Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


# X27; Peplums Sezonu

8 Güzellik rutininizde Hindistan Cevizi Yağı Kullanmanın Mükemmel Yolları

 1. "Asla asla deme"? Moda söz konusu olduğunda bu yeterince ileri gitmiyor. Trendleri tahmin etmenin en iyi yolu benim teorimin "Asla bir sonraki yeni şey asla olmadığını" hatırlamaktır. Bunun nedeni, en kışkırtıcı / ızgara / ürkütücü görünüşün - sizi asla ASLA giymezdim! - aslında yakalamak için iyi bir şansın var. Moda değişim ile ilgilidir (Oscar Wilde, “Moda her altı ayda bir değiştirmemiz gereken o kadar dayanılmaz bir çirkinlik biçimidir”) ve değişim ilk başta acı verici olabilir. Ama sonra gözün ayarlar ve bunu bilmeden önce, sadece aylar önce çok çekici görünmeyen sıska kot pantolonlar, jeggings, kefal elbise ve maksi etekleri giyiyorsunuz.

 2. En son örnek peplum - ceket, bluz, elbise veya eteğin belindeki üst üste binme, fırfır veya parlama. Şubat ayında, aktris Nicole Kidman, Oscar’a giydiği peplum benzeri bir ayrıntıyla beyaz Christian Dior elbisesi sayesinde en kötü giyimli listelerine girdi. Temmuz ayında, Emma Stone Giambattista Valli'nin peplum eteğini giymesi imkansız sıcak pembe renkte, Avantajlı Dostlar galasında giydiğinde, reaksiyon hala karışıktı. Belirsiz olan Stone, Ekim ayında Valli'nin peplum elbisesini giyiyordu ve şimdi bol miktarda kırmızı halı firması var. Son haftalarda, Emma Watson bir Jason Wu peplum üst giydi; Marchesa elbisesi tarafından Notte Emily Blunt; Askısız siyah Stella McCartney kokteyl elbisesi Gemma Arterton; Kırmızı bir Stella McCartney; Blake Lively, tüylü Chanel Couture; ve bir Alice Olivia tepesi olan Jaime King. Peplum da burada kalacak. Pembe renkli elbise Kerry Washington, Ekim ayında bir fayda sağlamak için giyse de, Marc Jacob'ın 2011 Sonbahar koleksiyonundan, Stella McCartney'nin peplum parçaları 2012 İlkbaharından geliyor.

 3. Bu, Peplum'un spot ışığında ilk defa olmadı: 1940'larda ve 1950'lerde, Christian Dior'un Yeni Görünümünün kesikli bir bele vurgu yaptığı ve aynı zamanda 1980'lerde de popüler oldu. Bu nedenle, bazı moda blogcuları peplumlarını tasarruflu ve klasik mağazalardan toplarken, diğerleri bu sezonun parçalarını alıyor. Farkı söylemek zor. Cara's Closet adlı blogcu Cara, konsinye mağazasında 5 dolarlık bir peplum elbisesi aldı ve pratik bir avantaj keşfettiği bir düğünde giydi: "Peplum'ları" yemek bebeklerini gizlemenin harika bir yoludur "dedi. Tatil partisi sezonu başladığında, modası ileriye bakmanın ve ordövrle çıldırmanın en iyi yolu peplum olabilir.

 4. Moda blogcularının bu slayt gösterisinde nasıl peplums giydiğini görün. İlham aldıysanız, yeni görünüm için ShopStyle'da ve vintage için eBay'de "peplum" kelimesini arayabilirsiniz.

 5. "Asla asla deme"? Moda söz konusu olduğunda bu yeterince ileri gitmiyor. Trendleri tahmin etmenin en iyi yolu benim teorimin "Asla bir sonraki yeni şey asla olmadığını" hatırlamaktır. Bunun nedeni, en kışkırtıcı / ızgara / ürkütücü görünüşün - sizi asla ASLA giymezdim! - aslında yakalamak için iyi bir şansın var. Moda değişim ile ilgilidir (Oscar Wilde, “Moda her altı ayda bir değiştirmemiz gereken o kadar dayanılmaz bir çirkinlik biçimidir”) ve değişim ilk başta acı verici olabilir. Ama sonra gözün ayarlar ve bunu bilmeden önce, sadece aylar önce çok çekici görünmeyen sıska kot pantolonlar, jeggings, kefal elbise ve maksi etekleri giyiyorsunuz.

 6. En son örnek peplum - ceket, bluz, elbise veya eteğin belindeki üst üste binme, fırfır veya parlama. Şubat ayında, aktris Nicole Kidman, Oscar’a giydiği peplum benzeri bir ayrıntıyla beyaz Christian Dior elbisesi sayesinde en kötü giyimli listelerine girdi. Temmuz ayında, Emma Stone Giambattista Valli'nin peplum eteğini giymesi imkansız sıcak pembe renkte, Avantajlı Dostlar galasında giydiğinde, reaksiyon hala karışıktı. Belirsiz olan Stone, Ekim ayında Valli'nin peplum elbisesini giyiyordu ve şimdi bol miktarda kırmızı halı firması var. Son haftalarda, Emma Watson bir Jason Wu peplum üst giydi; Marchesa elbisesi tarafından Notte Emily Blunt; Askısız siyah Stella McCartney kokteyl elbisesi Gemma Arterton; Kırmızı bir Stella McCartney; Blake Lively, tüylü Chanel Couture; ve bir Alice Olivia tepesi olan Jaime King. Peplum da burada kalacak. Pembe renkli elbise Kerry Washington, Ekim ayında bir fayda sağlamak için giyse de, Marc Jacob'ın 2011 Sonbahar koleksiyonundan, Stella McCartney'nin peplum parçaları 2012 İlkbaharından geliyor.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407