Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


13 Sebep Ev Yapımı Pizza Teslimden Daha İyi

Müzik seninle sopa.

 1. Gece geç saatlerde Pizza Hut, Papa John's ya da en sevdiğiniz yerel pizza dükkanından pizza sipariş etmek için her zaman kaşıntı yaşarsınız. Fakat gerçekte, kendi pizzanızı yaparak, bir miktar para biriktirmek zorunda kalmazsınız ve her zamanki Wisconsin 6 Peynirli Pizza'dan (üzgünüm, Domino's) daha lezzetli bir bitmiş ürün elde edersiniz. Teslim kolay olabilir, fakat ev yapımı her zaman pastayı alır (veya bu durumda hamur).

 2. 1. Ön kapınızdan soğuk donmadan değil, fırından sıcak borulara ulaşır. Bu Margherita pizza tarifini buradan alın.

 3. 2. Pizzanız sizi büyülü bir şekilde egzotik yerlere taşıyabilir. Akdeniz pidesi pizzalarını yapmayı öğrenmek için pasaporta ihtiyacınız yok.

 4. 3. Hala şımartırken sağlıklı kalabilirsin. Yerel pizza zincirinizde karnabahar kabuklu pizza var mı? Şüpheli. Tarifini buradan alın.

 5. 4. Pizza Hut açılmadan çok önce kahvaltıda yiyebilirsiniz. Burada kahvaltı pizzanızı yemeye başlayın.

 6. 5. Pizzanızı bir üst seviyeye çıkarmak için mutfağınızda bulunan tüm malzemeleri kullanabilirsiniz. Tembel olabilirsiniz, ancak bu yarı ev yapımı pizzayla yarı tembellik yapabilirsiniz.

 7. 6. Birkaç değerli para kazanırsınız (bu, sonradan biranızı satın almak için kullanılabilir). Bu gözleme pizzasının tarifini buradan alın.

 8. 7. Devrilme konusunda endişelenmene gerek yok. Matematik zor. Bu patates pizzasının tarifini buradan alın.

 9. 8. Pizza kötü hava koşullarında sıkışmış olma ihtimali yoktur. Dehşet! Teslimatçı sana ulaşamıyor çünkü yollar su basıyor. Bu traş kuşkonmaz pizzanın tarifini buradan alın.

 10. 9. Akşamları glutensiz olabilirsiniz. Kabul edelim: şimdi herkes glutensiz. Tarifini buradan alın.

 11. 10. Başkasının pizzasını teslim etmeyeceksin. Kimse bu sinir bozucu hamsi pastanıza serpme şansını almak istemez. Bu pancarın burada nasıl yapıldığını öğrenin.

 12. 11. Pizza, aceleci gelmeyecek veya kutuya yapıştırılmayacak. Çünkü kimse duygusal pizza yemekten hoşlanmaz. Bu kepekli pide pizzasının tarifini buradan alın. (#PizzaDeliveryFail'den sakınmak için Domino'nun yerçekimine meydan okuyan çözümüne bakın.)

 13. 12. Ekstra ücretten endişe etmeden otuz kez üst üste koyabilirsiniz. Bu nacho pizzanın tarifini buradan alın.

 14. 13. Ancak en önemlisi, pizzanız şöyle görünmeyecek: Kimse onların topaklarının her yere kaymasını istemiyor.

 15. Bu yayın ilk olarak Amy Schulman tarafından Spoon University'de yayınlandı.

 16. Fotoğraflar Liz Tadie, Elyse Belarge, Laura Silver, Sarah O'Leary, Emily Hu, Analiese Trimber ve Mackenzie Barth.

 17. Facebook'taki Spoon Üniversitesi gibi: www.facebook.com/SpoonUniversity

 18. Instagram'da Spoon University'i takip edin: www.instagram.com/spoonuniversity

 19. Gece geç saatlerde Pizza Hut, Papa John's ya da en sevdiğiniz yerel pizza dükkanından pizza sipariş etmek için her zaman kaşıntı yaşarsınız. Fakat gerçekte, kendi pizzanızı yaparak, bir miktar para biriktirmek zorunda kalmazsınız ve her zamanki Wisconsin 6 Peynirli Pizza'dan (üzgünüm, Domino's) daha lezzetli bir bitmiş ürün elde edersiniz. Teslim kolay olabilir, fakat ev yapımı her zaman pastayı alır (veya bu durumda hamur).

 20. 1. Ön kapınızdan soğuk donmadan değil, fırından sıcak borulara ulaşır. Bu Margherita pizza tarifini buradan alın.

 21. 2. Pizzanız sizi büyülü bir şekilde egzotik yerlere taşıyabilir. Akdeniz pidesi pizzalarını yapmayı öğrenmek için pasaporta ihtiyacınız yok.

 22. 3. Hala şımartırken sağlıklı kalabilirsin. Yerel pizza zincirinizde karnabahar kabuklu pizza var mı? Şüpheli. Tarifini buradan alın.

 23. 4. Pizza Hut açılmadan çok önce kahvaltıda yiyebilirsiniz. Burada kahvaltı pizzanızı yemeye başlayın.

 24. 5. Pizzanızı bir üst seviyeye çıkarmak için mutfağınızda bulunan tüm malzemeleri kullanabilirsiniz. Tembel olabilirsiniz, ancak bu yarı ev yapımı pizzayla yarı tembellik yapabilirsiniz.

 25. 6. Birkaç değerli para kazanırsınız (bu, sonradan biranızı satın almak için kullanılabilir). Bu gözleme pizzasının tarifini buradan alın.

 26. 7. Devrilme konusunda endişelenmene gerek yok. Matematik zor. Bu patates pizzasının tarifini buradan alın.

 27. 8. Pizza kötü hava koşullarında sıkışmış olma ihtimali yoktur. Dehşet! Teslimatçı sana ulaşamıyor çünkü yollar su basıyor. Bu traş kuşkonmaz pizzanın tarifini buradan alın.

 28. 9. Akşamları glutensiz olabilirsiniz. Kabul edelim: şimdi herkes glutensiz. Tarifini buradan alın.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407