Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


# X27'nin birçok faydası; Sweatworking # x27;

BÜYÜK HAYIRLAR HAKKINDA

 1. Tarihsel olarak çalışmak oldukça kolaydı. Spor ayakkabılarını giy ve spor salonuna git veya koşuya git. Biraz kalori yak. Sağlığınızı iyileştirin veya kilo verin. Basit.

 2. Ancak bugün bundan daha fazlası var. Zindelik modadır ve kalori yakmanın ve formda kalmanın ötesine geçen çok boyutlu bir yaşam biçimi haline gelir. Grup sporları sınıfları, butik stüdyolar, yol yarışları ve triatlonlar, kültürel normlar, sosyal ve profesyonel araçlar haline geldi.

 3. New York Times tarafından (16 Aralık 2011'de "Gerçek Terde Eşitlik İçin") doğru şekilde oluşturulduğundan, terleme, meşgul profesyoneller için yeni ağ oluşturma şeklidir. Müşterileri yemek yemek ve yemek yemek yerine, profesyonelleri şimdi terli bir spin sınıfına ya da boks seansına yüzlerce süre için getiriyorlar. (Endorfinler bir kez yükseldiğinde, "YES" operatif kelime haline gelir.)

 4. Ter olayı ağ bağlantısından çok daha büyük. FITiST.com'un kurucu ortağı olarak, spor salonunu en iyi butik stüdyoların en iyilerine bir üyeliğe dönüştürmeye adayan çevrimiçi bir platform olarak, "Her Şeyden Terli" dünyasında yaşadığımıza inanıyoruz!

 5. Terlemenin en yeni yollarına göz atın:

 6. Bardaki mutlu saatler şimdi "barre" da mutlu saatler oluyor. Arkadaşlar ve meslektaşları, akşam yemeğine giderken yemek yemekten önce bir sınıf yemeği tercih ediyorlar. Arkadaşlarla çalışmak, egzersiz yapmak için etkili bir yoldur, hesap verebilirlik yaratmanın harika bir yoludur (arkadaşınızı gerçekten o öğleden sonra 6: 00'da mı ayağa kaldıracaksınız?) Ve dışarıda bir gece geçirmek için mükemmel bir yoldur () veya kanepede bir gece siparişi alınması).

 7. Birçok spor salonu bu trendde oynuyor. Barry's Bootcamp şimdi bir Cumartesi gecesi dans partisi sınıfına sahip ve iç mekan bisiklet stüdyoları hem tema hem de akşamları oyun öncesi yarışlara ev sahipliği yapıyor. Bu tür sınıflar, hem çalışıp hem de eğlenebileceğinizi kanıtlıyor.

 8. Ter-Kalpler

 9. Beraber terleyen çiftler bir arada. FITiST olarak biz buna "terleme" diyoruz ve sevgilinizle formda kalmaya devam edebilirsiniz.

 10. Buna bir örnek, "Tekler Sınıfı" nın yükselen trendi. Geçtiğimiz Sevgililer Günü'nde, Soul Cycle, sürücülerin twitter tutamaçlarını sınıf sonrası buluşma için bisikletlerine koydukları bir single yolculuğuna ev sahipliği yaptı. Çevrimiçi buluşma çağında, eşinizle tanışmanın aktif olmak ve hem sevdiğiniz bir şeyi yapmaktan daha iyi bir yolu var mı? Zinde ve sağlık bilincine sahip bir kişinin spor salonunda ya da bir yarışta tanıştığı bir barda daha fazla ortak noktası vardır. (Aslında kocamla bir kapalı bisiklet sınıfında tanıştım.)

 11. Şimdi, "küskünlüğünüzü" korumak için: Veriler, benzer ilgi alanlarına sahip olduklarında ve birlikte ders dışı etkinlikler bulduklarında çiftlerin bir arada kalmalarının daha muhtemel olduğunu gösteriyor. [!1

 12. Ter armağanı, insanların sevdiği, herkese uyan tek bedene uyan mükemmel bir hediye. Başka bir süvetere kim ihtiyaç duyar? Tatil mevsimi boyunca satışlarda bir artış gördük, ancak dahası, tüm yıl boyunca müşterilerin doğum günleri, yeni bebekler, gelin duşları ve diğer önemli durumlar için sevdiklerini terlettiğini "görüyoruz. Sağlıklı, mutlu ve ateşli bir armağan.

 13. Ter-Thropy

 14. Yıllar boyunca maraton ve triatlon sponsorluğu aracılığıyla sayısız hayır kurumu tarafından milyonlarca dolar toplandı. Geçtiğimiz yıl, kapalı alanda yapılan bir bisiklet etkinliği olan Survival Cycle, nadir görülen kanserlerle ilgili araştırma yapmak için 8 milyon doların üzerinde para topladı. Bir dahaki sefere bir yarış veya etkinliğe katıldığınızda, terinizin ardında önemli bir neden koyduğunuzdan emin olun. Crowdrise gibi organizasyonlarla bunu yapmak çok kolay. Crowdrise aslında yaptığınız herhangi bir yarış ya da etkinlik için para toplamaya başlamanıza izin verir.

 15. Kısacası, ana yolun üstünden atla ve istediğin şekilde YAŞLANIN.

 16. [!1Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407