Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


11 Gerçekten Spagetti İstediğiniz Zaman İçin Keto Pasta Tarifleri

Montaj

 1. Ketojenik diyet, hoşgörülerin adil payına izin verirken - evet, çikolataya ve peynire izin verilir! - insanların yardım edemeyecekleri, ancak ketoz yolculuğunu ümitsizce kaçıracakları başka şeyler de var. Başka bir deyişle: makarna.

 2. Buraya geri dönelim. Keto diyetini hiç duymamışsanız, vücudu ketoz durumuna sokma hedefi ile düşük şekerli, düşük karbonhidratlı bir yeme yöntemidir. Ketozis sağlandığında, vücut enerji için şekere dönüşmeyi bırakır ve bunun yerine yağ yakmaya başlar. Ketozis, kilo kaybından beyin fonksiyonunda artışa kadar birçok sağlık yararına yol açabilir.

 3. Öyleyse, hedefiniz ketozis ise, ne yazık ki akşam yemeği için dev bir makarna tabağına kazamazsınız. Yine de, iyi haberlerden biri, doktorların tipik olarak insanların bir yaşam tarzı olarak benimsemek yerine, keto diyetini döngüler halinde yapmalarını tavsiye etmeleridir. Keto, kilo vermeye başlamak için harika bir yol olabilir, ancak uzun vadede vücutta zor olabilir. Başka bir deyişle, bir gün yine makarna yiyebilirsiniz.

 4. Bir başka güzel haber de, büyük marketlerin çoğunda lezzetli, keto dostu erişte ikramları olması. Örneğin kelp erişteleri un veya nişasta olmadan yapılır, ancak buharda pişirilmiş yenilebilir kelpten kalan özüt sayesinde erişte benzeri bir kıvamda bulunur. Mucize Erişte olarak da bilinen Shirataki erişte başka bir seçenek: Asya'da yetişen bir bitki olan Konjac'tan üretiliyor. Biraz daha fazla hazırlık gerektiren diğer büyük erişte ikameleri, kabak erişte (aka "erişte"), ev yapımı gnocchi ve hatta avokado bazlı eriştedir.

 5. Henüz ilgin var mı? İyi. Gerçek şu ki, birkaç lezzetli erişte yerine, geleneksel, karbonhidrat ağırlıklı makarnanızı çok özleyeceksiniz. İşte şu an pişirilecek 11 keto makarna yemeği.

 6. Ketojenik diyet, hoşgörülerin adil payına izin verirken - evet, çikolataya ve peynire izin verilir! - insanların yardım edemeyecekleri, ancak ketoz yolculuğunu ümitsizce kaçıracakları başka şeyler de var. Başka bir deyişle: makarna.

 7. Buraya geri dönelim. Keto diyetini hiç duymamışsanız, vücudu ketoz durumuna sokma hedefi ile düşük şekerli, düşük karbonhidratlı bir yeme yöntemidir. Ketozis sağlandığında, vücut enerji için şekere dönüşmeyi bırakır ve bunun yerine yağ yakmaya başlar. Ketozis, kilo kaybından beyin fonksiyonunda artışa kadar birçok sağlık yararına yol açabilir.

 8. Öyleyse, hedefiniz ketozis ise, ne yazık ki akşam yemeği için dev bir makarna tabağına kazamazsınız. Yine de, iyi haberlerden biri, doktorların tipik olarak insanların bir yaşam tarzı olarak benimsemek yerine, keto diyetini döngüler halinde yapmalarını tavsiye etmeleridir. Keto, kilo vermeye başlamak için harika bir yol olabilir, ancak uzun vadede vücutta zor olabilir. Başka bir deyişle, bir gün yine makarna yiyebilirsiniz.

 9. Bir başka güzel haber de, büyük marketlerin çoğunda lezzetli, keto dostu erişte ikramları olması. Örneğin kelp erişteleri un veya nişasta olmadan yapılır, ancak buharda pişirilmiş yenilebilir kelpten kalan özüt sayesinde erişte benzeri bir kıvamda bulunur. Mucize Erişte olarak da bilinen Shirataki erişte başka bir seçenek: Asya'da yetişen bir bitki olan Konjac'tan üretiliyor. Biraz daha fazla hazırlık gerektiren diğer büyük erişte ikameleri, kabak erişte (aka "erişte"), ev yapımı gnocchi ve hatta avokado bazlı eriştedir.

 10. Henüz ilgin var mı? İyi. Gerçek şu ki, birkaç lezzetli erişte yerine, geleneksel, karbonhidrat ağırlıklı makarnanızı çok özleyeceksiniz. İşte şu an pişirilecek 11 keto makarna yemeği.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407