Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


10 Kan Sosisinin Mükemmel Kullanımı

Kalıcı oturma avantajları

 1. Görkemli, neredeyse hiç durmadan yolcu gemisi büfeleri hakkında çok şey duydum, Xanadu, Equestria ve Never Never Land'in hayallerini yıllarca hayal ettim.

 2. Dünyanın bu harikasını en sonunda görmeye kararlıyım, Celebrity Solstice'de bir devlet odası rezervasyonu yaptım. Bu 15 katlı lüks gökdelen deniz, solaryum, spa, büyük tiyatro, spor salonu, iki havuz, iki katlı çok dilli kütüphane, balkon küvetleri ve gerçek çimlerden yapılmış geniş bir bakımlı bahçeye sahiptir. Ayrıca büfe dahil olmak üzere 10 restoranı var: Oceanview Cafe.

 3. Umduğum her şeydi, sadece sabah 6'dan 01'e kadar açık, cılız ve ciddiyetle uluslararasıydı; sadece taco bar değil, lezzetli köriler, Hint turşusu, raita, Çin jook, örgülü challah ve tam orada, hayat kadar büyük, kan sosisi:

 4. Büfenin "İngiliz kahvaltısı" bölümünde, kuru fasulye yanında uygun şekilde konumlandırılmış. Yolcular kendilerine karanlık dilimlere hevesle yardım ettiler - karanlık çünkü kan sosisi tam anlamıyla hayvan kanından yapılmış ve o kadar karanlık ki İngilizler kan sosisi "siyah puding" diyor, tıpkı Amerikalıların asla pudingi düşünmeyeceği bir şey.

 5. Fransız boudin noir'inden (dünyanın dört bir yanında) sevilen (ve nefret edilen), dünyanın her yerinde birçok farklı biçimde sevilen (ve nefret edilen) bu sevin ya da nefret et et ürününü düşünmemi sağladı. Her yıl Normandiya’da prestijli bir BN aşçısı tarafından, La Confrerie des Chevaliers du Goute Boudin’in, yani Kara Puding’in şövalyeleri), Kore’nin yakın dönemine (bazen "sundae", heceli sonuçları ile birlikte yazılmıştır) Latin Amerikan mızıkası ve Alman lütufları ile ötesinde. Her çeşide, sosis kılıfları kan ve yerel ilavelerle doldurulur - İngiltere'deki yulaf, İspanya'daki pirinç ve Asya'daki selefon erişte gibi.

 6. Bir yandan, yuck. Öte yandan, başka bir yaratığın yaşam özünü yutan magico-paleo ilkliğine kim karşı koyabilir? Hamu yutmamak için, o zaman bu orjiastik hakikati, kanı kaplayıp kaynatarak hiç bu kadar hafifçe uyuşturmak?

 7. Ve eğer tüm hayvanı kullanmaya karar verirseniz, hemoglobinin protein ve mineral bakımından zengin galonlarını attıysanız, hem korkutucu hem de akıp gittiğinden dolayı toplam ikiyüzlü olursunuz. Yaralar ve ölümü yaralar ve simgeler ve bir kaza veya korku filmindeki gibi görünür. Demek istediğim, eğer zaten karaciğerindeyseniz. Ve palavralar. Ve kulaklar. Neden hemo gitmiyorsun?

 8. San Francisco'daki Chez Papa ve Chez Maman restoranlarında pazarlama müdürü olan Mariam Bulin-Diarra, Paris'te Fransız-Antillean tarzında boud noir yiyerek büyüdüğünü söyledi - domuzların kanı artırdı ekmek, kekik ve yenibahar ile - bu Guadeloupe'den gelen ailesi ve büyükanne ve büyükbabaları tarafından hazine edildi.

 9. “Tadı ve özel baharatları severim” dedi Bulin-Diarra. “Ekmek ve kan karışımını seviyorum. Lezzetli.

 10. "Kandan yapılmış olduğu fikrinden korkmuyorum. Onunla büyürken, büyürken Fransızlar için olduğu gibi, hiçbir şeyin garip olduğunu düşünmedim. salyangoz yemek, salyangoz yemek normal görünüyor. "

 11. Antiller boudin noir, "kurutucu olan Belçika ve Fransız boudin noirini dilimleyebiliyorken kesebildiğiniz, kesemeyeceğimiz tür. Kasayı çiğneyemezsiniz," sonra doldurma emilir.

 12. "Kıtada bulacağın her şeyden tamamen farklı. Gerçekten özlüyorum" dedi. [! 3969 => 1140 = 1!

 13. Bugünlerde, bütün hayvan eğiliminin bu temeli şık restoran menülerinde ortaya çıktıkça ve yeni nesil sakatat yiyenler tarafından benimsendiklerinden, kan sosisli bir rönesans görüyoruz. İşte bazı etkileyici örnekler:

 14. 1. Bloedworst Wafel, Appeltjes'le buluştu - Belçika usulü waffle, kan sosisi ile doldurulmuş, karamelize edilmiş elma, yeşil elma sosu, vincotto kreması ve yanında ilave kan sosisi ile servis edildi, Şef Bart Vandaele tarafından yaratıldı ve B Too'da Washington DC'de sunuldu:

 15. 10. Polonya usulü kan sosisi, ızgarada pişirilmiş ve sote edilmiş lahana ve soğan ile Brooklyn'deki Karczma'da.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407