlar. Bu yüzden tamamen ücretsiz olan 17 hediyeyi topladık, ama yine de annenize özel gününde kendini değerli hissettirecek.

 3. 1. Arabasını yıka ve temizle. Araçlarımızda çok fazla zaman geçiriyoruz, bu yüzden aracının bir sığınak olduğundan emin olun.

 4. 2. Onu ev yapımı bir yemek yap. Yatakta klasik bir kahvaltı yapabilir, zahmetsiz bir akşam yemeği veya abartılı bir tatlı yapabilirsiniz.

 5. 3. Ondan açık havada aktif bir şey isteyin. Yürüyüşe, koşmaya veya bisiklete binmeye gidin. Dışarıda olmak sizi daha sağlıklı kılar ve araştırma, başkalarıyla yapıldığında egzersizin daha eğlenceli olduğunu kanıtladı.

 6. 4. Çamaşırları yıka. Kıyafetlerini kaç yıl boyunca temiz tuttu? Şimdi iyiliğini geri ödeme şansın.

 7. 5. Arkadaşlık isteğini kabul et. Henüz yapmadıysanız, kadının kişisel yaşamınıza bir göz atmasına izin verin. Seni öldürmeyecek.

 8. 6. Ona bir fotoğraf montajı gönder. Olabildiğince çok nostaljik resim topla ve ona e-posta gönderebileceğin veya Facebook'a gönderebileceğin bir kolaj oluştur.

 9. 7. Birlikte gönüllü olun. Biri hayatınızı uzatan, gönüllülüğün şaşırtıcı zihinsel ve fiziksel yararları vardır. Böylece, annenin daha uzun yaşamaya yardımcı olacağını savunabilirsin.

 10. 8. Epik bir Spotify çalma listesi oluşturun. Ve belki de daha epik bir dans partisine sahip olabilirsiniz. İşte başlamanız için bir çift.

 11. 9. Sonunda nefret ettiği kötü alışkanlığı bırakma sözü verdi. Mesaj atmayı ve araba sürmeyi yasakla ya da tırnaklarını rutininizden sonsuza kadar ısırmanız - bu size biraz rahatlık verecektir. [! 3263 => 1140 = 1!

 12. 11. Ona ev yapımı bir fırça verin. Bu DIY fırçalamadaki bileşenlerin çoğu mutfağınızda kullanışlıdır.

 13. 12. Ona bazı IOU kuponları yap. Bu kuponlar kolayca yazdırılabilir ve size bakmak için harcadığı süre boyunca onu yavaşça geri ödemenize izin verir.

 14. 13. Ona en sevdiğin kitabın kopyasını ver. İlk birkaç sayfada da onu neden sevdiğine dair bir yazıt yazın.

 15. 14. Amazon Prime, Netflix veya HBO GO şifrenizi teslim edin. ... ebeveynlerin hesabını ilk etapta kullanmadığınızı farz ediyorum.

 16. 15. Bir şişe kırmızı veya beyaz şarap etiketi yapın. Basılabilirler ve bir tane evin içinde ya da en sevdiğiniz Pinot Grigio'unda yattığınız bir şişeyi atabilirsiniz.

 17. 16. Ona mutlu saatlerdeki Starbucks Frappuccino ile davran. Frappuccinos 10 Mayıs'ta yarı yarıya yarıya indi - eğer o tarafa gidecekseniz, esas olarak bir tane satın alın, bir tane bedava kazanın!

 18. 17. Yaptığı her şey için ona teşekkür et ve nazikçe onu sevdiğini hatırlat. Yeterince söylendi.

 19. Annelerin kutlanacak bir günü hakettiğini inkâr edemezsin, ama her yıl Anneler Günü bir şekilde her yaştan çocuğa beklenenden daha hızlı sürünür. Bir buket çiçek göndermek biraz tekrarlanabilir hale gelebilir ve zaman zaman, iyi bir hediye için birlikte yeterince para karıştırmak zor olabilir.

 20. Annelerin çoğu az bakım görüyor - gösterişli veya pahalı bir şey aramıyorlar, sadece tüm çabaları ve sizi büyüten sıkı çalışmaları için takdir edilmek istiyorlar. Bu yüzden tamamen ücretsiz olan 17 hediyeyi topladık, ama yine de annenize özel gününde kendini değerli hissettirecek.

 21. 1. Arabasını yıka ve temizle. Araçlarımızda çok fazla zaman geçiriyoruz, bu yüzden aracının bir sığınak olduğundan emin olun.

 22. 2. Onu ev yapımı bir yemek yap. Yatakta klasik bir kahvaltı yapabilir, zahmetsiz bir akşam yemeği veya abartılı bir tatlı yapabilirsiniz.

 23. 3. Ondan açık havada aktif bir şey isteyin. Yürüyüşe, koşmaya veya bisiklete binmeye gidin. Dışarıda olmak sizi daha sağlıklı kılar ve araştırma, başkalarıyla yapıldığında egzersizin daha eğlenceli olduğunu kanıtladı.

 24. 4. Çamaşırları yıka. Kıyafetlerini kaç yıl boyunca temiz tuttu? Şimdi iyiliğini geri ödeme şansın.

 25. 5. Arkadaşlık isteğini kabul et. Henüz yapmadıysanız, kadının kişisel yaşamınıza bir göz atmasına izin verin. Seni öldürmeyecek.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407